GMail Manager

Fórum o doplnkoch do produktov Mozilla a ostatných podporovaných programoch
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
branor
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 539
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:28
Bydlisko: EU-SR-TN(BA)
Kontaktovať užívateľa:

GMail Manager

Príspevok od užívateľa branor » 13. Januára 2006, 22:36

Táto časť fóra slúži všetkým, ktorí nám chcú pomôcť. Môžete sem písať pripomienky, návrhy a nahlásiť nepreložené texty v rozšírení "GMail Manager". Prispejete tým k vylepšeniu kvality jeho lokalizácie do slovenčiny...

Lokalizuje: wladow
Stránka rozšírenia: http://www.mozilla.sk/rozsirenia/gmail-manager

codik
Slovak Extensions Developer
Slovak Extensions Developer
Príspevky: 238
Dátum registrácie: 2. Decembra 2005, 18:05
Bydlisko: Malacky, Slovenská republika
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa codik » 2. Januára 2007, 12:46

V nastaveni rozsirenia Gmail Manager na zalozke Napisat spravu je v sekcii Odkazy mailto: namiesto Gmail Manager nazov Gmail Notifier.
Marek Hám
Firefox/16.0.2 @ Windows 7

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wladow » 2. Januára 2007, 14:34

Táto chyba je už dlhšie opravená, autor ju ale do rozšírenia ešte nezakomponoval.
:ilovefirefox:

Space

Chyba v GM

Príspevok od užívateľa Space » 5. Marca 2007, 22:28

V súčasnej verzii Firefoxu 2.0.0.2 keď Gmail Manager otvorí poštu na novej záložke sa zrazu nezobrazí nič okrem blank záložky. Žiadna pošta, žiadne maily, iba čistá záložka.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 5. Marca 2007, 22:39

Povedal by som, že to asi nesúvisí s týmto rozšírením. Čo otvorenie Gmail-u normálne cez webmail na adrese http://mail.google.com alebo https://mail.google.com ?
(tab = karta, bookmark = záložka)
admin SME.sk

Space

GM chyba

Príspevok od užívateľa Space » 7. Marca 2007, 21:22

Pri iných rozšíreniach to na novom tabe funguje bezchybne, prestalo to fungovať iba po poslednom update Firefoxu. Neviem v čom môže byť problém, pretože doteraz to fungovalo skvele.

Webmail funguje OK. Vtip je v tom, že v rozšírení si nemôžem ani len navoliť, či má mail otvárať na novom tabe alebo v aktívnom okne.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 7. Marca 2007, 21:26

Napadá ma spojitosť s poslednou aktualizáciou Firefoxu a komplikáciami spojenými so Správcom hesiel. Skúsil by som to riešiť odstránením účtu v ňom a jeho novým vytvorením.
admin SME.sk

Space

GM chyba

Príspevok od užívateľa Space » 7. Marca 2007, 23:29

Vďaka za snahu, ale ani reinštalácia Firefoxu, ani downgrade GM nepomohli. Všetko po starom, tab sa otvorí kompletne čistý.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 7. Marca 2007, 23:34

Neviem, či sme sa pochopili. Neodporúčal som preinštalovanie Firefoxu (to takmer nikdy nepomôže, všetko je v profile) ani vrátenie verzie GM. Normálne spustiť Gmail Manager, odstrániť v ňom účet a vytvoriť ho potom nanovo.
admin SME.sk

Space

GM

Príspevok od užívateľa Space » 8. Marca 2007, 01:35

Pochopili, odinštalovanie bola vlastná iniciatíva, vrátane zmazania všetkých profilov (pre istotu som ale urobil zálohu cez MosBackup) a nepomohlo ani to. Zmazanie účtu a nahodenie nového bola prvá vec, ktorú som skúsil.

misho
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 2. Júla 2006, 12:27
Bydlisko: dublin

Príspevok od užívateľa misho » 8. Mája 2007, 00:10

zdravim,
kto ma skusenosti s rozsirenim gmail notifier, bolo by mozne mat v status bare sucasne zobrazene 2 gmail ucty? cize by som nemusel pravym klikom prepinat medzi nimi ale mat zobrazene obidva naraz vedla seba.
rozmyslal som ze by som nainstaloval to rozsirenie 2x, ale celkom si to nviem predstavit ako a ci by to fungovalo, preto sa najskor radsej opytam

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 8. Mája 2007, 00:22

Neviem o možnosti mať naraz zobrazené obidva účty. Nainštalovať dvakrát sa rozšírenie nedá, resp. dá ale tým sa len preinštaluje.
Napadá ma jediná (trochu primitívna možnosť) – nainštalovať si Gmail Manager aj Gmail Notifier a každým z nich kontrolovať iný účet.
admin SME.sk

misho
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 2. Júla 2006, 12:27
Bydlisko: dublin

Príspevok od užívateľa misho » 8. Mája 2007, 00:43

v podstate to je super napad, jednoduche a funkcne riesenie, ze ma to nenapadlo, zajtra to skusim, vdaka :)

Zamknuté