[VYRIEŠENÉ] - Tematicke rozdelenie rosireni

Všetky návrhy na zlepšenie, pripomienky ako aj sťažnosti adresujte práve sem
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
Marek L.
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 6. Decembra 2005, 15:34
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

[VYRIEŠENÉ] - Tematicke rozdelenie rosireni

Príspevok od užívateľa Marek L. » 19. Apríla 2006, 13:33

Uprimne povedane nechal som sa trosku inspirovat strankami czilla.cz.

O co ide. Hladal som konkretne rozsirenie All-in-one sidebar. Kedze som ho na slovenskych strankach nenasiel. Zacal som hladat na ceskych. Tu maju vzhladom na velke mnozstvo rozsireni tieto tematicky rozdelene do roznych podsekcii.

Kedze slovenska lokalizacna komunita, tiez prave nezaostava a rozsireni je na strankach mozilla.sk uz neurekom, hadam by tiez nebolo od veci zacat ich triedit. Bezpochyby by to velky pocet rozsireni sprehladnilo.

Prajem pekny den.
Marek L.

"Quis custodiet ipsos custodis?"

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 19. Apríla 2006, 13:59

Na novom systéme triedenia rozšírení sa usilovne pracuje už dlhší čas. Či bude vyhovovať práve tebe, to neviem.
Neodpustím si poznámočku o počte rozšírení tam, kde si sa díval, a u nás. Možno sa to nezdá, ale počtom to je prakticky vyrovnané. Slovenská Mozilla vedie v tom, že má drvivú prevahu aktuálnych rozšírení a nielen vzhľadom na to, že sa to naplnilo len nedávno. Počet českých lokalizátorov je zákonite väčší, ale tým pádom aj ťažko ustrážiteľný a aj odpadávajú (kým u nás ešte len začínajú pribúdať). Na českej strane je dosť rozšírení neaktuálnych a zastaralých. Ale zas majú ohromnú prevahu vo fóre a podpore používateľom.
Systém triedenia to ale chce, to je jasné.
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
Marek L.
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 6. Decembra 2005, 15:34
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Marek L. » 19. Apríla 2006, 17:58

Kazdopadne som Vasim fanusikom. Vacsinu ci rosireni, aplikacii alebo informacii cerpam teraz uz prevazne zo slovenskej mozilla.sk. A mate pravdu, ze v niektorych aspektoch sa ceske stranky maju co inspirovat aj od mozilla.sk

Prajem vela zdaru.
Marek L.

"Quis custodiet ipsos custodis?"

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wladow » 20. Apríla 2006, 11:04

Ako povedal SlovakSoft, na filtroch rozšírení sa pracuje už dlhšie, naozaj je to už neprehľadné. Treba byť ale trpezlivý, kedy sa nám to podarí definitívne spojazdniť neviem povedať, všetci to robíme ako hobby vo svojom voľnom čase, ktorého veru prebytkom nemáme :D

A taká zaujímavosť na záver: počet rozšírení v slovenčine už čoskoro prekročí hranicu 200 kúskov...
:ilovefirefox:

Zamknuté