Problem s programom Yahoo Messenger

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami
Zamknuté
Joanna

Problem s programom Yahoo Messenger

Príspevok od užívateľa Joanna » 15. Decembra 2006, 11:03

Ahojte, prosim poradte mi lebo ma asi porazi: stiahla som si najnovsiu verziu yahoo mesenger, a prave som zistila ze tato verzia nefunguje na moj Windows 98, a vobec mi nejde pisat s ludmi ktorych tam mam. Chcem to odinstalovat a dostat spät staru verziu ktora mi fungovala. ako to mam spravit? dakujem za kazdu radu.
Joanna :(

Upravený názov témy

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 15. Decembra 2006, 11:22

Presúvam do časti Odveci.
admin SME.sk

Ja
návštevník
návštevník
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 15. Decembra 2006, 20:31

yahoo

Príspevok od užívateľa Ja » 15. Decembra 2006, 23:16

ja mam s yahoo problemy tiez (na Win XP i na Mac) ... nemozem sa prihlasit na email ... sustavne odo mna chce heslo a nepusti ma dalej, aj ked heslo je ok ... ked vsak idem cez Win explorer alebo cez safari na Mac-u, tak sa prihlasim bez problemov ... zo zufalstva som uz povolil aj vsetky cookies aj scripty, ale nic nepomaha ...

a este, preco to nema nic spolocne s firefoxom ?

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Re: yahoo

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 16. Decembra 2006, 08:09

Ja napísal:a este, preco to nema nic spolocne s firefoxom ?
Pretože nie každý je dosť zbehlý a nepozná na internete všetky možné fóra. Opýta sa tam, kde to pozná. Keď je to presunuté do časti Odveci, tak v tom nevidím problém.
Joanna napísal:Chcem to odinstalovat a dostat spät staru verziu ktora mi fungovala. ako to mam spravit?
A teraz k téme. Vôbec ten Yahoo Messenger nepoznám, ale taká všeobecná rada. Programy sa dajú v systéme Windows odinštalovať takto:
Štart > Nastavenie > Ovládací panel > Pridanie alebo odstránenie programov > vyhľadať v zozname daný program a kliknúť pri ňom na tlačidlo Odstrániť.
Staršiu verziu (neviem, ktorú ste mali) môžete nájsť napríklad na OldVersion.com. Stiahnete si ju do počítača a spustíte jeho inštaláciu.
Keďže ho nepoznám, neviem presne ako to je s uložením údajov programu (myslím zoznam kontaktov a podobne).
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
andreios
návštevník
návštevník
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 20. Marca 2005, 23:57
Bydlisko: krásne Slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa andreios » 16. Decembra 2006, 23:32

Čo sa týka yahoo messengera, miranda by to mala zvládať, takže radšej si stiahni mirandu a skús nastaviť yahoo messenger cez ňu. To isté platí aj pre MSN messenger či jak sa to volá.

http://www.miranda-im.org/
v slovenčine - http://miranda-im.sk
ak by ste to chceli v češtine - http://www.miranda.cz
andreios
www.grkat.net - nová adresa

Joanna

Príspevok od užívateľa Joanna » 17. Decembra 2006, 23:02

Dík moc chalani, uz som to aj s vasou pomocou zvladla, odinstalovala tu najnovsiu verziu a stiahla starsiu :)

Dakujem

Ja
návštevník
návštevník
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 15. Decembra 2006, 20:31

Príspevok od užívateľa Ja » 18. Decembra 2006, 00:38

Dakujem skusim tu mirandu, aj ked ju nepoznam ...

k firefoxu ... paci sa mi na nom hlavne ochrana a preto som nan presiel, avsak niekedy, ako pri tom yahoo ked mam pocit ze to zablokoval uplne mi to samozrejme vadi ... (podotykam ze to iste spravanie - blokacia je na Win XP i na Mac ... nikto nema podobne problemy ?)

Ja
návštevník
návštevník
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 15. Decembra 2006, 20:31

Príspevok od užívateľa Ja » 7. Februára 2007, 21:15

takze som spat ... miranda je len pre Win, ja pouzivam Mac ...

mam nainstalovane nasledovne (najnovsie) SK verzie:

WebMail 1.0.15
WebMail - Yahoo 1.1.15
WebMail - Hotmail 1.0.19

myslim, ze mam vsetko nastavene ako ma byt ...
avsak pri pokuse o nacitanie posty z Hotmailu i Yahoo mi hlasi rovnaku chybu:
"nemozem sa prihlasit k serveru localhost ... spojenie bolo odmietnute"

ked pozriem predvolby v WebMail tak pop i smtp maju cervenu gulicku ... chybu (system som restartoval, ale nepomaha)

aktualizovane: zmenil som cisla portov na POP 1025, SMTP 1026, IMAP 1027 a hlasi mi ze je spojeny, teda cervene gulicky sa zmenili na zelene, (tiez som zmenil v nataveniach tie iste hodnoty portov - hotmailu to pomohlo a uz bezi ok ... ) avsak pri pokuse na yahoo stale hlasi ze sa nemoze spojit s localhost ... (restaroval som) :-(

prosim poradte

Užívateľov profilový obrázok
andreios
návštevník
návštevník
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 20. Marca 2005, 23:57
Bydlisko: krásne Slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa andreios » 7. Februára 2007, 23:57

WebMail 1.0.15
WebMail - Yahoo 1.1.15
WebMail - Hotmail 1.0.19
Sorry, že sa tak hlúpo pýtam, ale to sú nejaké samostatné programy? Lebo mi to akosi nič nehovorí a nedáva mi to nijaký súvis s mirandou ani messengermi ako takými.
andreios
www.grkat.net - nová adresa

Ja
návštevník
návštevník
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 15. Decembra 2006, 20:31

Príspevok od užívateľa Ja » 9. Februára 2007, 14:22

andreios napísal:
WebMail 1.0.15
WebMail - Yahoo 1.1.15
WebMail - Hotmail 1.0.19
Sorry, že sa tak hlúpo pýtam, ale to sú nejaké samostatné programy? Lebo mi to akosi nič nehovorí a nedáva mi to nijaký súvis s mirandou ani messengermi ako takými.
program je Thunderbird a toto su jeho "doplnky" po slovensky, anglicky add ... bez toho tieto funkcie nejdu ... zrejme som sa ja zle vyjadril, ospravedlnujem sa :oops: ...

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 9. Februára 2007, 14:30

Andreios sa pýtal, čo to má spoločné s programom Yahoo Messenger (čo je predpokladám klient na IM), ktorého sa týkala úvodná otázka (hoci autorka do názvu napísala len Yahoo) – teda nič s poštou Yahoo.
To, na čo sa pýtate vy, by som dal do časti o rozšíreniach alebo priamo do témy príslušného rozšírenia (teda Webmail alebo WebMail - Yahoo). Každé rozšírenie má svoju tému a nemusia sa do nej písať len nájdené chyby v preklade (lebo to tam pomaly aj tak nikto nikdy nenapísal).
admin SME.sk

Zamknuté