Rozšírenie TV Program

Rozšírenia a témy vzhľadu vyvíjané komunitou okolo Mozilla.sk
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Príspevok od užívateľa Mazarik » 5. Novembra 2007, 19:56

Ake mate nainstalovane rozsirenia? Aku mate verziu Firefoxu vratane lokalizacie?

Užívateľov profilový obrázok
Palito&LilDevil
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 8. Novembra 2006, 17:15

Príspevok od užívateľa Palito&LilDevil » 5. Novembra 2007, 22:21

Neviem, ci to je len dnes, ale nejde mi akutalizovat TV Program.. Po kliknuti na ikonku STV sa mi zobrazil novy panel, na ktorom sa nacital len nazov programu, ale ziadny program. Nasledne napisalo error, ktory som odfotil..

Tu je screen..
http://i21.tinypic.com/2iizg2b.jpg
(dal som ho radsej do URL ako do IMG nech sa stranka zbytocne neroztahuje)

A este mam taky mensi problem.. Nechce sa mi TV program zobrazovat v hornej liste. V stavovom riadku sa zobrazuje (ked si vypnem AutoHideStatusBar) bez prblemov, ale v hornom bare vobec.. Ani v bocnom..

Dakujem za rozsirenie a za pomoc!

Info o mne:
Aktualna verzia 2.0.0.9 SK

Rozsirenia:
1. 2PaneBookmarks{0.3.2007033002}
2. ActiveStopButton{1.2}
3. AdblockFilterset.GUpdater{0.3.1.2}
4. AdblockPlusElementHidingHelper{1.0.2}
5. AdblockPlus{0.7.5.3}
6. All-in-OneSidebar{0.7.1}
7. BookmarkDuplicateDetector{0.6.3}
8. CLEO{3.1}
9. CustomizeGoogle{0.63}
10. CuteMenus-CrystalSVG{1.9.1}
11. DownloadEmbedded{0.5}
12. DownloadManagerTweak{0.7.2}
13. FEBE{5.1.1}
14. Fasterfox{2.0.0}
15. FaviconPicker2{0.3.4.1}
16. FireFTP{0.97.1}
17. Fission{0.8.8}
18. FlashGot{0.6.9.7}
19. Forecastfox{0.9.6}
20. GDirections{1.1.1}
21. GooglePreview{3.3}
22. IETab{1.3.3.20070528}
23. ImageZoom{0.3}
24. LinkAlert{0.7.2}
25. Locationbar{0.9.1}
26. LongTitles{1.3}
27. MenuEditor{1.2.3.3}
28. NukeAnythingEnhanced{0.54}
29. PermaTabs{1.7.0}
30. ReloadEvery{2.0}
31. Screengrab{0.93}
32. SearchbarAutosizer{1.3.7}
33. SmartBookmarksBar{1.3.1}
34. SwiftTabs{0.3.3.1}
35. TVProgram{0.1040}
36. TabCatalog{1.4.2007090301}
37. TabClickingOptions{0.6.8}
38. TooltipEnhancer{0.4.3}
39. UITweakerFormerlyToolbarCleanup{1.7.0}
40. UpdateNotifier{0.1.5.3}
41. UserAgentSwitcher{0.6.10}
42. autoHideStatusbar{0.3.9.7}
43. wmlbrowser{0.7.16}
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Príspevok od užívateľa Mazarik » 6. Novembra 2007, 15:21

Su 2 moznosti, ako pridat Tv program do toolbaru. Prva je prave mysitko na vrchny toolbar -> prisposobit a pretiahnut na toolbar ikonku monoskopu. Dalsou moznostou je prave mysitko na vrchny toolbar a zaskrtnut zobrazovanie Tv programu v toolbare. V nastaveniach rozsirenia sa da nastavit iba rychle vypnutie toolbaru.
Co sa tyka druhej chyby, tak skuste zakazat rozsirenie, ktore Vam pise tuto chybu 2PaneBookmarks. Ide totiz o to, ze ta generovana stranka sa sprava ako keby mala nulovu velkost, je tym zamedzena moznost zalozkovania takto vygenerovanej stranky. Je to vlastnost a nie chyba Tv programu.2PaneBookmarks sa pravdepodobne snazi urobit zalozku z takejto stranky.
co sa tyka sidebaru, tak Tv program v sidebare zatial nie je dostupny, mozno v nejakej buducej verzii.

herkulo
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 23. Októbra 2007, 22:35

Príspevok od užívateľa herkulo » 6. Novembra 2007, 15:57

Mazarik napísal:Ake mate nainstalovane rozsirenia? Aku mate verziu Firefoxu vratane lokalizacie?
tv progr. 01040
prehliadac 2009
skype 2.2.0.70

Užívateľov profilový obrázok
Palito&LilDevil
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 8. Novembra 2006, 17:15

Príspevok od užívateľa Palito&LilDevil » 6. Novembra 2007, 21:05

Mazarik napísal:Su 2 moznosti, ako pridat Tv program do toolbaru. Prva je prave mysitko na vrchny toolbar -> prisposobit a pretiahnut na toolbar ikonku monoskopu. Dalsou moznostou je prave mysitko na vrchny toolbar a zaskrtnut zobrazovanie Tv programu v toolbare. V nastaveniach rozsirenia sa da nastavit iba rychle vypnutie toolbaru.
Co sa tyka druhej chyby, tak skuste zakazat rozsirenie, ktore Vam pise tuto chybu 2PaneBookmarks. Ide totiz o to, ze ta generovana stranka sa sprava ako keby mala nulovu velkost, je tym zamedzena moznost zalozkovania takto vygenerovanej stranky. Je to vlastnost a nie chyba Tv programu.2PaneBookmarks sa pravdepodobne snazi urobit zalozku z takejto stranky.
co sa tyka sidebaru, tak Tv program v sidebare zatial nie je dostupny, mozno v nejakej buducej verzii.
Takze TV Program sa mi uz podarilo dostat do toolbaru.. Ale aj tak, sa mi tam ikonka monoskopu v tom Prisposobeni nezobrazovala. Ked som zase monoskop pretiahol spat (ze ho nechcem zobrazit) tak sa mi tam tiez nezobrazovala a to, ze ju tam teraz mam, som dosiahol tak, ze som pretiahol vsetky ikonky ake tam boli to toolbaru a potom sa mi tam len tak z nicoho nic zobrazila. Nasledne som si nechcene ikonky vratil spat aby sa nezobrazovali.
Druhy sposob mi nesiel (prikladam screen), lebo v tom menu sa mi tam nic nenachadza (mozno som zle pochopil).
Za ten error sa ospravedlnujem, som myslel, ze to bolo sposobene TV Programom, ale to bolo len tym, ze 2PaneBookmarks sa len pokusal o aktualizaciu novej verzie rozsirenia a tato sa mu nepodarila. Len som si to zle precital. Toto rozsirenie som vypol, lebo to co mi davalo mam teraz vdaka sidebaru.

Ale aj ked som toto rozsirenie vypol, nic sa nezmenilo na probleme s nezobrazovanim TV programu vsetkych stanic, nie len STV (vidno na screene).

Screen: http://i24.tinypic.com/141mgyp.jpg

Dakujem za pomoc!

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Príspevok od užívateľa Mazarik » 6. Novembra 2007, 21:51

to herkulo: skusil som to v cistom profile s presne tymi istymi rozsireniami, ktore mate nainstalovane a vsetko funguje, ako ma. Chyba by mohla byt este vo firewalle, ze blokuje niektore spojenia alebo v proxy, ktore je medzi Vasim pocitacom a strankou mozilla.sk. Mate take nieco? skuste vypnut firewall nachvilu, ci to nepojde.

to Palito&LilDevil: ospravedlnujem sa, tu druhu moznost som pred nejakym casom odstranil odtial, pretoze pokial niekto bude chciet tv program na zvlastnom toolbare, tak to bude moct docielit aj dnesnym stavom. Ze sa Vam nic nezobrazuje, tak moze byt sposobene nitkroym rozsirenim, ktore mate alebo specifickym nastavenim. Skuste zakazat vsetky rozsirenia okrem Tv programu a potom po jednom povolovat. Tym by ste mali zistit, ktore rozsirenie je v kolizii alebo, ze za to nemoze ziadne rozsirenie a dalej to budeme riesit.

Užívateľov profilový obrázok
Palito&LilDevil
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 8. Novembra 2006, 17:15

Príspevok od užívateľa Palito&LilDevil » 6. Novembra 2007, 22:12

Dakujem za pomoc, ale toto sa mi vazne nechce. Mam 43 rozsireni. Vsetky by som ich musel po jednom vypnut, spravit restart FF a potom po jednom spustat a zakazdym restartovat FF. Na tom by som zabil moc vela casu.

Dakujem teda za pomoc. Mozno ked bude nova verzia, tak mi to uz bude fungovat. Pre teraz TV Program odinstalovavam.

Mnoho stastia s novou verziou!

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Príspevok od užívateľa Mazarik » 7. Novembra 2007, 08:32

Skoda, ze to nechcete skusit, pomohli by ste tym aj inym ludom. Ide totiz o tom, ze v tom rozsireni nerobim ziadne zasahy do vnutornosti Firefoxu, iba vyuzivam jeho prostriedky, takze s velkou pravdepodobnostou je mozne, ze Tv program tu chybu nesposobuje, ale na vine je niektore ine rozsirenie.

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PeePay » 7. Novembra 2007, 15:25

Palito&LilDevil napísal:Screen: http://i24.tinypic.com/141mgyp.jpg
OT mozem sa spytat, ako sa presne vola tema pouzita vo firefoxe na screenshote? viem ze takychto IE-like je viac, tak ze ktora z nich je toto.
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Užívateľov profilový obrázok
Palito&LilDevil
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 8. Novembra 2006, 17:15

Príspevok od užívateľa Palito&LilDevil » 7. Novembra 2007, 19:44

PeePay:
Si mohol napisat ss ale ked si uz napisal, tak to dam sem.. Je to Vista Firefox a mam ju z

Kód: Vybrať všetko

www.deviantart.com
tu je priamy link na temu do FF:

Kód: Vybrať všetko

http://miamoto.deviantart.com/art/Vista-Firefox-beta-0-50-51924769

R.M.P.
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 7. Novembra 2007, 19:29
Bydlisko: Pardubice

Príspevok od užívateľa R.M.P. » 7. Novembra 2007, 21:18

Zdravím,
tak ja som namiesto Palito&LilDevil zakázal všetky rozšírenia a nechal som fungovať iba TV program, reštartoval som FF a vobec nič sa nedeje. Presne povedané program nekomunikuje s internetom, zadám obnoviť dáta a tiež sa nič nedeje. Keď ešte TV program fungoval ukazoval sa mi v hornej lište odkaz na http://.... ale od tej doby čo mi TV program nejde sa mi to neukazuje.
Som (a ešte najmenej ďalších 15 rokov budem) počítačový začiatočník, PC viem zapnúť a vypnúť. Lenže vďaka Vašemu programu mi niekolko týždňov neutiekol v televízii žiaden film. Nuž, skúsme urobiť zázrak, nech to funguje...

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Príspevok od užívateľa Mazarik » 7. Novembra 2007, 22:40

to rmp: pokial uz mate nainstalovanu najnovsiu verziu 0.1050, tak vojdite do svojho profilu http://www.mozilla.sk/firefox/profil-firefox/ a tam zmazte subor tditv_cache.rdf
pokial mate este staru verziu, tak pricinou nefunkcnosti okrem rozsireni moze byt nejaky firewall alebo proxy. Skusal som to totiz na cistej instalacii a vsetko funguje ako ma.. Nahodou nepouzivate gmail? Pokial ano, funguje Vam to spravne? Pouzivam totiz rovnaky pristup k nahravaniu dat ako gmail.

Užívateľov profilový obrázok
Palito&LilDevil
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 8. Novembra 2006, 17:15

Príspevok od užívateľa Palito&LilDevil » 7. Novembra 2007, 22:58

Takze som to skusil a ja a vypol som uplne vsetky rozsirenia okrem TV Programu. Tiez mi to nefunguje. Skusil som teda vymazat ten subor, ale nepomohlo to, spravil som restart subor tam bol znova, znova som ho vymazal, ale zase nic.. Bohuzial Gmail nepouzivam.. Proxy nepouzivam a firewall v XP mam vypnuty a nemam ani nainstalovany ziadny iny doplnkovy.. :(

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Príspevok od užívateľa Mazarik » 8. Novembra 2007, 07:19

Ok, tak skusime este nieco ine. Pokial by ste si nasli cas a chut, tak vytvorte novy profil http://www.mozilla.sk/firefox/firefox-5 ... -ako/2/#o2
Do ktoreho nainstalujete iba Tv program. Funguje to? Ak ano, tak mate v povodnom profile nejake specificke nastavenia alebo nieco rozbite.. Pokial to nefunguje ani v novom(iba testovacom) profile, tak do panela s adresou napiste about:config a stlacte enter. Tam nastavte premennu javascript.options.strict na true a premennu browser.dom.window.dump.enabled na true. Potom zavrite Firefox a otvorte prikazovy riadok, tam napiste presne to, co ste pisali do policka "spustit", ale na koniec este pridajte toto: "> tmp.txt" (bez uvodzoviek) a stlacte enter. Spusti sa Vam vyber profilov, kde zase vyberiete ten novy - testovaci a skuste normalne pouzivat Tv program prejdenim mysou po tlacitkach stanic. Po tomto ukone sa pozrite (v menu nastroje->chybova konzola - asi, nemam tu bohuzial sk Firefox) a pomocou menu na prave mysitko mi sem skopirujte cervene vyznacene chyby. Po ukonceni firefoxu sem odkazte alebo mi poslite na mail subor "tmp.txt", ktory sa vytvoril v priecinku, kde mate nainstalovany Firefox. Uznavam, ze je to celkom zlozity navod, ale bohuzial uz ma nic ine nenapada:( Myslim, ze som pouzil par nepresnosti, tak dufam, ze ma niekto opravi.

maddave
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 9. Novembra 2007, 08:21

Príspevok od užívateľa maddave » 9. Novembra 2007, 08:39

Velmi se mi rozšíření TV Program líbí, ale momentálně jsem ho nainstaloval nechce mi fungovat korektně. Mám naistalovaný Firefox 2.0.0.9 CZ, TV program 0.0.1052, Mouse Gestures 1.5.2, Forecastfox 0.9.6. Pri instalaci rozšíření se nestalo nic zvláštního. Po restartu se mi ve stavovém řádku sice zobrazil monoskop jak by asi měl, ale když ho na něj kliknu rozjede se poličko, ale nejsou na něm žádné stanice. Ať jsem zkoušel v nastavení jakoukoli stanici nebyla na listě ani jedna ikonka stanice. Nevím zda na to má vliv česká mutace programu nebo ne, ale vím že mi v nějaké starší verzi toto rozšíření fungovalo. Dave.

Zamknuté