Zle zobrazovanie stranky...

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami
Zamknuté
M@rek
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18. Mája 2006, 19:21

Zle zobrazovanie stranky...

Príspevok od užívateľa M@rek » 18. Mája 2006, 19:49

Prosim vas povedzte mi alebo poradte ze kde asi mam problem ked tuto moju stranku kazdemu dobre zobrazuje a len mne na vsetkych prehliadacoch takto:

Obrázok


Asi mas zakazany stahování obrázků nebo něco podobného, které prohlížeče si zkoušel?
No pouzivam FF, potom som to isiel skusit na Operu a IE a aj oni to robili presne toto iste...nechapem este v ten den mi to slo normalne a z nicoho nic...ale ked napisem niekomu na icq nech skusi ci mu dobre nacita tak im nerobi ziadny problem...a k tym obrazkom, mam ich povolene...a ked sa snazim ist do administracie dava Pristup zamietnuty...newem...toto vsetko robi len mne...


A ked dam na tie slova napr. na "Obsah fora" a cez prehliadac dam ze "Zobrazit obrazok" tak mi vyruti toto:

Obrázok

To znamena ze prehliadac vie citat udaje z mysql databazy, ale nevie citat z mojho ftp kde je template a jeho obrazky obrazky...robi to len mne na mojom pocitaci...newem...neco mam zle nastavene a newem to najst...nic som neprestavoval, len som jedno rano zapol comp a toto mi urobilo s forom...tak ja newem...pls pomozte...

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Príspevok od užívateľa Mazarik » 18. Mája 2006, 20:16

Pokial Vam to robi vo vsetkych prehliadacoch, tak je to zalezitost operacneho systemu, firewallu, filtrovanim obsahu poskytovatelom alebo inej veci, ktora Vam sedi na kabli(virus, spyware a podobne). Ked to nerobi len v produktoch Mozilly, tak to tu IMHO nema co robit.

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 19. Mája 2006, 07:01

Mazarik napísal:Pokial Vam to robi vo vsetkych prehliadacoch, tak je to zalezitost operacneho systemu, firewallu, filtrovanim obsahu poskytovatelom alebo inej veci, ktora Vam sedi na kabli(virus, spyware a podobne). Ked to nerobi len v produktoch Mozilly, tak to tu IMHO nema co robit.
No Adware a spyware som dal prec...taktiez cookies a hostoriu...chyba neni u poskytovatela lebo ine stranky tohto poskytovatela mi idu v pohode a bezproblemov...newem vobec co mam robit...pls pomozte...

Užívateľov profilový obrázok
Daniel_Medo
moderátor
moderátor
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 12:38
Bydlisko: pri PC
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daniel_Medo » 19. Mája 2006, 15:55

no videl by som to na blokovanie obrazkov a css (kaskadovych stylov) je mozne ze ti to blokuje nieco, ale podla hlasky zo servera ani nemas prava na zobrazenie obrazkov z daneho servera? bezis cez proxy? cez router? na danej ip adrese bezis len ty alebo aj ini uzivatelia?

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 19. Mája 2006, 18:34

Daniel_Medo napísal:no videl by som to na blokovanie obrazkov a css (kaskadovych stylov) je mozne ze ti to blokuje nieco, ale podla hlasky zo servera ani nemas prava na zobrazenie obrazkov z daneho servera? bezis cez proxy? cez router? na danej ip adrese bezis len ty alebo aj ini uzivatelia?
No toto vsetko co sa daje robi len mne...inym to bezi v pohode a bezproblemov...ja skratka som jedno rano zapol cmp a zrazu sa mi zobrazila tato stranka takto...do vtedy mi sla v pohode...newem co je na vine...vobec...

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 19. Mája 2006, 18:37

Anonymous napísal:
Daniel_Medo napísal:no videl by som to na blokovanie obrazkov a css (kaskadovych stylov) je mozne ze ti to blokuje nieco, ale podla hlasky zo servera ani nemas prava na zobrazenie obrazkov z daneho servera? bezis cez proxy? cez router? na danej ip adrese bezis len ty alebo aj ini uzivatelia?
Nebezim cez proxy, nemam router, a pocitac ma len jednu IP...no toto vsetko co sa daje robi len mne...inym to bezi v pohode a bezproblemov...ja skratka som jedno rano zapol comp a zrazu sa mi zobrazila tato stranka takto...do vtedy mi sla v pohode...newem co je na vine...vobec...
:cry:

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 19. Mája 2006, 18:40

...a robi mi to iba na tejto stranke...na nijakej inej...iba s touto mam problem...

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 20. Mája 2006, 12:26

SAK MI PLS DAKTO POMOZTE...AJ KED nESTE SI ISTY PRE MNA JE KAZDA RADA CO TU DATE DOBRA...sorry za capslock :cry:

Užívateľov profilový obrázok
Daniel_Medo
moderátor
moderátor
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 12:38
Bydlisko: pri PC
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daniel_Medo » 20. Mája 2006, 18:34

ako som pisal, je mozne ze z nejakeho dovodu mas bloknuty pristup k obrazkom na tom serveri, podla hlasky co si mal v screenshote ti to blokuje server, skus sa opytat na to adminov daneho servera...

Zamknuté