TV program - Jediné rozšírenie, ktoré robí takéto problémy

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami
Zamknuté
SKDusan
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 10. Novembra 2007, 23:37

TV program - Jediné rozšírenie, ktoré robí takéto problémy

Príspevok od užívateľa SKDusan » 10. Novembra 2007, 23:46

Jediné rozšírenie, ktoré robí takéto problémy. Akonáhle ste začali vydávať "akože" nové verzie, tým viac ste to spotvorili. Toto môžeš, toto nemôžeš, s týmto je to kompaktibilné a s týmto nie... Je zaujímavé, že všetko ostatné v Mozille ide a je bez problémov. Niečo ste vytvorili - OK, s počiatku to bolo dobré a teraz - šmejd. Nové profily a neviem čo ešte. Toto má slúžiť užívateľovi a nie, aby užívateľ bol váš pokusný králik. Obyčajní mantáci, len čo ste sa zhovadili :!: :!: :!:
Až sa to naučíte, potom dávajte do obehu veci pre ľudí a nie pre pokusných králikov.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 11. Novembra 2007, 00:07

SKDusan napísal:Jediné rozšírenie, ktoré robí takéto problémy....Je zaujímavé, že všetko ostatné v Mozille ide a je bez problémov.
Keby toto bola pravda, tak by v tomto fóre nebola žiadna iná téma.
Verím tomu, že si z neho nikto nerobí pokusného králika – keď chce s vývojárom spolupracovať, tak spolupracuje a sme mu za to vďační. A sú tu stovky ak nie tisíce iných ľudí, ktorým to funguje normálne. Odpustite si prosím takéto nepravdivé komentáre. Ak sa tu niekto "zhovadil", tak to bol práve teraz niekto iný.
Prikláňam sa jedine k tomu, aby toto vývojár riešil s konkrétnym používateľom e-mailom a sem dal až výsledok ich dobrovoľného snaženia.
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Príspevok od užívateľa Mazarik » 11. Novembra 2007, 00:11

SKDusan napísal:Jediné rozšírenie, ktoré robí takéto problémy. Akonáhle ste začali vydávať "akože" nové verzie, tým viac ste to spotvorili. Toto môžeš, toto nemôžeš, s týmto je to kompaktibilné a s týmto nie... Je zaujímavé, že všetko ostatné v Mozille ide a je bez problémov. Niečo ste vytvorili - OK, s počiatku to bolo dobré a teraz - šmejd. Nové profily a neviem čo ešte. Toto má slúžiť užívateľovi a nie, aby užívateľ bol váš pokusný králik. Obyčajní mantáci, len čo ste sa zhovadili :!: :!: :!:
Až sa to naučíte, potom dávajte do obehu veci pre ľudí a nie pre pokusných králikov.
Kazdy program ma chyby. Neviem, ci ste uz niekedy nieco programovali, ale je uplne normalne, ze program prechadza istymi vyvojovymi fazami, ucia to aj v skole, napr. http://www.fi.muni.cz/~xkisza/PA104/ Strucne: navrh->programovane->testovanie->oprava chyb->vypustenie do sveta->oprava chyb, pridavanie novych funkcii->vypustenie do sveta.. Takto som to robil ja, pretoze toto je velmi maly projekt a robim to sam.

Navyse pokial robite program pre pracku(jeden konkretny typ), tak mate k dispozicii kompaktne a nemenne prostredie. Vo svete rozsireni pre Firefox je to prostredie take nehomogenne, ze nemam moznost otestovat vsetko. Ludia maju obrovske mnozstvo roznych konfiguracii systemu, firewallu, Firefoxu a vobec ja neviem coho este a to uz nehovorim ani o kombinaciach nainstalovanych rozsireni, ktore mozu medzi sebou kolidovat. Snazil som sa rozsirenie pisat tak, aby som minimalizoval moznost kolizie s inymi rozsireniami. Bohuzial, ked niekto napise rozsirenie ako prasa(napr. Mega upload toolbar, Icq toolbar a podobne hnusy) a vela ludi ho pouziva, tak s tym nemozem nic robit. Tieto rosirenia jednoducho zmenia spravanie casti(ano to ide spravit, preto maju rozsirenia taku silu, lebo mozu vsetko), kde by to clovek nepredpokladal a kde sa to nema, takze potom ja si moem iba napisat, ze nemozete mat nainstalovane to moje rozsirenie s tymto.

Dalej by som chce upozornit, ze spokojnych uzivatelov, ktorym to funguje je omnoho viac ako uzivatel, ktorym to nefunguje. To netvrdim ja, ale logy zaznamenane na serveri.

Ak ste spokojny so starsimi verziami, tak ich pouzivajte. Nikto Vam v tom nebrani a ja budem iba rad, pokial bude dalsi spokojny uzivatel.

SKDusan
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 10. Novembra 2007, 23:37

Príspevok od užívateľa SKDusan » 11. Novembra 2007, 00:20

SlovakSoft napísal:
SKDusan napísal:Jediné rozšírenie, ktoré robí takéto problémy....Je zaujímavé, že všetko ostatné v Mozille ide a je bez problémov.
Keby toto bola pravda, tak by v tomto fóre nebola žiadna iná téma.
Verím tomu, že si z neho nikto nerobí pokusného králika – keď chce s vývojárom spolupracovať, tak spolupracuje a sme mu za to vďační. A sú tu stovky ak nie tisíce iných ľudí, ktorým to funguje normálne. Odpustite si prosím takéto nepravdivé komentáre. Ak sa tu niekto "zhovadil", tak to bol práve teraz niekto iný.
Prikláňam sa jedine k tomu, aby toto vývojár riešil s konkrétnym používateľom e-mailom a sem dal až výsledok ich dobrovoľného snaženia.
Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá. Si rád, máš návštevnosť, zarábaš na tom? Veľmi nerád počuješ pravdu, smrdí ti. Ak som dobre pozeral, nie som sám, komu robí toto rozšírenie problémy, tak sa láskavo nezastávaj mantákov. Prepáč, musíš - živia ťa, zvyšujú ti návštevnosť.
Ak môžem všetkým poradiť - stiahnite si:
http://www.stahuj.centrum.cz/podnikani_ ... [oz]=3.0.7

po jednoduchej inštalácii program:

# okamžité zobrazení, co momentálně dávají v TV
# upozorňování na Vámi vybraný pořad
# zobrazení pouze určitého typu pořadů (film, sport)
# nejobsáhlejší popisky k pořadům
# v případě, že televize změní pořad, okamžitě se změní tento pořad i ve Vašem programu
# vyhledávání pořadů

a netreba dať zo seba robiť pokusného králika :!: :!: :!:

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 11. Novembra 2007, 00:24

SKDusan napísal:Si rád, máš návštevnosť, zarábaš na tom? Veľmi nerád počuješ pravdu, smrdí ti... Prepáč, musíš - živia ťa, zvyšujú ti návštevnosť.
Tak týmto to je definitívne zabité :-D
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
caesar1987
pokročilý diskutujúci
pokročilý diskutujúci
Príspevky: 283
Dátum registrácie: 9. Mája 2006, 00:03
Bydlisko: Nové Zámky
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa caesar1987 » 11. Novembra 2007, 00:30

SlovakSoft napísal:
SKDusan napísal:Si rád, máš návštevnosť, zarábaš na tom? Veľmi nerád počuješ pravdu, smrdí ti... Prepáč, musíš - živia ťa, zvyšujú ti návštevnosť.
Tak týmto to je definitívne zabité :-D
tak trosku zaspamujem, ale nektori ludia, ako jeden konkretny (ktoreho nick mi uz nieco hovori) su uz raz taky.. bohuzial nechapu.. a nechapu, ze nikto ich nikam chodit nenuti...

SKDusan
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 10. Novembra 2007, 23:37

Príspevok od užívateľa SKDusan » 11. Novembra 2007, 00:33

caesar1987 napísal:
SlovakSoft napísal:
SKDusan napísal:Si rád, máš návštevnosť, zarábaš na tom? Veľmi nerád počuješ pravdu, smrdí ti... Prepáč, musíš - živia ťa, zvyšujú ti návštevnosť.
Tak týmto to je definitívne zabité :-D
tak trosku zaspamujem, ale nektori ludia, ako jeden konkretny (ktoreho nick mi uz nieco hovori) su uz raz taky.. bohuzial nechapu.. a nechapu, ze nikto ich nikam chodit nenuti...
Myslím, že program má slúžiť užívateľovi a nie užívateľ programu. Kľudne buďte otroci a pokusné králiky. Len pozor, aby ste na to nedoplatili...

Užívateľov profilový obrázok
caesar1987
pokročilý diskutujúci
pokročilý diskutujúci
Príspevky: 283
Dátum registrácie: 9. Mája 2006, 00:03
Bydlisko: Nové Zámky
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa caesar1987 » 11. Novembra 2007, 00:34

SKDusan napísal:Myslím, že program má slúžiť užívateľovi a nie užívateľ programu. Kľudne buďte otroci a pokusné králiky. Len pozor, aby ste na to nedoplatili...
Tak a toto je este lepsie.. Ukaz mi soft, ktory pouziva viac ako 5 tisic ludi a ktory nemal po vydani ziadny bug a ja sa ti tu poklonim a aj fotku toho sem dam.. :lol:

maddave
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 9. Novembra 2007, 08:21

Príspevok od užívateľa maddave » 11. Novembra 2007, 00:38

Dekuji SKDusan za odkaz na program, ale uz jsem tento produkt v minulosti zkousel. A nebyl jsem s nim vubec spokojeny. Jejich software update vetsinou skoncil nefunkcnosti programu a clovek ho musel vzdy rucne odinstalovat a zpet nainstalovat funcni verzi. Nevim jak to je ted ale v minulosti s jsem s nim mel vice starosti nez radosti.

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Príspevok od užívateľa Mazarik » 11. Novembra 2007, 00:42

to SKDusan: Nikto Vas nenuti pouzivat toto rozsirenie a som rad, ze ste si nasli vhodnu nahradu. Dalej by som Vas chcel poprosit o prispevky, ktore suvisia s problemom, ktory tu riesime. Na tie ostatne si zalozte ine vlakno.

Uzivatel maddave mi zaslal svoj email, takze s nim dalej budem komunikovat emailom a sem umiestnim vysledok.

Užívateľov profilový obrázok
caesar1987
pokročilý diskutujúci
pokročilý diskutujúci
Príspevky: 283
Dátum registrácie: 9. Mája 2006, 00:03
Bydlisko: Nové Zámky
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa caesar1987 » 11. Novembra 2007, 00:44

Mazarik napísal:Dalej by som Vas chcel poprosit o prispevky, ktore suvisia s problemom, ktory tu riesime. Na tie ostatne si zalozte ine vlakno.
ja suhlasim a navrhujem zmazanie tohto spamu..

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wladow » 11. Novembra 2007, 01:27

Ja pridám jeden citát, ktorý mi nedávno povedal jeden dosť významný človek:

"Plnú hubu kecov majú vždy tí, ktorí vo svojom živote nič prospešného neurobili."

SKDusan, na čom že to zarábame? Nikto z nás nemá z tohto projektu ani halier. Všetci to tu robia dobrovoľne, zadarmo a vo svojom voľnom čase. Keď sa ti niečo nepáči, pridaj sa a zlepši to. Ak dokážeš iba drístať a obviňovať, už sem ďalšie výlevy nepíš a vracať sa tiež nemusíš. Takých ako ty k tejto práci nepotrebujeme.
:ilovefirefox:

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 11. Novembra 2007, 09:19

Je asi zbytočné v tomto prípade vysvetľovať, kto sme, čo robíme a čo za to máme. Niektorí ľudia to nikdy nepochopia, lebo si ani nedokážu predstaviť, že by denne celé roky na niečom robili a nič z toho nemali.
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Re: TV program - Jediné rozšírenie, ktoré robí takéto problé

Príspevok od užívateľa PeePay » 11. Novembra 2007, 20:08

SKDusan napísal:Jediné rozšírenie, ktoré robí takéto problémy.
pozri si toto forum a uvidis ze tam najdes staznosti (a hlavne aj riesenia) k roznym inym rozsireniam, nielen k tomuto
SKDusan napísal:Akonáhle ste začali vydávať "akože" nové verzie, tým viac ste to spotvorili.
nove verzie pridavali nove funkcie a 99,9% ludi funguju bezchybne - to ze niekomu na tom nieco nefunguje je pochopitelne, lebo programator nema sancu vediet ake rozne kombinacie rozsireni zasahujucich tam kam by nemali budu mat ludia nainstalovane.
SKDusan napísal:Toto má slúžiť užívateľovi a nie, aby užívateľ bol váš pokusný králik.
chyba sa moze vyskytnut hocikedy. ci vo faze testovania, alebo aj tri roky po release. ak si si vsimol, prva verzia vypustena do obehu bola 0.1013 - zeby sa Mazarikovi pacilo toto cislo a preto tak oznacil "prvu" verziu? nemyslim si. poctivo testoval a opravoval a ked bola verzia hodna vydania, tak potom vydal. a nie pre pokusnych kralikov (ak sa za neho povazujes ty, prosim. ale ja (my) nie)
SKDusan napísal:Obyčajní mantáci, len čo ste sa zhovadili :!: :!: :!:
to vies ze sa hovori, ze ked ma niekto "niecoho" malo, tak sa snazi odputat pozornost a vyvrsit sa na inych. zeby tvoj pripad? vyzera to tak...
ked vytvoris nieco aj ty, mozes porovnat a potom ten horsi bude oficialne "mantakom", ok?
SKDusan napísal:Až sa to naučíte, potom dávajte do obehu veci pre ľudí a nie pre pokusných králikov.
asi mas s tym skusenosti ked takto pises. nech sa paci, pridi, nauc nas ako sa to ma, radi sa vzdelame
SKDusan napísal:Si rád, máš návštevnosť, zarábaš na tom?
veruze nie, on to robi zadarmo. (ak vies co to znamena. to akoze za to nic nedostane.)
SKDusan napísal:Ak som dobre pozeral, nie som sám, komu robí toto rozšírenie problémy
hej, mas pravdu. ste tak... ...styria? (z tych 21000...)
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Užívateľov profilový obrázok
wam]Spider007
profesionál
profesionál
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 13. Septembra 2007, 21:36
Bydlisko: Ziar nad Hronom/Bratislava - Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wam]Spider007 » 12. Novembra 2007, 00:36

ban a hotovo :D
SKDusan: vsimni si, ze ked sem niekto pride s problemom tak do par minut mu niekto odpise a navrhne riesenie pripadne nejak mu pomoze. A je jedno ci je to slovaksoft, alebo iny uzivatel, ktory vie a rad pomoze. a skus vazit slovnik, toto je jedno z mala slusnych for.
Notebook Toshiba Satellite A100 |Intel centrino Core duo 1,7GHz |1 GB RAM |Intel media acceleretor 256 MB RAM|100GB HDD|15,4'' 1280 x 800|Linux Ubuntu 8.04|Firefox & Thunderbird ;)

Don't forget to bring the towel!
btw...Wanna get high? :D

Zamknuté