McAfee SiteAdvisor

Fórum o doplnkoch do produktov Mozilla a ostatných podporovaných programoch
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
Taurus
návštevník
návštevník
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 29. Decembra 2005, 12:00

McAfee SiteAdvisor

Príspevok od užívateľa Taurus » 24. Novembra 2007, 14:50

Zdravím!
Môže mi prosím niekto pomôcť? Mám problém, že rozšírenie SiteAdvisor nezobrazuje farebne v Google, ktorá w. stránka je ako nebezpečná viď. príloha "FF". Skúšal som už rozšírenie odinštalovať, aj cez Ovládací panel a znova nainštalovať, pokúšal som sa odinštalovať niektoré rozšírenia, ktoré majú problém so SiteAdvisorom a nič! Už neviem, kde môže byť chyba! Ináč mi to rozšírenie pracuje bez problémov aj v stavovskom riadku sa mi zobrazuje farebne, môžem ho normálne nastavovať, manuálne w. stránku prescannovať. Chyba bude asi vo Firefoxe, lebo v IE sa mi v Google vyznačujú adresy w. stránok farebne viď. príloha "IE". Ešte jeden postreh, zaujímavé je, že výsledky SiteAdvisora sa mi zobrazujú v Google vo Firefoxe. Dík za ochotu!
:ilovefirefox: :worthy:
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

rjozo
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 23. Júna 2007, 16:09

Re: McAfee SiteAdvisor

Príspevok od užívateľa rjozo » 18. Marca 2008, 08:12

Je to starý príspevok ale odpoveď žiadna.Mne to robí presne to isté ale je zvláštne že v Yahoo! a MSN to funguje.Ak niekto viete čo s tým prosím poraďte.

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: McAfee SiteAdvisor

Príspevok od užívateľa Mazarik » 18. Marca 2008, 15:18

Kontaktujte tvorcu McAfee SiteAdvisor - je to komercny produkt. Maju tam myslim aj nejake forum na riesenie problemov. V IE je to riesene inak ako vo Firefoxe. Vas screenshot iba dokazuje, ze Vam to neblokuje napr. firewall.

rjozo
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 23. Júna 2007, 16:09

Re: McAfee SiteAdvisor

Príspevok od užívateľa rjozo » 18. Marca 2008, 18:31

Robilo to rozšírenie Minimize to tray enhancer.

Zamknuté