Nejde mi spusti Firefox

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
mvp@orangemail.sk

Nejde mi spusti Firefox

Príspevok od užívateľa mvp@orangemail.sk » 2. Júla 2006, 20:02

Ja neviem co sa mi stalo s tym,ale z nicoho nic mi uz nejde spustit Firefox. Stalo sa mi to vcera,zapol som PC a ze idem na net. No Farefox nic. Tak som skusil odinstalovat a znovu naistalovat a nic. Stiahol som starsiu verziu a tiez nic. Prosim Vas ,ci mi viete nejako pomoct niekto. Teraz mam operu a to je ubohe. Chcem naspat svoj Firefoxík zlaty daobry. Porazi ma s toho.

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wladow » 2. Júla 2006, 20:31

:ilovefirefox:

mvp@orangemail.sk

Nepomohlo ani to

Príspevok od užívateľa mvp@orangemail.sk » 2. Júla 2006, 21:08

Dakujem za radu,ale nepomohlo to vobec. Stale sa nic nedeje. Ked som to vypisal a dal spustit,tak mi to windows nenasiel. Co s tym? Prosim ,pomozte

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wladow » 2. Júla 2006, 21:45

Keď si chcel spustiť Safe mode, tak ti to vypísalo, že súbor neexistuje? Pri normálnom spustení ti to nevypíše? Skúšal si to spustiť cez ponuku Štart?
:ilovefirefox:

mvp@orangemail.sk

?

Príspevok od užívateľa mvp@orangemail.sk » 2. Júla 2006, 21:49

Hej skusal som uz vsetko mozne. Aj ponuka start nereaguje. Ja neviem co s tym je. Asi si budem musiet zvyknut na tu operu. Uz ma to nebavi. Cely den sa stym hram a nic... ;-(

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 2. Júla 2006, 21:51

Alt-Ctrl+Del > Správca úloh > Procesy > ak tam je firefox.exe, tak pravým tlačidlom označiť a vybrať Ukončiť proces.
Potom Štart > Spustiť > "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -safe-mode
(to je núdzový režim - na otestovanie, či Fx bez rozšírení funguje))
Alebo vytvorenie nového profilu Štart > Spustiť > "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -p
(vytvoriť nový nepoškodený profil a skopírovať do neho potrebné súbory, viď seriál)
admin SME.sk

mvp@orangemail.sk

Super

Príspevok od užívateľa mvp@orangemail.sk » 2. Júla 2006, 22:22

Dakujem Vam vsetkym za pomoc. Uz mi to nabehlo. Vypisal som to a naskocil mi. Som sa velmi potesil a opera je uz fuc z mojho PC.
Ved Firefox je no.1
Este raz dakujem 1000krat... Ste super :-)

laborcatko
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 30. Septembra 2008, 23:53

Re: Nejde mi spusti Firefox

Príspevok od užívateľa laborcatko » 3. Júla 2009, 21:37

a keď mi ani z toho nič nepomohlo http://forum.mozilla.sk/viewtopic.php?f ... 084#p25084 ... čo ďalej??

laborcatko
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 30. Septembra 2008, 23:53

Re: Nejde mi spusti Firefox

Príspevok od užívateľa laborcatko » 4. Júla 2009, 10:58

je to možné!!! zapnem teraz a ide!!!!!!!!!! je to na píp píp, človek sa trápi 5 hodín v kuse, skúša všetko, už inštalačky pripravené formát a táák, no nechápem........
jo a keby nešiel i tak ďalej čo by ste ešte poradili ???? by ma zaujímalo ...

a taktiež ten súbor parent.lock je poistka, že? a si ja osobne myslím, že sa vyvolá nechceným stlačením nejakých kláves!! a ti zablokuje úplne prístup spustenia ff !! a je zaujímavé, že raz tam bol a druhýkrát nie (pri reinštalácii a vytváraní profilov som si všimla)!!

Milos 15
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 30. Júna 2014, 23:49

Re: Nejde mi spusti Firefox

Príspevok od užívateľa Milos 15 » 1. Júla 2014, 00:23

Cely den se s tim morim, zkousim vsechno co je zde popsane a nic, neda se spustit. Takze v tomto Firefox prohral. Nevim proc obycejnou odinstalaci a znovunainstalovanim se to nespravi. Zacinam pouzivat po 15 letech s Firefoxem Operu. Firefox uz je pro me nepouzitelny. Nefunguje, je na dve veci.

Brembo.SV
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 17. Septembra 2010, 22:26

Re: Nejde mi spusti Firefox

Príspevok od užívateľa Brembo.SV » 16. Decembra 2014, 10:35

Nechcem zakladat novu tému,tak popíšem tu problém. Chcel som si vytvorit další profil,no v príkaze spusit nenájde windows subor firefox.exe -p a ani ked zadám celu cestu C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe" -p. V správcovi suborov pri vypnutom foxe nešiel proces Firefox,takže neviem vytvorit další profil. Dakujem za nápady.

Brembo.SV
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 17. Septembra 2010, 22:26

Re: Nejde mi spusti Firefox

Príspevok od užívateľa Brembo.SV » 16. Decembra 2014, 10:39

Nechcem zakladat novu tému,tak popíšem tu problém. Chcel som si vytvorit další profil,no v príkaze spusit nenájde windows subor firefox.exe -p a ani ked zadám celu cestu C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe" -p. V správcovi suborov pri vypnutom foxe nešiel proces Firefox,takže neviem vytvorit další profil. Dakujem za nápady.

Napísať odpoveď