Doplnky - pravopis (slovníky)

Všetky návrhy na zlepšenie, pripomienky ako aj sťažnosti adresujte práve sem
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
andreios
návštevník
návštevník
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 20. Marca 2005, 23:57
Bydlisko: krásne Slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Doplnky - pravopis (slovníky)

Príspevok od užívateľa andreios » 6. Januára 2007, 23:12

Mám taký pocit, že niečo je zle nalinkované na http://www.mozilla.sk/doplnky#pravopis - skúšal som doinštalovať slovník bez diakritiky (ascii, ten vpravo, hneď z tej hornej série), ale keď som dal nainštalovať - vypísalo, že sa inštaluje slovensky pravopis s diakritikou - keď som skúsil to isté so slovníkom označeným s diakritikou (vľavo), vypísalo mi to to isté. Teda obidva sa tvária ako s diakritikou. Vždy to natiahlo, ale pri inštalácii sa to stratilo (asi preto, že to tam už je).

Tak som skúsil dolnú sériu slovníkov ("len pre Firefox 2.0 beta 1 až 2.0.0.* a Thunderbird 2.0 alpha 1 až 2.0.0.*) a tam mi to už išlo. (*Ak tie horné slovníky nie sú pre FX, bolo by to dobré asi jasne spomenúť.)
andreios
www.grkat.net - nová adresa

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 6. Januára 2007, 23:18

Áno, viem o tom a tuším som to už aj BR kedysi v nejakej súvislosti spomínal. Presne si to už nepamätám a neviem, či sa to netýkalo tých pre Fx 2.0 (a tam je to teraz už v poriadku). To označenie cieľovej aplikácie by sa tam asi malo naozaj upresniť.
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Re: Doplnky - pravopis (slovníky)

Príspevok od užívateľa wladow » 7. Januára 2007, 14:40

andreios napísal:Mám taký pocit, že niečo je zle nalinkované na http://www.mozilla.sk/doplnky#pravopis - skúšal som doinštalovať slovník bez diakritiky (ascii, ten vpravo, hneď z tej hornej série), ale keď som dal nainštalovať - vypísalo, že sa inštaluje slovensky pravopis s diakritikou - keď som skúsil to isté so slovníkom označeným s diakritikou (vľavo), vypísalo mi to to isté.
Ospravedlňujeme sa, nalinkované to bolo dobre, len tam písalo niečo iné ako malo. Už je to opravené.
andreios napísal: Tak som skúsil dolnú sériu slovníkov ("len pre Firefox 2.0 beta 1 až 2.0.0.* a Thunderbird 2.0 alpha 1 až 2.0.0.*) a tam mi to už išlo. (*Ak tie horné slovníky nie sú pre FX, bolo by to dobré asi jasne spomenúť.)
Tie horné sú pre FX a TB 1.5, už som tam túto informáciu pridal. V čase písania tej stránky bol aktuálny Firefox 1.5 a 2.0 bola tuším v alpha verzii, preto to tam nebolo napísané (slovníky pre 2.0 inštalovali len dobrodruhovia, preto boli extra označené ;) ). Po aktualizácii na 2.0 sme na túto stránku trocha pozabudli :(
:ilovefirefox:

Zamknuté