Flash v HTM na pracovnej ploche

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
DIESEL
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 4. Decembra 2005, 18:00

Flash v HTM na pracovnej ploche

Príspevok od užívateľa DIESEL » 27. Mája 2007, 15:27

Dobry den,

mam takyto problem (mozno ani nesuvisi priamo s Firefoxom, ale predsa):

Mam urobenu jednoduche htm s pouzitim flash animacie, toto htm som chcel nastavit ako pozadie na pracovnu plochu, mam korektne nainstalovany macromedia flash player najn. verziu. Firefox mi korektne zobrazi spomenute htm aj s prvkami flash, ak ho otvorim priamo z disku, resp. cez Firefox, ak vsak toto htm nastavim ako prac. plochu vo WIN, bud mi ho vobec nezobrazi, alebo mi ho zobrazi nekorektne, t.j. s nespravnou diakritikou (flash), ak kliknem prav. tlacitkom mysi na flash. cast tak o.i. mam informaciu, ze ide o flash verzie 7, pritom mam nainstal. v. 9 (taka sa mi aj zobrazuje, ak uvedene htm otvorim priamo vo Firefoxe).

V com je problem?

Dakujem.

Užívateľov profilový obrázok
DIESEL
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 4. Decembra 2005, 18:00

Príspevok od užívateľa DIESEL » 27. Mája 2007, 15:30

Este som v predch. prispevku zabudol pripisat, ze vramci uvedeneho htm je vo flash. casti aj tlacitko, kde je nastavene, ze po jeho odkliknuti sa ma priamo spustit http://www.google.sk, t.j. ma sa zavolat browser, ale funguje to tak, ze sa sice spusti uvedena stranka, ale najskor vo Firefoxe (co aj chcem), ale vzapati aj v IE, co nechcem. Pritom je FF nastaveny ako predvoleny vramci jeho nastaveni a IE nie je nastaveny ako predvoleny v nastaveniach IE.

Dakujem.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 27. Mája 2007, 16:07

Upravený názov témy. Píšte prosím výstižnejšie názvy, aby sa dalo v témach ľahšie orientovať. Nepoužívajte prosím veľké písmená (CapsLock).
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
DIESEL
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 4. Decembra 2005, 18:00

Príspevok od užívateľa DIESEL » 27. Mája 2007, 20:48

Zdravim,

uz som na to prisiel a vyriesol som to.

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wladow » 27. Mája 2007, 23:42

Keď si to vyriešil, nebolo by zle napísať riešenie. Možno to niekomu v budúcnosti pomôže. Dík.
:ilovefirefox:

Zamknuté