Rozšírenie Minimize to Tray - problém

Fórum o doplnkoch do produktov Mozilla a ostatných podporovaných programoch
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
Gohom
profesionál
profesionál
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 28. Novembra 2005, 17:52

Rozšírenie Minimize to Tray - problém

Príspevok od užívateľa Gohom » 11. Januára 2006, 16:47

Používam FF 1.5 Sk. Po inštalácii rošírenia minimizetotray.trunk.2005091606.sk-SK.xpi sa mi objavil takýto problém:
Keď je FF minimalizovaný v SysTray a omylom ho zapnem cez zástupcu ešte raz a tento znova minimalizujem, jedna z ikon umiestnených v SysTray sa nedá vypnúť. Pri kliknutí "pravým myšítkom" sa objaví iba biele okinko bez textu, Ctrl+Alt+Del nepracuje. Aby to zmizlo pomôže iba reštart Windows. Vie mi niekto poradiť čo s tým ?
Za ideálne riešenie by som považoval možnosť používať rozšírenie Minimize to Tray ďalej a k nemu nejaké rošírenie, ktoré by zabránilo viacnásobnému spusteniu FF. Niekedy také rozšírenie existovalo pre TB, ale iba v starších verziách. Dík
Windows 7 Home
Firefox + Thunderbird (vždy najnovšie funkčné verzie Sk)

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wladow » 11. Januára 2006, 17:23

U mňa ale toto funguje normálne, všetky ikony sa z tray dajú obnoviť. Chyba bude u teba, len ma nenapadá, čo by to mohlo byť :(
:ilovefirefox:

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 11. Januára 2006, 18:29

wladow napísal:U mňa ale toto funguje normálne, všetky ikony sa z tray dajú obnoviť. Chyba bude u teba, len ma nenapadá, čo by to mohlo byť :(
Mne jedna z tých ikon pracuje normálne, t.j. dá sa aj vypnúť aj maximalizovať, blbne iba tá druhá resp. ďalšia

Užívateľov profilový obrázok
Gohom
profesionál
profesionál
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 28. Novembra 2005, 17:52

Príspevok od užívateľa Gohom » 11. Januára 2006, 18:33

Anonymous napísal:
wladow napísal:U mňa ale toto funguje normálne, všetky ikony sa z tray dajú obnoviť. Chyba bude u teba, len ma nenapadá, čo by to mohlo byť :(
Mne jedna z tých ikon pracuje normálne, t.j. dá sa aj vypnúť aj maximalizovať, blbne iba tá druhá resp. ďalšia
Sorry, to som písal ja, ale nebol som lognutý
Windows 7 Home
Firefox + Thunderbird (vždy najnovšie funkčné verzie Sk)

Užívateľov profilový obrázok
zet
návštevník
návštevník
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 15. Decembra 2005, 01:50
Bydlisko: Košice

Este si tak spomenut na XP....

Príspevok od užívateľa zet » 11. Januára 2006, 19:30

To bude tym kilom heraku.. :oops:
Naposledy upravil/-a zet v 11. Januára 2006, 19:56, upravené celkom 1 krát.
ObrázokObrázok
Linux Suse 10 (KDE 3.5.5), FF 2 RC3, TB 1.5.0.7

Neregistrovaný

Re: Este si tak spomenut na XP....

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 11. Januára 2006, 19:49

zet napísal:Ctrl+alt+del a odhadom killni ten pravy TB, alebo killni oba a spust treti iba raz. 8)
Ja ho mam nastaveny v "po spusteny" tak, ze sa minimalizuje hned po starte a ostane v tray. V Linuxe sa to da nastavit (len 1 TB), ale v XP si na to nespominam. Mozno si spomenie niekto iny. :(
zet prepáč ale:
- problém mám s FF a nie TB
- písal som že "Ctrl+Alt+Del nepracuje"
- počas práce na PC používam aj iný SW, nehľadím iba na internet
teda tvoja rada nič nerieši. Ale aj tak dík za ochotu

Užívateľov profilový obrázok
zet
návštevník
návštevník
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 15. Decembra 2005, 01:50
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa zet » 11. Januára 2006, 21:57

No bootol som do xp sp2 pro, a ide to bez problemov aj z desiatimi. Otvoril som 10, a zrusil cez zatvorit okno. V spravcovy suborov vydis len jeden a otvaras iba dalsie okna toho prveho procesu (firefox.exe). Ja typujem na nejake rozsirenie, skus vypnut ostat. okrem minima. a skus to este raz. Ak nezaberie, "vystrihni" profil-zaloha, spust cisty a instalni minima. a skus co to spravy. Dalsia je asi vsetko zmazat (odinstalovat+profil) a zacat.... :evil:
ObrázokObrázok
Linux Suse 10 (KDE 3.5.5), FF 2 RC3, TB 1.5.0.7

Zamknuté