sunbird

Fórum o aplikácii Mozilla Sunbird
Zamknuté
monky

sunbird

Príspevok od užívateľa monky » 19. Mája 2006, 10:59

stiahla som si program sunbird a tiež slovenský balíček k nemu, program sa mi neinštaluje a priamo sa mi vždy otvorí.
problém mám s tou slovenčinou, neviem ako to mám urobiť :(
prosim pomôžte mi.
dakujem
monika

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 19. Mája 2006, 12:04

Sunbird sa neinštaluje, len sa stiahnutý archív ZIP rozbalí na disk a program sa spúšťa súborom sunbird.exe.
Stiahnuť tento Sunbird:
http://www.mozilla.sk/wp-content/downlo ... .win32.zip
Slovenčinu už obsahuje, stačí urobiť len to, čo som napísal (stiahnuť, rozbaliť ako ktorýkoľvek iný archív ZIP) a spustí sa po slovensky.
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
CubeF
návštevník
návštevník
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 5. Decembra 2006, 18:17
Bydlisko: Esperantio
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa CubeF » 8. Marca 2007, 07:50

Ak by si veľmi chcela Sunbird nainštalovať tak použi tento Mozilla Sunbird.
Jazykový balíček nainštaluješ takto: Tools > Add-ons > Extensions > Instal , nájdi jazykový balíček a otvor ho.

Enjoy :D :D :D

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 8. Marca 2007, 08:18

To nemá príliš význam - prísť do skoro rok starej témy a odpovedať na dávno zabudnutú otázku, ktorej riešenie bolo pred rokom úplne iné ako dnes. Dnes je inštalátor .exe (v slovenčine) dokonca na titulnej strane (vtedy pred rokom slovenský inštalátor nebol). Ona tu nie je ani registrovaná, asi sa ani nikdy nedozvie, že jej tu niekto niečo napísal.
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
CubeF
návštevník
návštevník
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 5. Decembra 2006, 18:17
Bydlisko: Esperantio
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa CubeF » 8. Marca 2007, 08:35

SlovakSoft napísal:To nemá príliš význam - prísť do skoro rok starej témy a odpovedať na dávno zabudnutú otázku ...
Nie vždy sa musí písať človeku, ktorý napísal prvú otázku. Napríklad ja často chodím na zabudnuté témy a píšem alternatívne riešenia. Tým sa téma dostane na prvé miesto vo svojej kategórii a hocikto si môže prečítať ďalšiu možnosť riešenia. Okrem toho, raz som napísal do cca rok starej témy, poslal registrovanému autorovi (len s 1 príspevkom) súkromnú správu a v ten istý deň mi odpísal a poďakoval. Niekedy sa to teda skutočna oplatí.
SlovakSoft napísal:Dnes je inštalátor .exe (v slovenčine) dokonca na titulnej strane (vtedy pred rokom slovenský inštalátor nebol).
To som nevedel, ja poznám Mozilla.sk asi od novembra 2006. A históriu vydaní jednotlivých produktov v slovenčine buď nepoznám alebo si nepamätám dátumy.
Okrem toho, veľkou časťou môjho príspevku bol postup inštalácie jazykového balíka.

Yur4Y
návštevník
návštevník
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 22. Septembra 2007, 17:05

Príspevok od užívateľa Yur4Y » 7. Októbra 2007, 11:45

Čo vlastne dokáže Sunbird? Som spokojný s Firefoxom a rád by som nainštaloval aj iné veci od Mozilly.
To je nejaký kalendár?

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 7. Októbra 2007, 11:48

admin SME.sk

Zamknuté