FasterFox spomaľuje Firefox (bolo: FasterFox !!!)

Fórum o doplnkoch do produktov Mozilla a ostatných podporovaných programoch
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
def
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 17. Septembra 2007, 10:49
Bydlisko: pri klávesnici/na bicykli

FasterFox spomaľuje Firefox (bolo: FasterFox !!!)

Príspevok od užívateľa def » 3. Júna 2008, 22:58

Zdravím vás... Vo Firefoxe mám nainštalovaných a povolených 31 rozšírení a už dlhšiu dobu ma hnevala rýchlosť prehliadača pri otváraní (10-15 sek) a pri zobrazovaní stránok (keď som rýchlosť zobrazovania stránok porovnal s IE, firefox bol omnoho pomalší). Napadlo ma teda že preriedim niektoré rozšírenia a tým Firefox zrýchlim. Keď som už najprv zakázal a potom aj odinštaloval takmer všetky rozšírenia, padol mi zrak na čas načítavania stránky ktorý zobrazuje FasterFox. Odinštaloval som teda aj toto rozšírenie a keď som reštartoval FF skoro mi vypadli oči... Prehliadač bol otvorený do 2-3 sekúnd a rýchlosť zobrazovania stránok bola porovnateľná s IE. Všetky predtým odstránené rozšírenia som znova nainštaloval a rýchlosť FF sa nezmenila. Ak má teda niekto problém s rýchlosťou FF môže skúsiť odinštalovať FasterFox a skontrolovať výsledok.

Pozn. moderátora
Upravený názov témy. Prečo je názov témy dôležitý

Užívateľov profilový obrázok
wam]Spider007
profesionál
profesionál
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 13. Septembra 2007, 21:36
Bydlisko: Ziar nad Hronom/Bratislava - Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Re: FasterFox !!!

Príspevok od užívateľa wam]Spider007 » 3. Júna 2008, 23:29

ja ho pouzivam a firefox mi ide normalne :)
Notebook Toshiba Satellite A100 |Intel centrino Core duo 1,7GHz |1 GB RAM |Intel media acceleretor 256 MB RAM|100GB HDD|15,4'' 1280 x 800|Linux Ubuntu 8.04|Firefox & Thunderbird ;)

Don't forget to bring the towel!
btw...Wanna get high? :D

LLC
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 4. Júna 2008, 12:51
Kontaktovať užívateľa:

Re: FasterFox spomaľuje Firefox (bolo: FasterFox !!!)

Príspevok od užívateľa LLC » 4. Júna 2008, 13:32

No ja mám to zobrazovanie času stránky vypnuté, lebo to považujem za zbytočnú "brzdu", takže skús to vypnúť a potom uvidíš. Samozrejme závisí aj na rýchlosti pripojenia, výkone pc...
LLC - Maximum quality

kapitan
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 25. Novembra 2007, 16:42

Re: FasterFox spomaľuje Firefox (bolo: FasterFox !!!)

Príspevok od užívateľa kapitan » 4. Júna 2008, 14:53

Niečo na tom bude,mne tiež dlho Firefox štartuje 15s,tak som zakázal rozšírenie FasterFox po ukončení a znovu otvorení FF sa ten čas otvárania FF nezmenil ale rýchlosť načítania stránok sa zrýchlila. Predtým mi nešlo otvoriť niektoré stránky,niektoré sa nenačítali na 100%, ale po zakázaní FasterFoxu idú bez problémov.Tak neviem či keď odinštalujem toto rozšírenie zlepší sa aj štart FF.

Užívateľov profilový obrázok
16patrick
návštevník
návštevník
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 1. Apríla 2008, 21:43
Kontaktovať užívateľa:

Re: FasterFox spomaľuje Firefox (bolo: FasterFox !!!)

Príspevok od užívateľa 16patrick » 5. Júna 2008, 19:17

ja ked som to mal tak my siel vyrefox normalneiba co trochu rychlejsie nacitali stranky..ale teraz co je firefox rc2 to ani netreba fakci my jak utrhnuta z retaze :ilovefirefox: :ilovefirefox: :ilovefirefox: :worthy: :worthy: :worthy:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Prišiel som
videl som
nechápem
odchádzam.

Zamknuté