[VYRIEŠENÉ] - Sekcia "rozsirenia"

Všetky návrhy na zlepšenie, pripomienky ako aj sťažnosti adresujte práve sem
Zamknuté
skx4mi

[VYRIEŠENÉ] - Sekcia "rozsirenia"

Príspevok od užívateľa skx4mi » 28. Novembra 2005, 02:01

trochu kritiky. Bolo by fajn zprehladnit tuto sekciu a rozdelit rozsirenia podla toho na aky program su urcene. Takto musim kliknut na kazde rozsirenie a potom zistim ze mi je to na nic, no a a po takom 8 kliknuti... no dakujem. inac super zmena tych stranok :wink:

Užívateľov profilový obrázok
branor
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 539
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:28
Bydlisko: EU-SR-TN(BA)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa branor » 28. Novembra 2005, 13:10

Neviem, ale nezda sa mi to moc neprehladne... V hlavnom zozname rozsireni mas vedla kazdeho nazvu rozsirenia ikonky programov, pre ktore su dane rozsirenia vytvorene. A samozrejme aj kratky popis, na co dane rozsirenie sluzi... Nehnevaj sa, ale tvojmu klikaniu teda nechapem :roll:

zet

Príspevok od užívateľa zet » 13. Decembra 2005, 02:38

branor napísal:Neviem, ale nezda sa mi to moc neprehladne... V hlavnom zozname rozsireni mas vedla kazdeho nazvu rozsirenia ikonky programov, pre ktore su dane rozsirenia vytvorene. A samozrejme aj kratky popis, na co dane rozsirenie sluzi... Nehnevaj sa, ale tvojmu klikaniu teda nechapem :roll:
Asi myslel rozne verzie rozsireni pre rozne ver. napr. FF 1.0.7 a FF 1.5, a pre obe ver. Toto my vadilo a vadi aj teraz na mozille.com, aj tu. Ak ma niekto starsiu ver. , tak musi klikat, ak by bol popis (cislo) ver. hned pri ikone, ma clovek menej klikania. A mohli by byt odkazy na czilla.cz, ak neexistuje sk ver.. Inak super web.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 13. Decembra 2005, 09:17

Odkaz na czilla.cz ti velmi nepomoze. Ten ti je dobry len v pripade, ze pouzivas cesky Firefox. Ak pouzivas slovensky Firefox, po nainstalovani rozsirenia s cestinou ti aj tak rozsirenie pojde v anglictine. Tzn. ze pouzivat mozes len SK Firefox so slovenskymi rozsireniami alebo CZ Firefox s ceskymi rozsireniami, ale nie ich mix.
A k starsim verziam - nechcem sa mylit, ale kompatibilita rozsirenia je napriklad min.verzia 1.0 a max. 1.5. to znamena, ze sa nic nedeje,ked pouzivas Firefox 1.0.7 a stiahnes (nainstalujes) si aktualnu verziu rozsirenia. Mala by byt s 1.0.7 spatne kompatibilna. Ak sa mylim, opravte ma.
admin SME.sk

skx4mi

Príspevok od užívateľa skx4mi » 16. Decembra 2005, 23:55

branor napísal:Neviem, ale nezda sa mi to moc neprehladne... V hlavnom zozname rozsireni mas vedla kazdeho nazvu rozsirenia ikonky programov, pre ktore su dane rozsirenia vytvorene. A samozrejme aj kratky popis, na co dane rozsirenie sluzi... Nehnevaj sa, ale tvojmu klikaniu teda nechapem :roll:
ano mal som na mysli rozne verzie (1.0.x a 1.5) lebo tie na 1.0.x si mozem niekam strcit a zatial nieje vela rozsireni upravnych na 1.5 tak clovek sa namaka ked nehlada nieco konkretne. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
branor
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 539
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:28
Bydlisko: EU-SR-TN(BA)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa branor » 18. Decembra 2005, 02:02

No myslim ze ich neni neako malo (mam taky dojem ze vacsina co na nasich strankach je tak je uz aj pre verziu 1.5), ale ok pripomienku berieme. (zoznam rozsireni planujeme casom upravit)

Zamknuté