SpiderZilla

Fórum o doplnkoch do produktov Mozilla a ostatných podporovaných programoch
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

SpiderZilla

Príspevok od užívateľa wladow » 4. Januára 2006, 18:49

Táto časť fóra slúži všetkým, ktorí nám chcú pomôcť. Môžete sem písať pripomienky, návrhy a nahlásiť nepreložené texty v rozšírení "SpiderZilla". Prispejete tým k vylepšeniu kvality jeho lokalizácie do slovenčiny...

Lokalizuje: SlovakSoft
Stránka rozšírenia: http://www.mozilla.sk/rozsirenia/spiderzilla
:ilovefirefox:

Adrique
návštevník
návštevník
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 28. Júna 2007, 10:04

chyby

Príspevok od užívateľa Adrique » 28. Júna 2007, 10:13

Okno nastaveni SpiderZilly je prilis male - 2 tlacidla na spodu okna su take orezane, ze sa horko-tazko da zistit, aku maju funkciu.

V nastaveniach - cast system - ta veta co tam je, je nejako divne prelozena a to tak, ze nechapem jej zmysel. :-)

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 28. Júna 2007, 10:26

S veľkosťou okna ako lokalizátor veľa neurobím, to je vec kódu. Môžem sa o to pokúsiť, ale neručím za výsledok. SpiderZilla inak vyzerá ako mŕtvy projekt. Sám jej autor uvádza na domovskej stránke, že verzia 1.6.0 je od neho posledná.
Pokiaľ ide o tú vetu, ďakujem za upozornenie – je tam preklep: "prehľadávača" má byť "prehľadávač". Opravím to a nahradím na serveri novou verziou. Asi aj prispôsobím terminológii Firefoxu a zmení to na "prehliadač". Aj keď zasvätení vedia, že s tým výrazom nesúhlasím ;-)
admin SME.sk

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 28. Júna 2007, 11:05

Môžete si to preinštalovať, dal som sem novú verziu. Tú vetu som opravil a okno som natiahol na výšku o 50 pixelov.
Je to už dosť zaprášený preklad, keďže sa dlho neaktualizoval. Vrátim sa k nemu niekedy, keď bude nejaká novšia verzia.
admin SME.sk

Zamknuté