zatvorenie prehliadaca

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami
Zamknuté
marekinho
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 23. Októbra 2008, 17:19

zatvorenie prehliadaca

Príspevok od užívateľa marekinho » 23. Októbra 2008, 17:35

hojte. mam taky problem,ze ked chcem pozerat online tv napr. na pozeraj.com alebo sleduj.bagocina.com alebo hocikde inde ,tak sa mi zatvori mozilla a robi mi to aj na opere,na exploreri mi nesli vobec spustit len napis ready tam bol ,ale akonahle som nainstaloval najnovsiu javu tak mi to zacalo tiez robit.ked pozeram nejake online kamery tak mi to funguje v pohode,aj divx videa mi slapu.vyzera to tak ako by mi to zatvaral windows,ale nie som si isty,mam vistu(bohuzial).pozeral som tu nejake temy ale akosi mi nic nepomohlo.za pomoc dakujem.

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: zatvorenie prehliadaca

Príspevok od užívateľa Mazarik » 23. Októbra 2008, 18:42

Ked Vam to robi aj v inych prehliadacoch, tak to nie je problem ziadneho produktu Mozilly. Obrate sa preto na ine forum, ktore sa zaobera problemami OS Windows.

Užívateľov profilový obrázok
Krylias
profesionál
profesionál
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 3. Marca 2008, 14:39

Re: zatvorenie prehliadaca

Príspevok od užívateľa Krylias » 23. Októbra 2008, 19:47

Ako už napísal vyššie moderátor 8)
Inak - dám ti aspoň 1 radu.
Nepozeraj teda tieto videá cez browser ,ale skopíruj link na daný TV stream a ten otvor priamo v playeri.
Hneď zbadáš , či je problém v streame , alebo v kodekoch či OS.
Ale čo sa týka On-line TV - nie je každý stream vždy funkčný - darmo budeš chcieť pozerať ČT-STV a pod.
Prečo nie je funkčný ? Lebo vysielanie cez NET nie je v súlade so zákonom a každý kto poskytuje TV vysielanie cez NET to robí na vlastnú päsť.Musíš si nájsť teda v prvom rade 100% funkčný stream :wink:

Ako zistíš adresu konkrétneho steamu ?
Cez zdrojový kód - priamo cez prehrávač v ktorom ti to nenabehne (Vlastnosti) , alebo iné programy.
Výborný je freeware VLC Media Player - s ním sa dajú často robiť mini"zázraky" :wink:
„Nevěř ostnatému drátu, byť by se stokrát tvářil jako stonek růže...“ (Karel Kryl)

Zamknuté