Internacionalné hovory, platené ako miestne volanie (VoiceBr

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami
Zamknuté
beracka
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18. Apríla 2013, 11:40

Internacionalné hovory, platené ako miestne volanie (VoiceBr

Príspevok od užívateľa beracka » 18. Apríla 2013, 11:42

Nedávno som sa dozvedel, že môžete hovoriť s niekým zo zahraničia po cene lokálneho rozhovoru.Egzistuje služba ktora sa volá VoiceBridge aj nacim len običajný telefon, rozhovor cez tuto sluzbu je podobny normálnej konverzácii, a umožňuje medzinárodné volania za cenu, ktorá patry pre lokálne rozhovory.Ak máte voľnú minútu na čísla v Chorvátsku, potom nebudú účtované nič.Dobrá vec je, že nevyžaduje žiadne špeciálne zariadenie.Toto je v podstate typ voľného konferenciského volania, na základe tradičnej telefónnej sieti v našej krajine.Napríklad, ak chcete hovoriť s niekým z Nemecka, je nutné zadať vaše telefónne číslo(Pre Slovensko:+421 2 33046941) aby ste spravili "izbu" v ktorej si môžete zvoliť heslo(Napr. 123456), zatiaľ iná strana prístupuje cez svoje telefónne číslo(pre Nemecko +49511 80904029) a dáva rovnaké heslo, ktoré ste si vybrali sami (123456), hneď potom ako sa pripojíte a môžete sa zovárat' zadarmo(Ak nevolate z Bratislave, bude vám účtovaná ako miestny hovor).Ak zistíte, že je problém informovať volajúceho ktoré vám je heslo, keď vstúpite do ''izbe'' môžete stlačiť číslo 3 na klávesnici, postupujte podľa inštrukcií, ktoré určujú automatickej hlasovej a zadajte číslo volajúceho(Napr. číslo volajúceho z Nemecka je +49 123 12345678), potom ho systém zavolá a povie mu, že budete čakať vo svojej ''izbe'' 123456 na neho a ponúkne mu číslo pre volania do Nemecka (+49511 80904029) aby sa vam pripojil.Takže, všetko je zadarmo a rosprávať za cenu miestneho hovoru je povolené v 59 krajinách medzi ktoré patrí aj Slovensko.To je miesto, kde si môžete prečítať ako to funguje, a uvidíte kde sa všetko môžete rozprávat'pomocou tejto služby: http://www.voicebridge.eu/ Je to dobrá vec, ak máte rodinu (alebo niekoho) v zahraničí, rád by som bol aby viac Slovákov o tom vedelo,mňe naozaj pomohlo..:)

johny_sk
návštevník
návštevník
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 21:39
Bydlisko: Kosice

Re: Internacionalné hovory, platené ako miestne volanie (Voi

Príspevok od užívateľa johny_sk » 18. Apríla 2013, 12:09

...este predtym, ako budes volat, ti doporucujem nastudovat pravopis (?), tolko chyb som tu uz davno nevidel!

beracka
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18. Apríla 2013, 11:40

Re: Internacionalné hovory, platené ako miestne volanie (Voi

Príspevok od užívateľa beracka » 18. Apríla 2013, 19:19

Bol som veľmi unavený, prepačujem sa.

Zamknuté