www.KuponyZdarma.sk - kupónový web, kde sú kupóny zadarmo

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami
Zamknuté
kuponyzdarmask
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 24. Júna 2014, 11:06

www.KuponyZdarma.sk - kupónový web, kde sú kupóny zadarmo

Príspevok od užívateľa kuponyzdarmask » 24. Júna 2014, 11:07

Dobrý deň priatelia!

Týmto vám chceme predstaviť náš portál www.kuponyzdarma.sk/

Nejedná sa o klasickú kupónovú stránku! Naše kupóny sú úplne zadarmo a to skutočne. Namiesto toho, aby sme si pýtali od predajcov peniaze za zverejnenie a podobne, pýtame si radšej skutočné zľavy a to pre každého. U nás nie sú ani len registrácie, zľavový kód, kupón alebo špeciálnu akciu využijete slobodne, bez toho, aby sme vás k niečomu nútili alebo si za to chceli nechať platiť.

Za veľmi krátky čas sa poskytnutím zľavového kódu alebo špeciálnej akcie pre náš portál rozhodli zapojiť spoločnosti ako napríklad HEJ.sk, AVON, donáška jedla HAM!, Trikator, GuaranaPlus, WebSupport, WEDOS a ďalšie.

Neponúkame len zľavy a akcie, ale aj podporu. Ak máte s uplatnením akýkoľvek problém, sme tu pre vás! Viac o našom projekte sa dočítate aj na našej stránke.

Dúfame, že aj vďaka vám sa o nás dozvie viac a viac ľudí. Práve vďaka tomu, že nás, čo chceme zľavy zadarmo, bude čím viac, tým viac a lepších zliav nám predajcovia ochotne poskytnú.

Ďakujeme za váš čas a dúfame, že vás táto správa neobťažovala. Zároveň dúfame, že sa nám podarilo získať si vašu priazeň.

S pozdravom vaše KuponyZdarma.sk

HnnbL
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 23. Marca 2015, 21:59

Re: www.KuponyZdarma.sk - kupónový web, kde sú kupóny zadarm

Príspevok od užívateľa HnnbL » 23. Marca 2015, 22:01

Ja osobne používam skôr http://zlavovekody.sk/ ikeď ani tvoj nieje na zahodenie ale tento je trošku prehľadnejší. :shock:

Zamknuté