Downthemall!

Fórum o doplnkoch do produktov Mozilla a ostatných podporovaných programoch
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
wam]Spider007
profesionál
profesionál
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 13. Septembra 2007, 21:36
Bydlisko: Ziar nad Hronom/Bratislava - Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Downthemall!

Príspevok od užívateľa wam]Spider007 » 24. Júna 2008, 21:17

Nenasiel som tu ziadnu zmienku o tomto probleme tak zakladam novu temu. Mam taky zvlastny problem s tymto rozsirenim a to, ze ukazuje absolutne nespravne rychlost stahovania a niekedy aj velkost stahovaneho suboru. Ma s tym niekto podobny problem, vedia o tom vobec autori? dik
Notebook Toshiba Satellite A100 |Intel centrino Core duo 1,7GHz |1 GB RAM |Intel media acceleretor 256 MB RAM|100GB HDD|15,4'' 1280 x 800|Linux Ubuntu 8.04|Firefox & Thunderbird ;)

Don't forget to bring the towel!
btw...Wanna get high? :D

pavol.m
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 28. Júna 2008, 21:55

Re: Downthemall!

Príspevok od užívateľa pavol.m » 29. Júna 2008, 19:38

ja s tym mam taky isty problem... od kedy pouzivam to rozlisenie, od vtedy to tak ide...

Drda
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 20. Februára 2006, 14:18
Kontaktovať užívateľa:

Re: Downthemall!

Príspevok od užívateľa Drda » 22. Novembra 2008, 14:38

Ja by som sa opýtal inú vec. Do tohoto rozšírenia sa nedá nikde vložiť heslo pre prístup na stránku, ktorá nie je verejná.
Dá sa to nejako urobiť, alebo vie mi niekto odporučiť iné rozšírenie, ktoré by zvládalo sťahovať aj z heslovaných stránok?

vlado.mt
návštevník
návštevník
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 3. Júna 2008, 20:42

Re: Downthemall!

Príspevok od užívateľa vlado.mt » 2. Januára 2009, 01:25

wam]Spider007 napísal:Nenasiel som tu ziadnu zmienku o tomto probleme tak zakladam novu temu. Mam taky zvlastny problem s tymto rozsirenim a to, ze ukazuje absolutne nespravne rychlost stahovania a niekedy aj velkost stahovaneho suboru. Ma s tym niekto podobny problem, vedia o tom vobec autori? dik
Odkedy pouzivam DownThemAll tak ani raz mi neukazalo spravnu rychlost stahovania a to ho uz daky piatok pouzivam...Tiez by ma zaujimalo cim to je,ci sa stym neda nieco robit.

Zamknuté