Addons na obmedzenie download

Fórum o doplnkoch do produktov Mozilla a ostatných podporovaných programoch
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
Krylias
profesionál
profesionál
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 3. Marca 2008, 14:39

Addons na obmedzenie download

Príspevok od užívateľa Krylias » 27. Júna 2009, 12:21

Je nejaký addons , ktorým by sa dala riadiť download rýchlosť sťahovaných súborov ?
SW ako NetLimiter a podobné poznám - pýtam sa IBA na addons pre FF.
Díky ua odpoveď ! 8)
„Nevěř ostnatému drátu, byť by se stokrát tvářil jako stonek růže...“ (Karel Kryl)

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Addons na obmedzenie download

Príspevok od užívateľa Mazarik » 28. Júna 2009, 09:53

Na taketo nieco je rozsirenie zbytocne, pretoze najlepsie je obmedzovat rychlost pripojenia priamo v operacnom systeme (vo windows na to urcite je nejaky programek), ktory sa stara o pripojenie k sieti. Bolo by to ako sa skrabat pravou rukou na lavom uchu.

Ale pokial to chcete, tak som nasiel napr. https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/5917

Užívateľov profilový obrázok
Krylias
profesionál
profesionál
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 3. Marca 2008, 14:39

Re: Addons na obmedzenie download

Príspevok od užívateľa Krylias » 28. Júna 2009, 12:33

Mazarik napísal:Na taketo nieco je rozsirenie zbytocne, pretoze najlepsie je obmedzovat rychlost pripojenia priamo v operacnom systeme (vo windows na to urcite je nejaky programek), ktory sa stara o pripojenie k sieti. Bolo by to ako sa skrabat pravou rukou na lavom uchu.

Ale pokial to chcete, tak som nasiel napr. https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/5917
Srdečná vďaka opäť "Mazarik" 8)
Ono je to tak, že priamo vo Windows sa to obmedziť myslím nedá - ja aspoň neviem ako a externý SW sa na ten PC inštalovať nemôže :mrgreen:
Takže toto rozšírenie je úplne dostačujúce a vyhovujúce !
VĎAKA ! :pivo:
„Nevěř ostnatému drátu, byť by se stokrát tvářil jako stonek růže...“ (Karel Kryl)

Zamknuté