Spamový príspevok na fóre a čo ďalej

Všetky návrhy na zlepšenie, pripomienky ako aj sťažnosti adresujte práve sem
Zamknuté
Frefd

Spamový príspevok na fóre a čo ďalej

Príspevok od užívateľa Frefd » 25. Januára 2007, 17:52

spam odstránený

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PeePay » 25. Januára 2007, 17:56

tak som si to teda dal prec. ospravedlnujem sa - bola to skratova situacia spravania u mna :oops: :oops: :oops:
kludne to mozete zmazat
pre tych co nevedia, o jedno vyssie tu bol spam a ja som sem odpisal toto: "spam!!! lock!!!" a moc velkym pismom a cervenym.
este raz sorry
Naposledy upravil/-a PeePay v 25. Januára 2007, 19:10, upravené celkom 4 krát.
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 25. Januára 2007, 18:37

Zlosť si vylievajte niekde inde, inak robíte to isté v bledomodrom.
Keby ste nenapísali príspevok, mohol som tak ako miliónkrát predtým odstrániť celú tému (s 1 príspevkom). Teraz by som mal odstrániť aj váš príspevok (nie lock, to sa odstraňuje).
V tomto prípade to tu nechám ako ukážkový príklad, ako sa na fóre nemá chovať. Ak niekto uvidí spamový príspevok, nech ho jednoducho ignoruje a počká, kým ho nejaký správca fóra odstráni. My tu nevisíme ako holuby na drôte a každú minútu nečistíme. Upraceme vtedy, keď si na to nájdeme čas.

Po ospravedlnení zamykám a nechávam ako ukážku pre ostatných do budúcnosti.
Netreba reagovať na spamový príspevok. Nanajvýš stačí oznámiť to niektorému zo správcov súkromnou správou. Ďakujem za pochopenie.
admin SME.sk

Zamknuté