Hľadám rozšírenie

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami
Zamknuté
Milan Rak
návštevník
návštevník
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 24. Apríla 2006, 09:09

Hľadám rozšírenie

Príspevok od užívateľa Milan Rak » 23. Júna 2008, 20:39

Pred zmenou z 2.0.0.14 na 3.0 som mal vo Firefoxe v lište dole takú funkciu, ktorá mi načítavala veľkosť stránky, rýchlosť pri načítavaní, a zrejme ešte niečo, na čo si v tejto chvíli nepamätám. Mal som tam aj funkciu "Hľadať", pomocou ktorej som do vytvoreného poľa vložil nejaké slovo, a na monitore som si potom dané slovo vyhľadal skôr než bežným prezeraním.

Pamätá sa niekto o aké funkcie išlo? Názvy. Neviem, čo mám teraz opäť stiahnuť. Asi ide o Doplnky alebo Rozšírenia. Používal som tému Vista - Aero, ktorá teraz je nefunkčná pre 3.0. Viac menej ma teraz mrzí, že som nepremyslene prešiel na novú verziu 3.0, a nespravil som si zálohy z pôvodných nastavení.

Čo potrebujem?

Dole v lište som mal funkciu "Hľadať".

Užívateľov profilový obrázok
Gohom
profesionál
profesionál
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 28. Novembra 2005, 17:52

Re: Hľadám rozšírenie

Príspevok od užívateľa Gohom » 23. Júna 2008, 20:53

Milan Rak napísal:Pred zmenou z 2.0.0.14 na 3.0 som mal vo Firefoxe v lište dole funkciu "Hľadať", pomocou ktorej som do vytvoreného poľa vložil nejaké slovo, a na monitore som si potom dané slovo vyhľadal skôr než bežným prezeraním.
na toto nepotrebuješ rozšírenie. začni iba písať žiadané slovo a otvorí sa ti okno aj s možnosťami automaticky
Windows 7 Home
Firefox + Thunderbird (vždy najnovšie funkčné verzie Sk)

Milan Rak
návštevník
návštevník
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 24. Apríla 2006, 09:09

Re: Hľadám rozšírenie

Príspevok od užívateľa Milan Rak » 23. Júna 2008, 20:55

Už som našiel, len zatiaľ nejde pre 3.0.

Rozšírenie Extended Statusbar

http://www.mozilla.sk/rozsirenia/extended-statusbar/

Určené pre

* Firefox 1.5 až 3.0a6

Tak neviem, ale mne vypisuje, že mám verziu 3.0.

Budem rád, ak aj táto funkcia bude upravená pre nový Firefox 3.0. Vďaka.

Milan Rak
návštevník
návštevník
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 24. Apríla 2006, 09:09

Re: Hľadám rozšírenie

Príspevok od užívateľa Milan Rak » 23. Júna 2008, 20:59

Rozšírenie Findbar Basics

http://www.mozilla.sk/rozsirenia/findbar-basics/

Aj táto funkcia ešte nie je aktualizovaná pre verziu 3.0. Teším sa na aktualizáciu.

Milan Rak
návštevník
návštevník
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 24. Apríla 2006, 09:09

Re: Hľadám rozšírenie

Príspevok od užívateľa Milan Rak » 23. Júna 2008, 21:03

Gohom napísal:na toto nepotrebuješ rozšírenie. začni iba písať žiadané slovo a otvorí sa ti okno aj s možnosťami automaticky
Pochopil som, super. Zvýrazní sa mi modrou farbou. A ešte potrebujem vedieť, ako sa hľadajú ´dalšie tie isté slová. Predtým som mal v lište niečo také ako "Hľadať ďalšie..." až "Došiel som na koniec stránky."

Takže pokiaľ je viac tých slov, tak ako pokračovať?

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Re: Hľadám rozšírenie

Príspevok od užívateľa PeePay » 23. Júna 2008, 21:24

ked zacnes pisat, to je take rychle hladanie, ze ti ukaze kde sa to slovo nachadza a po chvilke to zase zmizne.
klasicke hladanie je ctrl+f, potom to uz same nezmizne a mas tam aj tlacitka dalsie, predchadzajuce atd.
Milan Rak napísal: Určené pre
* Firefox 1.5 až 3.0a6
Tak neviem, ale mne vypisuje, že mám verziu 3.0.
to je ok, verzia 3.0a6 je pred verziou 3.0. to je vyvojova verzia, "a6" znamena alfa 6. potom su beta verzie, potom su rc (release candidate) a potom je ostra verzia. cize ty mas 3.0 ostru verziu, ale to rozsirenie je este len po 3.0 alfa 6
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Milan Rak
návštevník
návštevník
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 24. Apríla 2006, 09:09

Re: Hľadám rozšírenie

Príspevok od užívateľa Milan Rak » 24. Júna 2008, 17:44

Rozumiem, ale tá funkcia s Ctrl+F je práve toto. Vďaka za vysvetlenie. Neostáva nič iné, len sa naučiť používať klávesové skratky. Dobrý nápad.

vlado.mt
návštevník
návštevník
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 3. Júna 2008, 20:42

Re: Hľadám rozšírenie

Príspevok od užívateľa vlado.mt » 14. Decembra 2008, 02:47

No mne to ako som preinstaloval PC a presiel na Portable Firefox 2.0.0.18. nejde. Chcel by som aby mi to vyhladavalo na stranke aj bez CTR+f

Užívateľov profilový obrázok
Gohom
profesionál
profesionál
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 28. Novembra 2005, 17:52

Re: Hľadám rozšírenie

Príspevok od užívateľa Gohom » 14. Decembra 2008, 10:15

Chcieť je krásna vlastnosť ale sama o sebe nestačí. Použi hľadanie, spojto so chcením a výsledok sa dostaví. Hľadaj rozšírenie FAYT
Windows 7 Home
Firefox + Thunderbird (vždy najnovšie funkčné verzie Sk)

vlado.mt
návštevník
návštevník
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 3. Júna 2008, 20:42

Re: Hľadám rozšírenie

Príspevok od užívateľa vlado.mt » 14. Decembra 2008, 10:38

Gohom napísal:Chcieť je krásna vlastnosť ale sama o sebe nestačí. Použi hľadanie, spojto so chcením a výsledok sa dostaví. Hľadaj rozšírenie FAYT
Keby som to nehladal tak sem nepisem ,tak nehraj zo seba hrdinu!!!! A to tvoje FAYT som skusil a nefunguje to...

Užívateľov profilový obrázok
Gohom
profesionál
profesionál
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 28. Novembra 2005, 17:52

Re: Hľadám rozšírenie

Príspevok od užívateľa Gohom » 14. Decembra 2008, 12:45

1. chlapče,nikto sa tu nehrá na hrdinu. Iba som reagoval na tvoj príspevok "chcel by som..." Normálny a slušne vychovaný človek (to iste nie si) formuluje príspevok inak.
2. FAYT nie je moje rozšírenie, ak ho nevieš ovládať, to nie je chyba rozšírenia. nevyhovuje ti - nepoužívaj ho
3. chcel som ti pomôcť - prvý aj posledný raz
Windows 7 Home
Firefox + Thunderbird (vždy najnovšie funkčné verzie Sk)

Zamknuté