ina url po odhlaseni

Všetky návrhy na zlepšenie, pripomienky ako aj sťažnosti adresujte práve sem
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

ina url po odhlaseni

Príspevok od užívateľa PeePay » 13. Januára 2007, 16:08

hned po odhlaseni z fora sa mi url adresa odkazov vramci fora zobrazuje inak ako inokedy. ked hocikedy inokedy ukazem napr. na vyhladavanie, tak sa mi ukaze v stavovom riadku adersa odkazu

Kód: Vybrať všetko

http://forum.mozilla.sk/search.php
no ked tam ukazem hned po odhlaseni, tak sa mi ukaze

Kód: Vybrať všetko

http://forum.mozilla.sk/search.php?sid= a za tym rovna sa je asi 30-miestna kombinacia pismen a cisel
inokedy to nerobi, iba ak je to hned po odhlaseni. ked dam napr. znova nacitat stranku, tak je to uz znova normalne.
cim to je, lepsie povedane co to je?

edit: este som si vsimol, ze vramci toho zhluku pismen a cisel sa asi v prostriedku vacsinou nachadza obkolesene inymi znakmi slovo "feace"
Naposledy upravil/-a PeePay v 14. Januára 2007, 11:11, upravené celkom 1 krát.
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 13. Januára 2007, 17:05

No ale nevidim ten problem, ktory chces riesit.

codik
Slovak Extensions Developer
Slovak Extensions Developer
Príspevky: 238
Dátum registrácie: 2. Decembra 2005, 18:05
Bydlisko: Malacky, Slovenská republika
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa codik » 13. Januára 2007, 17:22

sid je Session ID (ID sedenia). Objekty Sessions sluzia v PHP na spravu sedeni a prave predavanie ID pomocou URL je jednou z moznosti, ako predavat PHP informaciu, ktory objekt Session pouzit.
Kazdemu uzivatelovi sa po nacitani stranky vytvori vlastny objekt Session s unikatnym ID. V tomto objekte mozu byt ulozene rozne informacie. Ked sa prihlasis, je tam ulozena informacia o tom, ze si prihlaseny alebo informacia o predchadzajucich navstivenych strankach na webe, pocte sprav, ktore si neprecital a pod.
Pre viac informacii si mozes precitat PHP Manual.
Marek Hám
Firefox/16.0.2 @ Windows 7

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PeePay » 14. Januára 2007, 11:10

Anonymous napísal:No ale nevidim ten problem, ktory chces riesit.
ako mne to v podstate nevadi, ved vsetko funguje ako ma, len ma zaujimalo ze co to je.
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Zamknuté