postreh

Všetky návrhy na zlepšenie, pripomienky ako aj sťažnosti adresujte práve sem
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

postreh

Príspevok od užívateľa PeePay » 17. Októbra 2007, 15:22

viem ze to uz asi nema vyznam robit, ked bude o chvilu (dufam) phpbb3, ale podelim sa s vami o moj navrh :)

ked je v jednej konkretnej teme viac novych prispevkov od mojho posledneho prihlasenia, vacsinov to robim tak, ze dam zobrazit celu temu (a nie len klik na "posledny prispevok"). a ked ma ta tema viac stran, tak dam zobrazit poslednu stranu.
dnes som si isiel pozriet nove prispevky v teme rozsirenie tv program a stala sa situacia, na ktoru su nepouzitelne oba tieto postupy (ani kliknut "posledny prispevok", ani zobrazit poslednu stranku). novych prispevkov bolo viac, z toho prvy z tych novych bol este na 7.strane, ale vyslo to tak ze uz bol pri spodku a dalsie nove boli uz na 8.strane.
-teda ked som klikol na "posledny prispevok" tak ukazalo ten posledny na 8.strane a na ten na 7.strane som sa musel vratit.
-no a keby som namiesto toho klikol na "8.stranu" tak by som zase nevidel ten novy co bol este na 7.strane.

bude v phpbb3 funkcia, aby som mohol priamo v zozname tem s novymi prispevkami kliknut nieco na sposob "zobrazit prvy prispevok z tych co boli napisane od mojej poslednej navstevy"?
(teda napr. je tam 120 prispevkov, pri mojej poslednej navsteve ich tam bolo 114, tak ja by som klikol nieco aby ukazalo presne ten 115. a dalsie)
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Yur4Y
návštevník
návštevník
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 22. Septembra 2007, 17:05

Príspevok od užívateľa Yur4Y » 21. Októbra 2007, 14:34

Klikni na ten oranžový obdlžnik so šípkou čo je pred názvom témy, kde sú nejaké nové príspevky... ;)

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wladow » 21. Októbra 2007, 14:51

Keďže bola táto otázka smerovaná na mňa, ospravedlňujem sa, nejako mi táto téma ušla.
Yur4Y má pravdu, na tento účel slúži oranžový obdĺžnik pred názvom témy (v zozname neprečítaných tém, nachádza sa tam len v prípade, že si tému už predtým navštívil a pribudli nové príspevky).
:ilovefirefox:

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PeePay » 21. Októbra 2007, 17:36

aha, mne zas nejako usla ta funkcia. moc male to je aby som si to na rychlo vsimol :D
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Zamknuté