Gmail v základnom HTML zobrazení

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami
SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 1. Marca 2007, 11:04

Anonymous napísal:zrada je niekde inde ale určite nie v programovom adresari ale v profile ! v user.js to takisto nie je
Nenarážal som na zmeny v programových súboroch, ale na zmeny konfigurácie - to je práve v profile a práve v súbore prefs.js.

Inak samozrejme príčin toho problému môže byť okrem pomalého pripojenia viac, niektoré z nich sú opísané v Pomocníkovi služby Gmail. Tu sa rozprávame o hlásení, ktoré sa zobrazí, ak sa nepodarí stránku načítať v nejakom limite.
Pravdepodobne ešte môže byť aj stav, že nejde o pomalé načítanie a hlásenie, ale o okamžité zobrazenie Gmailu, ale v základnom HTML zobrazení. A toto je práve v tom Pomocníkovi opísané.
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
milo1
pokročilý diskutujúci
pokročilý diskutujúci
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 28. Augusta 2006, 10:48
Bydlisko: Košice, Slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa milo1 » 1. Marca 2007, 11:44

už mi to ide. neviem ako je to možné ale asi skor to bude tým limitom ako ste opísali. gmail automaticky vypisuje tu hlašku a je dosť možne že aj na strane gmailu to zapíše niekde cez cookies, pretože ked som vymazal cely profil a znova ho nahral odstranil cookie, do toho isteho adresara spustil firefox tak už to išlo. bude to na strane gmailu. samozrejme ak ma niekto ine skusenosti ale nech to tu dá. v poslednom čase bolo viac takýchto prípadov gmailu. niektoré iné prípady napr. nefunkčnosť chatu už som riešil zmenou v prefs.js, alebo preferujem user.js.
:D
Sprievodca WINDOWS XP Professional: http://buffal.blogspot.com/

Zamknuté