inštalácia témy

Fórum o doplnkoch do produktov Mozilla a ostatných podporovaných programoch
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
Didino
návštevník
návštevník
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 19. Januára 2006, 14:57

inštalácia témy

Príspevok od užívateľa Didino » 20. Apríla 2007, 07:49

Po kliknutí na Získať témy v rámci Thunderbirdu a prejdení na stránku s tým súvisiacu, absentuje pri práve zobrazenej téme link Inštalovať. Taká možnosť existuje až po kliknutí na Zobraziť predch. vydania a tá inštalácia sa týka samozrejme tých starších verzií.
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 20. Apríla 2007, 07:56

Vďaka za postreh. Vyzerá to na chybu v slovenskej lokalizácii Mozilla Add-ons. Pozrieme sa na to dnes. Zatiaľ si tam prehoďte jazyk na EN alebo CS.
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
Didino
návštevník
návštevník
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 19. Januára 2006, 14:57

Príspevok od užívateľa Didino » 20. Apríla 2007, 08:06

To som aj urobil a narazil som na ďalší problém. To, že po kliknutí na Inštalovať v prípade, že sa jedná o tému alebo rozšírenie určené pre Thunderbird, sa v podstate nič nenainštaluje, nakoľko sa to pokúša inštalovať ako tému resp. rozšírenie pre Firefox, a teda vypíše, že to nie je kompatibilné s Firefoxom, som si už zvykol. Robím to teda tak, že si uložím danú tému resp. rozšírenie cez Uložiť cieľ odkazu ako a potom inštalujem. To som urobil aj teraz s témou pre Thunderbird, teda uložil na disk a potom inštaloval, skončilo to však bez inštalácie. Všetko sa tvárilo normálne, teda najskôr otázka ohľadne Odstránenia oneskorenia a potom klik na Nainštalovať. Potom to však dopadlo tak ako vidieť v priloženom obrázku.
Mám nainštalovanú poslednú verziu Thunderbirdu.

Beriem späť, nie je problém s inštaláciou, stiahnutý súbor témy mal nesprávnu veľkosť. Mea culpa.
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 20. Apríla 2007, 08:18

Áno, kliknutím na Nainštalovať vo Firefoxe sa samozrejme nemôže nainštalovať téma do Thunderbirdu. Témy sa musia inštalovať z lokálneho disku. Poznámka k tomu ešte len bude na Mozilla Add-ons uvedená (bol to bug, na ktorom sa už pracuje).
admin SME.sk

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 20. Apríla 2007, 09:16

Chyba s nezobrazovaním tlačidla Nainštalovať je už opravená.
admin SME.sk

Zamknuté