[VYRIEŠENÉ] Aktualizacia na 2.0.0.4 > mozMapi32.dll

Fórum o e-mailovom klientovi Mozilla Thunderbird
Zamknuté
B@D
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 16. Júna 2007, 14:47

[VYRIEŠENÉ] Aktualizacia na 2.0.0.4 > mozMapi32.dll

Príspevok od užívateľa B@D » 16. Júna 2007, 14:57

Dobry...
Vcera mi Thunderbird automaticky stiahol aktualizaciu a pokusal sa ju nainstalovat. Lenze pri aktualizacii stale hlasilo nejaku hlasku o spustenych suboroch alebo nieco pod (uz si presne nepametam) Dnes rano som si stiahol z webu Thunderbird - reku, ze ho preinstlaujem a pojde v pohode. LENZE... NIE A NIE sa nainstalovat instalacka mi zjavne nieco zmazala cize v PC uz nemam ani thunderbird.exe a pri pokuse nainstalovat Thunderbird vypisuje stale totok (vid obrazok). Po par hodinach som uz nestastny, pretoze musim kontrolovat stale maily cez web. Pls... Ak mate s touto destrukciou na desiatu nejake skusenosti popripade how to rozbehat budem nesmierne rad... P.S.: Doteraz sa FF aj TB aktualizovali bez problemov automaticky... Inac mam XP SP2 a tak..
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

B@D
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 16. Júna 2007, 14:47

Uf Uf Uf UF

Príspevok od užívateľa B@D » 16. Júna 2007, 15:11

Zlatyyyy google... :worthy: Tak predsalen sa mi podarilo najst v com je problem. Asi tyzden mam webku od Logitechu /http://www.logitech.com/index.cfm/webca ... &cl=gb,en/ (cca 2.500,-Sk). Ani vo sne by ma nenapadlo, ze je to prave vdaka nej http://jasnapaka.bloguje.cz/525765-thun ... talaci.php Uf, normalne som rad, ze mam opat moju postu... To chce :pivo:

B@D
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 16. Júna 2007, 14:47

Príspevok od užívateľa B@D » 16. Júna 2007, 15:34

P.S.: Poprosim admina, ak sa to da, aby zmenil nazov prispevku na mozMapi32.dll Pomoze mozno viacero ludom. THX HND

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 16. Júna 2007, 16:11

Upravený názov témy.
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wladow » 16. Júna 2007, 17:00

Len dodám, že toto je známy problém a na jeho riešení sa pracuje...
:ilovefirefox:

Zamknuté