Scroll stranky

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami
Zamknuté
Voj2
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 19. Mája 2007, 23:18

Scroll stranky

Príspevok od užívateľa Voj2 » 19. Mája 2007, 23:37

Vopred sa ospravedlňujem ak tu už niečo také to je ale nenašiel som to ani po vyhľadávaní možno som dal zlé klúčové slovo ale neviem ako sa táto funkcia nazýva :)) Existuje nejaké nastavenie v mozillé, že keď ju mám spustenú a popri tom mám zapnuté niečo iné ako irc client alebo iný program a mám ju síce neminimalizovanú len neaktivnu , že by sa okno dalo aj tak scrollovať ako je tomu v acrobate alebo vo worde ?? ďakujem za odpovede dúfam že som nevytvoril duplicitný príspevok

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wladow » 20. Mája 2007, 00:17

Neviem, či som to dobre pochopil: otvoríš si Firefox a naň umiestniš IRC klienta. Aktívny je IRC, prejdeš myšou nad prehliadač, začneš bez kliknutia scrollovať a stránka sa má pohybovať. Správne? Lebo tento postup som skúšal s tebou spomínaným Wordom a Acrobat Readerom a ani sa nepohli ;)
:ilovefirefox:

Užívateľov profilový obrázok
caesar1987
pokročilý diskutujúci
pokročilý diskutujúci
Príspevky: 283
Dátum registrácie: 9. Mája 2006, 00:03
Bydlisko: Nové Zámky
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa caesar1987 » 20. Mája 2007, 00:42

ja som to pochopil tak, ze chce, aby sa scrolovalo neaktivne okno firefoxu...

teda aktivne je nieco ine a forefox sa bude scrolovat...

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Príspevok od užívateľa Mazarik » 20. Mája 2007, 09:44

Toto je zalezitost window managera(v systeme windows je to windows sam). Skuste si najst na internete nejaku utilitku, ktora dokaze lepsie pracovat s oknami. Na slunecnice.cz je toho kopu.

Prosim spravcu aby tuto temu zamkol alebo presunul inam pretoze sa to netyka produktov mozilly.

Voj2
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 19. Mája 2007, 23:18

Príspevok od užívateľa Voj2 » 20. Mája 2007, 13:18

wladow napísal:Neviem, či som to dobre pochopil: otvoríš si Firefox a naň umiestniš IRC klienta. Aktívny je IRC, prejdeš myšou nad prehliadač, začneš bez kliknutia scrollovať a stránka sa má pohybovať. Správne? Lebo tento postup som skúšal s tebou spomínaným Wordom a Acrobat Readerom a ani sa nepohli ;)
pochopil si to správne no neviem mne to pri Acrobat 7 aj worde funguje tak ako som napísal len mozilla ee a reku spýtam tu či to nie je v nastaveniach niekde ale keď nie tak túto tému rovno uzamknite al zmažte nechcel som zbytočne pridávať príspevok sorry Mazarik

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wladow » 20. Mája 2007, 16:46

V pohode, mazať to nebudeme. Opýtať sa môžeš, na to je toto fórum ;) Ale ako písal Mazarik, správu okien má to na starosti systém, nie je to záležitosť Firefoxu.
:ilovefirefox:

Zamknuté