Chybové hlásenie v Mozilla 1.7.2

Fórum o balíku aplikácií Mozilla Suite
Zamknuté
Franczek
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 17. Decembra 2006, 08:27
Bydlisko: Komárno

Chybové hlásenie v Mozilla 1.7.2

Príspevok od užívateľa Franczek » 17. Decembra 2006, 08:40

Asi pred troma dňami mi začalo vo windowsw vypisovať hlášku o nutnosti ukončiť Mozzilu.exe a ospravedlnenie za vzniknuté problémy.Zadefinovalo aj chybu v správe.Komu môžem poslať na ďalšie preskúmanie?
franczek

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 17. Decembra 2006, 11:37

Nevšimli ste si, pri čom to začalo padať? Či na nejakej konkrétnej stránke alebo napríklad pri otváraní PDF a podobne. Môžete na skúšku vytvoriť nový profil, či to bude padať aj v ňom. Inak chyby sa zadávajú do Bugzilly.
Používate viac ako dva roky starý program bez podpory. Nechcete radšej prejsť na kombináciu Firefox + Thunderbird? Alebo nemôžete?
admin SME.sk

Franczek
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 17. Decembra 2006, 08:27
Bydlisko: Komárno

Príspevok od užívateľa Franczek » 17. Decembra 2006, 14:11

Samozrejme že som už uvažoval o prechode na novšiu a podporovanejšiu verziu SeaMonkey ,ale doter mi to fungovalo anebol som nútený.
Chyba sa objavila náhle prei otváraní domovskej stránky na Zoznam.sk, ale potom aj inde, trebárs pri otváraní poštového klienta v Mozille.Naposledy mi vypísalo :
popis chyby:mozilla.exe
AppVer : 1.7.2.0050.51112
Mod.Ver: 0.0.0.0.
offset : fffffffe
V správe o chybe budú zahrnuté nasledovné súboryC:\Document settings\lenovo\localsettings\Temp\522_appeampat.txt .
Ale keď som sa pozrel do Temp adresára na uvedenej ceste nič také som nenašiel???
franczek

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 17. Decembra 2006, 14:53

Ak mám tipovať, tak to môže byť pri browsovaní pluginom (zásuvným modulom), napr. flash. Druhý tip je na niečo v profile a to sa môže vyriešiť novým profilom.
admin SME.sk

Zamknuté