ctrl+scroll

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
zilla
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 16. Marca 2007, 15:24

ctrl+scroll

Príspevok od užívateľa zilla » 25. Marca 2007, 16:00

je mozne nastavit niekde sucasne zmensenie zvacsenie pisma a obrazkov zaroven tak aky by to fungovalo ako v exploreri alebo v opere? zmensenie obrazku cez image zoom pri nacitani dalsieho obrazku zmeni pomer stran a tym je obrazok natiahnuty do vysky alebo do sirky. dik

Užívateľov profilový obrázok
gianny111
profesionál
profesionál
Príspevky: 362
Dátum registrácie: 3. Decembra 2005, 15:26
Bydlisko: Sp. Nová Ves / Nové Mesto n. V.

Príspevok od užívateľa gianny111 » 25. Marca 2007, 20:21

Pokial viem, tato moznost zatial nie je vo FF podporovana. Je mozne zvacsovat len pismo. Ak Vam nevyhovuje Image zoom, skuste rozsirenie Page zoom. Nie je to to prave orechove, ale da sa pouzivat.

http://www.mozilla.sk/rozsirenia/pagezoom/
Kto o sebe tvrdí že je objektívny, práve ním prestal byť.

zilla
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 16. Marca 2007, 15:24

Príspevok od užívateľa zilla » 26. Marca 2007, 20:36

btw pomocou image zoom by sa mali menit aj obrazky zaroven s textom aspon v nastaveniach to je ale nefunguje to (vid obrazok). a co sa tyka page zoom mozno by to bolo ok keby to islo menit pomocou mysky. kedze mam notebook a nemam numericku klavesnicu nastavil som si pre zmenu Alt+i, o, r ale pri zmenseni vybehne ponuka zaloziek takze zmensit sa to nas5 neda.
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

zilla
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 16. Marca 2007, 15:24

Príspevok od užívateľa zilla » 27. Marca 2007, 16:10

nikto nic? vobec? ani len naznak ze by sa s tym dalo pohnut? ujo SlovakSoft?

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PeePay » 27. Marca 2007, 16:17

zilla napísal:nikto nic? vobec? ani len naznak ze by sa s tym dalo pohnut?
ked nikto nic nepise, asi nikto na nic neprisiel. ja som tiez nenasiel nic okrem Page Zoom.
jedine co ma napada, aby to bolo opticky akoze vacsie, je znizit rozlisenie obrazovky. ale to je len taky nudzovy sposob, moc to neodporucam.
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Užívateľov profilový obrázok
gianny111
profesionál
profesionál
Príspevky: 362
Dátum registrácie: 3. Decembra 2005, 15:26
Bydlisko: Sp. Nová Ves / Nové Mesto n. V.

Príspevok od užívateľa gianny111 » 27. Marca 2007, 16:48

To Zilla:

SlovakSoft urcite nepotrebuje nabadat k odpovedi. Vsetky prispevky poctivo cita (ako ho poznam). Ak nedostavate odpoved, tak jednoducho musite pockat ci sa najde niekto, kto bude schopny Vas problem vyriesit alebo sa o to aspon pokusit.
Kto o sebe tvrdí že je objektívny, práve ním prestal byť.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 27. Marca 2007, 17:46

Viem si len zväčšiť písmo (aj natrvalo alebo podľa domény). Zväčšiť obrázky pomocou rozšírenia tiež. Ale neviem to súčasne a ani netuším ako to funguje v Opere alebo v IE.

Mimo tému:
To, že tu najviac odpovedám, neznamená že ma musí všetko zaujímať. Niekedy ma problém zaujme a hľadám riešenie. Niekedy ho rovno viem. A niekedy ho neviem a ani po tom nepátram. Najčastejšie preto, lebo to nepotrebujem používať. Posledný dôvod je ponechanie priestoru aj iným.
admin SME.sk

zilla
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 16. Marca 2007, 15:24

Príspevok od užívateľa zilla » 29. Marca 2007, 18:24

este jedna taka otazka... ak pri spusteni FF skor nez nacita posledne otvorene karty a naslednom zavreti FF tak pri opatovnom spusteni ostane v pamati len adresa na poslednej karte aj napriek nastaveniu casoveho intervalu ukladania stranok do pamate na 1milisekundu. je nejaky sposob ako to vyriesit?

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 29. Marca 2007, 19:58

Ktovie, možno to ukladanie do pamäte platí až od okamihu, kedy sa stránka kompletne načíta.
admin SME.sk

Zamknuté