Problém s Contacts Sidebar v TB 2.0.0.4....

Fórum o doplnkoch do produktov Mozilla a ostatných podporovaných programoch
Zamknuté
pavucek
návštevník
návštevník
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 31. Mája 2007, 11:00

Problém s Contacts Sidebar v TB 2.0.0.4....

Príspevok od užívateľa pavucek » 17. Júna 2007, 13:41

Zdravím Vás!

Mám nainštalovanú poslednú verziu TB a taktiež poslednú verziu rozšírenia Contacts Sidebar. Adresár sa mi v pohode zobrazuje na ľavej strane aj s menami, ale nefunguje mi to, že keď dvakrát kliknem na niektorý z kontaktov, tak sa mi neotvorí okno novej pošty. Proste môžem klikať na kontakt a nič sa nedeje....

Ďakujem.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 17. Júna 2007, 14:21

Len odhadujem, že to môže spôsobovať konflikt s iným rozšírením alebo použitou témou. Máte tých rozšírení veľa? Nemôžete ich skúsiť zakázať alebo v prípade témy prepnúť na predvolenú?
Pretože mne to rozšírenie funguje bez problémov aj v bežnom profile (používam ho stále) aj v čistom.
Ešte môže byť problém v pokročilej konfigurácii, ale najskôr by som sa pozrel na tie rozšírenia.
admin SME.sk

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 17. Júna 2007, 14:23

Presúvam do príslušnej časti fóra.
admin SME.sk

pavucek
návštevník
návštevník
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 31. Mája 2007, 11:00

Príspevok od užívateľa pavucek » 17. Júna 2007, 17:12

mám ešte dve rozšírenia a to minimize to tray a minimize to tray enhancer.... tiež sú posledné verzie..... prešiel som všetky nastavenia a nenašiel som nič čo by mohlo uvedenú vec opraviť....

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 17. Júna 2007, 17:27

Ešte pre istotu: máte už v Thunderbirde vôbec vytvorený nejaký poštový účet? Pýtam sa preto, lebo ak nie je žiadny vytvorený, správa sa to presne ako opisujete – po dvojkliku na kontakt sa nič nedeje.
admin SME.sk

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 17. Júna 2007, 17:32

Pokračoval som v teste a viackrát som ho opakoval – teraz sa vrátim k tomu, čo som písal: skúšali ste tie ostatné rozšírenia zakázať? Ja som to vyskúšal opakovane a vždy po povolení rozšírenia Minimize To Tray Enhancer ten dvojklik na kontakt prestal fungovať a po jeho zakázaní znova fungoval. To mi naznačuje, že tie dve rozšírenia sú v konflikte.
admin SME.sk

pavucek
návštevník
návštevník
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 31. Mája 2007, 11:00

Príspevok od užívateľa pavucek » 18. Júna 2007, 09:34

Takže je to presne tak ako píšete, takže už som odinštaloval ten doplnok a budem sa musieť zaobísť bez neho.... Ďakujem....

Zamknuté