Problém s AdBlockom 0.5.11.4

Fórum o doplnkoch do produktov Mozilla a ostatných podporovaných programoch
Zamknuté
mimi
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 2. Januára 2008, 20:38

Problém s AdBlockom 0.5.11.4

Príspevok od užívateľa mimi » 2. Januára 2008, 20:47

Prosím mám problém,keď chcem pozerať nejaké video na yourfilehost.com,tak sa mi stránka načíta,ale video sa nespustí.Skúšal som vypnúť AdBlock,a vtedy je to bez problémov.Poradte prosím ako to mám presne nakonfigurovať,nejako mi to nejde..........ešte jedna otázka,je tento AdBlock kvalitný.V rozšíreniach ich je v ponuke viac,ktorý by ste mi doporučili???????....... :?

mimi
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 2. Januára 2008, 20:38

Príspevok od užívateľa mimi » 2. Januára 2008, 21:29

Tak nakoniec sa mi ti podarilo vyriešiť.Takže ešte aspoň tu radu ktorý s tých ad blockov je lepší......

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 2. Januára 2008, 21:33

Kto nie je zvyknutý na starý AdBlock od McDonalda (ako niektorí z nás), mal by si dať ten Palantov. Ten je podporovaný na Mozilla Add-ons.
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
tArGeT
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 15. Februára 2008, 13:10
Bydlisko: Stara Lubovna

Re: Problém s AdBlockom 0.5.11.4

Príspevok od užívateľa tArGeT » 15. Februára 2008, 13:58

inak ja som si nainstaloval rozsirenie AdBlocku od Palanta a robil mi maximalne problemy na gmail a to take ze ked som sa prihlasil a potom som si chcel otvorit nejaku spravu tak mi vypisal ze skript na tejto stranke je bud nefunkcny alebo zaneprazdneny, co samozrejme nebola pravda. Ked som ho odinstaloval a znovu nahodil tento Adblock_Plus_0.5.11.4.sk-SK.xpi tak mi to funguje v pohode a zaujimave je ze som po nainstalovani oboch nemenil nic v ich nastaveniach. Mne sa vidi Adblock_Plus_0.5.11.4.sk lepsi... aky je Vas nazor :idea:

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Re: Problém s AdBlockom 0.5.11.4

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 15. Februára 2008, 14:04

Ide skôr o to, ktorý aké filtre v sebe obsahuje. Testovať ich navzájom možno len s rovnakými filtrami.
A ktorý si vybrať, to som už napísal. Ja mám starý a na novší som si nikdy nezvykol. Ale po vydaní Firefoxu 3 silne odporúčam už len Palantov, lebo McDonaldov nepodporuje ani nebude podporovať zabezpečené aktualizácie. Ja si ale ten starší upravím, aby fungoval.
admin SME.sk

vlado.mt
návštevník
návštevník
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 3. Júna 2008, 20:42

Re: Problém s AdBlockom 0.5.11.4

Príspevok od užívateľa vlado.mt » 22. Decembra 2008, 19:16

SlovakSoft napísal:Ide skôr o to, ktorý aké filtre v sebe obsahuje. Testovať ich navzájom možno len s rovnakými filtrami.
A ktorý si vybrať, to som už napísal. Ja mám starý a na novší som si nikdy nezvykol. Ale po vydaní Firefoxu 3 silne odporúčam už len Palantov, lebo McDonaldov nepodporuje ani nebude podporovať zabezpečené aktualizácie. Ja si ale ten starší upravím, aby fungoval.
A ako upravim ten stary aby fungoval aj v3ke??? Stym starsim som bol viac spokojny...Alebo este lepsie by bolo dat link na stiahnutie toho upraveneho.Vopred vdaka

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Problém s AdBlockom 0.5.11.4

Príspevok od užívateľa Mazarik » 23. Decembra 2008, 06:39

Upravovat stare rozsirenie len tym, ze zmenime verziu kompatibility je nezmysel. Okrem Adblocku este existuje Adblock Plus skuste ho a mozno Vam bude vyhovovat.

Zamknuté