Miznu mi okna

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami
Zamknuté
pablo1
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 19. Júla 2006, 20:12

Miznu mi okna

Príspevok od užívateľa pablo1 » 22. Marca 2007, 20:50

Mam taky problem, pri otvoreni akehokolvek okna, hlavne firefoxu a thunderbirdu ale aj inych aplikacii a aj casti winxp ako napr.dokumenty, sa mi niekedy stane ze pred tym ako sa nacita to co v nom je, zbelie cela plocha a ostane len vrchny riadok(ten modry s nazvom programu) a ked sa za par sekund znova nacita tak sa mi strati to male okno v spodnom riadku(vedla start), do ktoreho sa minimalizuju.Problem je v tom ze ked si to nevsimnem a okno minimalizujem tak ho uz nemam ako otvorit a o tom co vlastne mam otvorene sa dozviem len cez ctrl+alt+del. Ked si to vsimnem, tak sa da obnovit tak ze napr.vo firefoxe dam nastroje>doplnky a potom kek to zavriem tak uz je tam okno prehliadaca.Stava sa to nepravidelne a neviem prist na to co to moze sposobovat, dokonca som aj preinstaloval win.xp ale nepomohlo.Kontrolu virusov som robil cez 3 antiviry,tiez nic. Prezrel som hard disc aj cez Spybot a Ad aware, to co nasli som odstranil.Urobil som kontrolu cez HijackThis a poslal som ho na kontrolu do jedneho fora, odporucili mi zafixovat 2 polozky, co som aj urobil ale ani to nepomohlo.Neviem uz na koho sa mam obratit, tak prosim vas nevedeli by ste mi poradit co s tym a hlavne co to moze sposobovat ?

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wladow » 22. Marca 2007, 21:23

Presúvam do príslušnej sekcie...
:ilovefirefox:

Zamknuté