Pearl Crescent Page Saver

Fórum o doplnkoch do produktov Mozilla a ostatných podporovaných programoch
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
branor
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 539
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:28
Bydlisko: EU-SR-TN(BA)
Kontaktovať užívateľa:

Pearl Crescent Page Saver

Príspevok od užívateľa branor » 4. Januára 2006, 18:54

Táto časť fóra slúži všetkým, ktorí nám chcú pomôcť. Môžete sem písať pripomienky, návrhy a nahlásiť nepreložené texty v rozšírení "Pearl Crescent Page Saver". Prispejete tým k vylepšeniu kvality jeho lokalizácie do slovenčiny...

Lokalizuje: SlovakSoft
Stránka rozšírenia: http://www.mozilla.sk/rozsirenia/pearl- ... page-saver

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 15. Júna 2006, 08:10

O pár dní bude vydaná nová verzia, resp. dve nové verzie. Rozšírenie bude totiž vo verzii Basic (zadarmo) a Pro (platená). Vďaka tomu, že bude existovať aj verzia zadarmo, bude pokračovať aj lokalizácia. Inak by to totiž odporovalo moje zásade, že v rámci projektu Mozilla sa venujem výhradne neplateným aktivitám.
admin SME.sk

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 11. Decembra 2006, 22:09

Funkcia ukladania vo formáte JPEG je síce v možnostiach už zahrnutá, ale ešte stále nie je funkčná. Mala by byť najneskôr vo verzii 1.4 – má byť vydaná v polovici decembra.
admin SME.sk

ja

Re: Pearl Crescent Page Saver

Príspevok od užívateľa ja » 15. Decembra 2006, 18:06

branor napísal:Táto časť fóra slúži všetkým, ktorí nám chcú pomôcť. Môžete sem písať pripomienky, návrhy a nahlásiť nepreložené texty v rozšírení "Pearl Crescent Page Saver". Prispejete tým k vylepšeniu kvality jeho lokalizácie do slovenčiny...

Lokalizuje: SlovakSoft
Stránka rozšírenia: http://www.mozilla.sk/rozsirenia/pearl- ... page-saver
Mozno by stalo za namahu upozornit, ze spominana verzia je len pre uzivatelov PC a nie je spracovana aj pre MAC ... teda aspon ja som ju nenasiel ...

aj u inych rozsireniach by to bolo vhodne uvadzat, ci to ma variantu pre MAC ... dakujem

Neregistrovaný

Re: Pearl Crescent Page Saver

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 15. Decembra 2006, 18:10

ja napísal:
Mozno by stalo za namahu upozornit, ze spominana verzia je len pre uzivatelov PC a nie je spracovana aj pre MAC ... teda aspon ja som ju nenasiel ...

aj u inych rozsireniach by to bolo vhodne uvadzat, ci to ma variantu pre MAC ... dakujem
teda mam na mysli v clankoch na Blog-u

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 15. Decembra 2006, 19:55

Je pravda, že rozšírenia na Mozilla.sk neuvádzajú, či sú pre Windows, Linux, Mac OS atď. Problém je v tom, že používateľov iných systémov než Windows je ako šafranu a aktívne jadro slovenského tímu nemá možnosť sa o to postarať. Väčšinou sa to nedozviete ani od autorov rozšírení.
Pokiaľ ide konkrétne o Pearl Crescent Page Saver, na domovskej stránke sa uvádza:
"System Requirements:
Page Saver works with Firefox 1.5 and 2.0 on Microsoft Windows, Linux x86, and Mac OS X."
Teda podľa toho to podporované je, ale nemáme absolútne možnosť to overiť. Musel by sa nájsť aktívny dobrovoľný spolupracovník, ktorý to pre nás bude robiť. Obnášalo by to takmer každodennú účasť a spoluprácu.
admin SME.sk

Ja
návštevník
návštevník
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 15. Decembra 2006, 20:31

MAC

Príspevok od užívateľa Ja » 15. Decembra 2006, 23:05

mam Mac OS-X 10.4.8., Power PC G5 (4x2.5 GHz)

pouzival som do teraz FireFox 1.5xxx, dnes som si nainstaloval 2.0 (rev. 1.8.1) a mam pocit, ze mi uz niektore funkcie blbnu - zatial pocit ...

v kazdom pripade sa mi predmetne doplnenie nenainstalovalo a ani dalsie, kt. som skusal, preto som napisal predchadzajucu spravu - namet ... podla popisu by to malo ist bez problemov, takze bud niekde blbnem ja, alebo to blbne samo ....

co sa tyka pripadneho odskusavania, mohol by som to pre vas skusit v davkovej forme, tj raz za nejaky cas, napr. tyzdenne (z dovodov archivacie inych "zivotu" dolezitych udajov) by som si vyhradil cas na skusanie a instalovanie novych veci, alebo prace podla dohody, myslim, ze by sme to mohli skusit, ci by nam to klapalo ku vseobecnej spokojnosti. podrobnejsie snad na sukromne spravy

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 15. Decembra 2006, 23:08

Zatiaľ ďakujem za ponuku, ukážem kolegom a prípadne sa ozveme.
admin SME.sk

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 16. Decembra 2006, 08:20

Pre zaujímavosť podiely OS na Mozilla.sk za tento rok:
Windows 94,2 %
Linux 3,9 %
Neznámy 1,3 %
Macintosh 0,3 %
Ostatné 0,0 % (zaokrúhlené, nejaké hity tam sú)
admin SME.sk

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 8. Januára 2007, 23:58

Rozšírenie sa aktualizuje na verziu 1.4, v ktorej už je ukladanie obrázka vo formáte JPG funkčné.
admin SME.sk

Hros
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 28. Februára 2007, 09:37

verzia 1.5

Príspevok od užívateľa Hros » 18. Mája 2007, 11:08

po instalacii updatu na 1.5 sa neustale nacitava stranka autora. Prosim o informaciu ako zrusit nacitavanie tejto stranky

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 18. Mája 2007, 11:13

Už sa pýtate v novej založenej téme a snažím sa vám tam odpovedať.
admin SME.sk

Zamknuté