obmedzenie pristupu na web detom

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami
Zamknuté
niktoss
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26. Novembra 2007, 12:09

obmedzenie pristupu na web detom

Príspevok od užívateľa niktoss » 26. Novembra 2007, 12:15

chcel by som sa opytat, ze ako sa da nastavit obmedzenie pristupu na web detom. maju svoje konto vo WIN XP SP2 a na prezeranie stranok pouzivaju firefox. nieco som uz skusal, ale funguje to IBA na IE a IBA na mojom konte, firefox si zo zakazu tazku hlavu nerobi. ...
zaujima ma najme trvale blokovanie stranok a este aj blokovanie v urcity cas.
vdaka za pomoc

niktoss

Pozn. admina:
Presúvam do príslušnej časti fóra – Odveci. Je to všeobecná otázka, ako zakázať programom prístup na web. Na webové stránky možno použiť aj iné programy, prehliadačov je oveľa viac.
SlovakSoft

niktoss
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26. Novembra 2007, 12:09

doplnenie k textu

Príspevok od užívateľa niktoss » 26. Novembra 2007, 12:33

este som zabudol napisat, ze blokovanie cez procon nefunguje tak ako by som chcel, zablokuje to pristup len na mojom ucte

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 26. Novembra 2007, 12:38

Samozrejme, že funguje len na vašom účte – každé rozšírenie funguje nielen že na jednom účte, ale dokonca aj len v jednom profile (a na účte môže byť viac profilov). Okrem toho je ProCon určený na filtrovanie stránok podľa obsahu, teda nie na všeobecný zákaz prístupu na web (a už vôbec nie podľa hodín). Toto dosiahnete jedine externým programom (žiadnym doplnkom pre Firefox) a tento program musí byť nainštalovaný na systémovom účte detí.

EDIT: Ak vám ale ProCon stačí, tak im ho dajte, ale to musíte robiť pod ich účtom, v ich profile Firefoxu. Rovnako tak by ste im museli dávať hocijaké iné rozšírenie. Rozšírenia sú ale ľahko prekonateľné.
admin SME.sk

slavo
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 8. Júla 2007, 20:05

Re: obmedzenie pristupu na web detom

Príspevok od užívateľa slavo » 14. Mája 2008, 21:13

Ja mám na Vás prosbu. Stiahol som si Procon, ale nejako sa mi nedarí to nastaviť. Dal by sa sem napísať presný postup, ako nastaviť blokovanie stránok, v názve ktorých je určité slovo, prípadne sa v ich obsahu toto slovo nachádza? Dakujem.

nue
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 17. Októbra 2008, 09:56

Re: obmedzenie pristupu na web detom

Príspevok od užívateľa nue » 17. Októbra 2008, 09:59

Tak tymto vyriesite obmedzenie pristupu v urcitu dobu na pocitac vasim detom

http://www.savecomputer.net/bezpecnost/ ... citu-dobu/

Zamknuté