Nová verzia fóra Mozilla.sk

Všetky návrhy na zlepšenie, pripomienky ako aj sťažnosti adresujte práve sem
Užívateľov profilový obrázok
caesar1987
pokročilý diskutujúci
pokročilý diskutujúci
Príspevky: 283
Dátum registrácie: 9. Mája 2006, 00:03
Bydlisko: Nové Zámky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nová verzia fóra Mozilla.sk

Príspevok od užívateľa caesar1987 » 5. Januára 2008, 15:47

PeePay napísal:este mi chyba to, co bolo v starej verzii, ze ak nie su nove prispevky, tak na hlavnej stranke hore by namiesto Zobraziť nové príspevky napisalo Žiadne nové píspevky a ked nejake nove su, tak by hned tam aj v zatvorke napisalo, ze kolko ich je.
Presne to aj mne vadi...
Teraz ked sa pozriem a nevidim tam cislo tak ma niekedy ani nenapadne na to kliknut a pozriet sa, ze ci su nove alebo nie..

a este nieco

Odkaz prejst na hlavnu stranku mozilla.sk by mohol byt cely ako odkaz a nie len cast mozilla.sk

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nová verzia fóra Mozilla.sk

Príspevok od užívateľa PeePay » 5. Januára 2008, 17:36

caesar1987 napísal:Odkaz prejst na hlavnu stranku mozilla.sk by mohol byt cely ako odkaz a nie len cast mozilla.sk
ano, presne to som este chcel aj ja napisat, len som zabudol

(a ked uz by to malo byt, tak potom do odkazu zahrnut okrem celeho textu aj tu sipku pred tym)
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nová verzia fóra Mozilla.sk

Príspevok od užívateľa wladow » 5. Januára 2008, 18:19

caesar1987 napísal:
PeePay napísal:este mi chyba to, co bolo v starej verzii, ze ak nie su nove prispevky, tak na hlavnej stranke hore by namiesto Zobraziť nové príspevky napisalo Žiadne nové píspevky a ked nejake nove su, tak by hned tam aj v zatvorke napisalo, ze kolko ich je.
Presne to aj mne vadi...
Teraz ked sa pozriem a nevidim tam cislo tak ma niekedy ani nenapadne na to kliknut a pozriet sa, ze ci su nove alebo nie..
Takto to bolo autormi naprogramované... Číslo som tam v testovacej verzii dal, ale nefungovalo podľa mojich predstáv - po prihlásení sa síce zobrazil počet nových správ, ale ten zostal konštantný aj po prečítaní správ. Aktualizoval sa až pri novom prihlásení. Preto som to do času, kým to neopravia, stiahol.
caesar1987 napísal: Odkaz prejst na hlavnu stranku mozilla.sk by mohol byt cely ako odkaz a nie len cast mozilla.sk
Upravené.
:ilovefirefox:

Užívateľov profilový obrázok
caesar1987
pokročilý diskutujúci
pokročilý diskutujúci
Príspevky: 283
Dátum registrácie: 9. Mája 2006, 00:03
Bydlisko: Nové Zámky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nová verzia fóra Mozilla.sk

Príspevok od užívateľa caesar1987 » 6. Januára 2008, 17:08

super a dakujem za to upravenie.. =)

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nová verzia fóra Mozilla.sk

Príspevok od užívateľa PeePay » 6. Januára 2008, 17:16

wladow napísal:Takto to bolo autormi naprogramované... Číslo som tam v testovacej verzii dal, ale nefungovalo podľa mojich predstáv - po prihlásení sa síce zobrazil počet nových správ, ale ten zostal konštantný aj po prečítaní správ. Aktualizoval sa až pri novom prihlásení. Preto som to do času, kým to neopravia, stiahol.
ale v starej verzii fora to fungovalo. nedalo by sa to pouzit nejako odtial? alebo je to az natolko zmenene, ze nie?
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nová verzia fóra Mozilla.sk

Príspevok od užívateľa wladow » 6. Januára 2008, 17:24

Odpovedal si si sám ;) Vydržte, keď to bude fungovať ako má, vrátim to späť.
:ilovefirefox:

Užívateľov profilový obrázok
wam]Spider007
profesionál
profesionál
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 13. Septembra 2007, 21:36
Bydlisko: Ziar nad Hronom/Bratislava - Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nová verzia fóra Mozilla.sk

Príspevok od užívateľa wam]Spider007 » 6. Januára 2008, 19:00

PeePay napísal:ale v starej verzii fora to fungovalo. nedalo by sa to pouzit nejako odtial? alebo je to az natolko zmenene, ze nie?
musim povedat, ze ani v stare verzii to nefungovalo idealne. Castokrat po refreshe stranky mi napisalo 0 novych prispevkov ale temy svietili a boli tam nove prispevky :)
inak mi to ani nevadilo, lebo som to vobec nevyuzival
Notebook Toshiba Satellite A100 |Intel centrino Core duo 1,7GHz |1 GB RAM |Intel media acceleretor 256 MB RAM|100GB HDD|15,4'' 1280 x 800|Linux Ubuntu 8.04|Firefox & Thunderbird ;)

Don't forget to bring the towel!
btw...Wanna get high? :D

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nová verzia fóra Mozilla.sk

Príspevok od užívateľa PeePay » 6. Januára 2008, 20:16

wam]Spider007 napísal:
PeePay napísal:ale v starej verzii fora to fungovalo. nedalo by sa to pouzit nejako odtial? alebo je to az natolko zmenene, ze nie?
musim povedat, ze ani v stare verzii to nefungovalo idealne. Castokrat po refreshe stranky mi napisalo 0 novych prispevkov ale temy svietili a boli tam nove prispevky :)
to hej, obcas. ale primarnu funkciu splnilo: ked som prisiel na stranku, vedel som ci je nieco nove alebo nie.
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Užívateľov profilový obrázok
Lukas
Grafik Mozilla.sk
Grafik Mozilla.sk
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 16. Septembra 2007, 11:25

Re: Nová verzia fóra Mozilla.sk

Príspevok od užívateľa Lukas » 6. Januára 2008, 20:22

Prečo to stale rozoberáš :D ? nechápem wladow vám vysvetlil, že zatiaľ to nefunguje správne a čaká sa na to, kým to autori neopravia. Keď to bude OK tak to sem určite hodí, jemu takisto ide o to, aby sa fórum páčilo každému a fungovalo ako má.
Autor loga Mozilla.sk, výpomoc s grafikou portálu. Preklad rozšírení a aplikácií: Instantbird, Songbird.

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nová verzia fóra Mozilla.sk

Príspevok od užívateľa PeePay » 6. Januára 2008, 23:02

ved dobre, ja nic nenahlim. samozrejme chapem ze treba pockat, ja len odpovedam wam]Spider007-ovi na to co on napisal. a to ohladom samotneho zavedenia na novu verziu fora nespominam.
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Užívateľov profilový obrázok
schumimania
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 17. Júna 2008, 16:07
Bydlisko: Galanta
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nová verzia fóra Mozilla.sk

Príspevok od užívateľa schumimania » 18. Júna 2008, 10:24

Ahojte, mne sa páči fórum phpBB3 len mi vadí táto verzia skinu. Je mi strašne neobvyklé až vadí že avatary sú na opačnej strane. Nemol by byť aspon nejaký voliteľný skin ako majú napr. na tomto fóre no také niečo by mohlo byť aj tu. A ak je tak mi o tom dajte vedieť. V tomto sa moc nevyznám.
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nová verzia fóra Mozilla.sk

Príspevok od užívateľa PeePay » 18. Júna 2008, 11:26

v phpbb3 su standardne avatary na pravej strane, aj ja som si na to chvilu zvykal... :D

skiny by teoreticky mohli byt, to ale smeruj na na wlada
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nová verzia fóra Mozilla.sk

Príspevok od užívateľa wladow » 18. Júna 2008, 12:04

Voliteľný skin sa zatiaľ neplánuje. Ako písal PeePay, je to štandardom v phpBB3, ide len o zvyknutie si.
:ilovefirefox:

Zamknuté