Ako prispieť k činnosti Mozilla.sk

Všetky návrhy na zlepšenie, pripomienky ako aj sťažnosti adresujte práve sem
Zamknuté
SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Ako prispieť k činnosti Mozilla.sk

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 19. Apríla 2006, 22:27

Napadlo ma (po určitej diskusii) napísať niekoľko slov o tom, ako možno prispieť k obsahu a činnosti tohto portálu. Ide o môj osobný názor, nie vyjadrenie za tím ľudí okolo Mozilla.sk, berte to tak prosím.
Tím Mozilla.sk nie je uzavretou skupinou ľudí, skôr ho vnímam ako skupinu ľudí, ktorý sú určitým spôsobom v kontakte a každý z nich prispieva tou svojou troškou k veci. Rozhodne netreba vopred dávať prihlášku za člena tímu.
- Stačí mať nejaký nápad, zaujímať sa o niečo okolo aplikácií Mozilla, chuť a schopnosti napísať nejaký článok či dokument, preložiť rozšírenie, vytvoriť rozšírenie, pomôcť používateľom radami, pomôcť s propagáciou atď.
- Skontaktovať sa s niekým z komunity (e-mailom, ICQ) http://www.mozilla.sk/o-nas/
- Prebrať s nimi vec, ktorú ste vytvorili (pripomienky, opravy, vylepšenia).
- Vec sa zverejní a keď sa takto niekoľkokrát zapojíte do činnosti na Mozilla.sk, ani nezbadáte a ste členom tímu okolo slovenskej Mozilly.
Také všeobecné zhrnutie je aj na stránke http://www.mozilla.sk/o-nas/pomoc/
To všetko vyžaduje elán, voľný čas, zaujatie pre vec a iste aj nejaké vedomosti a schopnosti. Urobte tak, ak si myslíte, že môžete niečo ponúknuť a stačí vám, že z toho budete mať len uspokojenie z užitočnosti svojej práce. Každý ďalší aspoň trochu šikovný pár rúk na klávesnici môže veci pomôcť.
admin SME.sk

Zamknuté