'All-in-one sidebar' - kedy bude preklad?

Fórum o doplnkoch do produktov Mozilla a ostatných podporovaných programoch
Zamknuté
Rudo

'All-in-one sidebar' - kedy bude preklad?

Príspevok od užívateľa Rudo » 11. Mája 2006, 23:31

"All-in-one sidebar", kedy bude konečne preklad? Keby som to vedel tak to konečne spravím ja. :?:

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 11. Mája 2006, 23:46

A ktovie, či už aj nie je... Ale možno si si všimol, že už dlhšiu dobu nebola vydaná ŽIADNA lokalizácia rozšírenia, hoci zoznam rozpracovaných je dosť obsiahly. Súvisí to s náročným prepracovaním databázy lokalizovaných rozšírení a ich novým systémom triedenia.
PS za seba:
Na tvojom mieste by som to možno aj preložil aspoň pre svoju potrebu (už som si ich tak pár urobil). A možno aj skúsil predložiť. Čo ak bude tvoj preklad oveľa lepší a objavíme nový talent? Mimochodom, dobrý námet na internú diskusiu - čo robiť v prípade, že sa objaví výrazne lepšia lokalizácia oproti existujúcej? Asi len dohodnúť sa, ak nepočítam s extrémnou možnosťou podraziť soka a predložiť to autorovi rozšírenia ako prvý. Ale kvalitu slovenského prekladu autor ťažko posúdi, zase to bude len na nás...
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wladow » 11. Mája 2006, 23:57

Preklad sme od prekladateľa, ktorý sa na to podujal, zatiaľ nedostali. Momentálne je vydávanie nových prekladov pozastavené z dôvodov, ktoré spomínal SlovakSoft... Treba ešte chvíľu vydržať.

Tému presúvam do sekcie "Témy, rozšírenia a iné doplnky" a premenovávam. Nabudúce by som poprosil trošku výstrižnejší názov témy. Vďaka.
:ilovefirefox:

Spikee
návštevník
návštevník
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 4. Októbra 2005, 20:32
Bydlisko: Kosice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Spikee » 12. Mája 2006, 18:55

Ospravedlňujem sa za meškanie. Preklad bude do konca týždňa

Spikee
návštevník
návštevník
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 4. Októbra 2005, 20:32
Bydlisko: Kosice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Spikee » 14. Mája 2006, 18:45

Je to preložené. Stiahnite, rozbaľte a nainštalujte odtiaľto http://firefoxopera.wz.cz/mozilla/sidebar.zip (neschválená verzia, bez korektúry)

Užívateľov profilový obrázok
branor
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 539
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:28
Bydlisko: EU-SR-TN(BA)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa branor » 16. Mája 2006, 02:11

Aj ked je tazka doba, vynimocne vydane na strankach nove rozsirenie ;-), takze All-In-One Sidebar oficialne na strankach (schvalena verzia :lol:):

http://www.mozilla.sk/rozsirenia/all-in-one-sidebar/
Vedúci prekladov do slovenčiny...

milos

Príspevok od užívateľa milos » 21. Mája 2006, 08:41

Moze mi prosim vas niekto napisat, preco nemam v nastrojoch a spravcovi rozsirenia tlacitko instalovat? V Thunderbirde ho mam a vo firefoxe nie. Moc sa do toho nevyznam, ale aspon tu slovencinu by som si chcel dohodit. Dakujem

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 21. Mája 2006, 08:50

Prečo je táto otázka v tejto téme?
Správca rozšírení vo Firefoxe neobsahuje tlačidlo Inštalovať. Dá sa tam doplniť rozšírením MR Tech's Local Install.
Slovenčinu do anglického Firefoxu? Lepší by bol komplet inštalátor slovenskej verzie. Odporúčam si prečítať niečo o inštalácii rozšírení do Firefoxu. Na to totiž nie je potrebné žiadne tlačidlo Inštalovať. Buď je na webovej stránke odkaz Inštalovať alebo treba rozšírenie stiahnuť na disk a myšou pretiahnuť do okna Firefoxu.
admin SME.sk

milos

Príspevok od užívateľa milos » 21. Mája 2006, 11:12

SlovakSoft dakujem za odpoved. A co sa tyka nevhodneho umiestnenia mojho prispevku do tejto temy, tak na to je odpoved jednoznacna. Moj problem sa tyka rozsirenia Firefoxu. A tato tema je akosik o rozsireniach, pokial viem dobre citat. A ja som nepisal, ze to chcem dat do eng verzie. Ale aj tak dakujem. Pekny den :)

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 21. Mája 2006, 17:13

No áno, rozšírení je ale na stovky... Ak som neodpovedal presne, tak asi preto, že otázka je tiež nepresná. "Tú slovenčinu" znamená čo? Slovenčinu do Firefoxu? Slovenčinu do All-In-One-Sidebar? Slovenčinu do iného rozšírenia? Čo z Tvojej otázky sa teda týka rozšírenia All-In-One-Sidebar?
Na ten zvyšok (tlačidlo Inštalovať) som odpovedal.
admin SME.sk

milos

Príspevok od užívateľa milos » 22. Mája 2006, 10:22

Nechajme to radsej tak. Obsah fóra Fórum Mozilla.sk » Témy, rozšírenia a iné doplnky - tak toto je napisane na tejto stranke hore v hlavicke. A nie je tam nic o All-In-One-Sidebar, alebo dokonca zmienka o neakom sukromnom fore, do ktoreho sa neznali nemozu montovat. Dakujem, uz tu ani nepachnem. Zbohom.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 22. Mája 2006, 10:33

Sme v téme Obsah fóra Fórum Mozilla.sk > Témy, rozšírenia a iné doplnky > 'All-in-one sidebar' - kedy bude preklad?
Chápem, že nie každý sa musí na fórach vyznať. To ale nebolo podstatné. Hlavné je to, že ešte stále vôbec nevieme, o čom bola otázka.
Každému sa nezavďačíš... Ešteže tu je kopa iných spokojných, ktorým sme dokázali poradiť. Rýchlo, jasne, vo svojom voľnom čase a zadarmo. Nehľadiac na to množstvo hodín práce, čo na tomto serveri niektorí nechávajú.
admin SME.sk

milos

Príspevok od užívateľa milos » 22. Mája 2006, 10:57

Moze mi prosim vas niekto napisat, preco nemam v nastrojoch a spravcovi rozsirenia tlacitko instalovat? - toto bola moja prva a velmi jednoducha a zrozumitelna otazka. Ze som sa netrafil do fora, tak mi to preac. Ako obycajny clovek z dediny som si myslel, ze to tlacitko instalovat patri do fora rozsirenia a ine doplnky. Tak mi to prepac. Ahoj a pekny den.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 22. Mája 2006, 11:04

Ale ja som na túto otázku odpovedal 21.5.2006 8:50, čo bolo 9 minút po zadaní otázky:
Správca rozšírení vo Firefoxe neobsahuje tlačidlo Inštalovať. Dá sa tam doplniť rozšírením MR Tech's Local Install.
Proste tam nie je a hotovo. Nielen u teba, ale nikto ho tam nemá. Už je to jasné?
admin SME.sk

milos

Príspevok od užívateľa milos » 22. Mája 2006, 11:13

Ja som ani netvrdil, ze som tu odpeved nepochopil. 21.5.2006 o 8:50 mi bolo jasne, ze to tlacitko tam nie je. Len som reagoval na tvoj podrazdeny ohlas z tohoto fora. To je asi tak vsetko. Stacilo napisat, ze to tlacitko tam nie je a basta. Ja som chapavy clovek. Na co nepoznam odpoved na to sa opytam. Este raz dakujem za odpoved.

Zamknuté