Rozšírenie TV Program

Rozšírenia a témy vzhľadu vyvíjané komunitou okolo Mozilla.sk
Zamknuté
SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 26. Augusta 2007, 00:07

Branor, ale to musíš skúsiť v čistom profile a novú inštaláciu.
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
caesar1987
pokročilý diskutujúci
pokročilý diskutujúci
Príspevky: 283
Dátum registrácie: 9. Mája 2006, 00:03
Bydlisko: Nové Zámky
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa caesar1987 » 26. Augusta 2007, 00:37

dakujem, uz som to nasiel, bola to uplne posledna ikonka, takze u mna tam to prazdne miesto nevzniklo.. takze osm to tam nevedel najst

a este ze ako to dam do statusbaru?? bo ja som to chcel hlavne tam, a tam to pretianut nejde...

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 26. Augusta 2007, 00:44

To sa nastavuje v konfigurácii rozšírenia a keďže tam tie položky nevidíte, tak skúste použiť predvolenú tému, ako písal branor.
admin SME.sk

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 26. Augusta 2007, 00:51

Keď už sme pri tom... zobrazenie ikony v stavovom riadku sa dá zmeniť aj cez about:config (položka tditv.statusbar.show). Ale zaujíma ma, prečo sa zmena hodnoty true > false a opačne neprejaví hneď, ale až po reštarte? Inak sa mi zdá, že ako tu dávno na začiatku spomínal niekto "preblesknutie" panela a jeho následné zmiznutie, tak robí to aj v stavovom riadku. Ak je vypnuté zobrazenie v stavovom riadku, po spustení Firefoxu tam ikona je a zmizne až po chvíli.
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
caesar1987
pokročilý diskutujúci
pokročilý diskutujúci
Príspevky: 283
Dátum registrácie: 9. Mája 2006, 00:03
Bydlisko: Nové Zámky
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa caesar1987 » 26. Augusta 2007, 02:54

spravil som to cez about config, dakujem vam..

<napad> :idea:
1.mam dalsi napad na vylepsenie.. moznost menit poradie kanalov (ikon stanic v statusbare)

2. Nebolo by dobre trosku zviraznit nazov?? Teda napr aktualna relacia ... je b-ckom a vacsim pismom, a nazov relacie, filmu je oproti tomu maly.. uzivatela podla mna zaujima nazov relacie a nie, ze aktualna relacia na...
</napad> :idea:

a ak by bolo dalsie rozsirovanie programov, tak ja by som bol za Discovery Channel a EuroSport


ale musim povedat, ze velmi dobra praca :!:

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Príspevok od užívateľa Mazarik » 26. Augusta 2007, 09:19

No tak som zistil, ze sa mi pod prsty priplietla mala chybicka..
SlovakSoft napísal:Ale zaujíma ma, prečo sa zmena hodnoty true > false a opačne neprejaví hneď, ale až po reštarte?
Zmeny sa prejavia az po uzavreti konfiguracneho dialogu alebo po restarte. Je to tak urobene z dovodu nastavovania upozorneni. Samozrejme by sa to dalo aj inak urobit, aby pri zmene nastavenia v about:configu sa zmenilo vsetko ostatne. Podla mna vsak uzivatelov nema co zaujimat nejaky about:config. Ale samozrejme to zaradim do todo a budem sa tym zaoberat.
SlovakSoft napísal:Inak sa mi zdá, že ako tu dávno na začiatku spomínal niekto "preblesknutie" panela a jeho následné zmiznutie, tak robí to aj v stavovom riadku. Ak je vypnuté zobrazenie v stavovom riadku, po spustení Firefoxu tam ikona je a zmizne až po chvíli.
Toto som sa snazil napravit a pod prstami mi vznikla ta chybicka, ze sa nezobrazuje ikonka v ponuke poloziek toolbaru. Vec je trosku komplikovanejsia. Konfiguracna volba, ktora je v nastaveni(zase zmena po restarte alebo po ukonceni konfiguracneho dialogu) ma znamenat, rychle schovanie toolbaru tv programu, neukladam umiestnenie toolbaru ani nic podobne. Pretoze si to nastavujem sam, pri kazdom zobrazeni, preblikava to. Myslim vsak, ze pokial tam niekto ten toolbar nechce mat umiestneny trvalo, tak si ho odstrani pomocou nastavenia toolbarov. Samozrejme by som to mohol este vylepsit tym, ze sa to bude spravat ako pri nastaveni toolbarov. Zaradim tiez do todo.
caesar1987 napísal: moznost menit poradie kanalov (ikon stanic v statusbare)
Toto je uz davnejsie v todo.
caesar1987 napísal: Nebolo by dobre trosku zviraznit nazov?? Teda napr aktualna relacia ... je b-ckom a vacsim pismom, a nazov relacie, filmu je oproti tomu maly.. uzivatela podla mna zaujima nazov relacie a nie, ze aktualna relacia na...
Na ziadost som zvyraznil nazov programu v upozorneniach. Samozrejme ho mozem zvyraznit aj vo vypisoch, ale v bublinovom zobrazeni mi to pride dost vyrazne, navyse by si podla mna uzivatelia nemali nechavat zobrazovat v bublinovom zobrazeni programy na prilis dlhu dobu, pretoze by sa v tom aj tak stratili. Na tieto ucely sluzia vypisy. Este sa an to pozriem, aby ci by to nevyzeralo hnusne, ked to bude vyraznejsie -> todo.

Takze opravim tu malu chybicku a poslem to tym spravnym ludom na vydanie :)

Užívateľov profilový obrázok
caesar1987
pokročilý diskutujúci
pokročilý diskutujúci
Príspevky: 283
Dátum registrácie: 9. Mája 2006, 00:03
Bydlisko: Nové Zámky
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa caesar1987 » 26. Augusta 2007, 11:26

idem dalej spamovat.. :D

vzdy, ked sa spusti prehliadac, tak su vsetky stanice rozbalene, ted nie su skryte v jednej ikonde monoskopu (alebo ako sa to vola)...
to je este dobre, to by som prezil..

ale vzdy ked sa otvori nove okno, napr vyskakovaci, tak to je vzdy rozbalene
nedalo by sa to nejak spravit, ze ked sa to uz raz zbali, tak to ostane zbalene aj pri novych oknach??

//edit 26. august 22:44

tak asi naj by bolo ak by sa to spustalo uz zbalene a pripadne nastavenie toho, ze ci sa to maspustat zblane alebo rozbalene.. teda to ma len tak napadlo.. =)

zombiex
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 28. Augusta 2007, 10:52

prosím o radu nejde mi zobrazovanie programu v tv

Príspevok od užívateľa zombiex » 28. Augusta 2007, 10:57

dobrý deň , prosím vás nevie mi niekto poradiť nezobrazuje sa mi vôbec program v bubline ani v okne , je nejaká chyba že sa nenačíta?
dakujem zombiex

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Príspevok od užívateľa Mazarik » 28. Augusta 2007, 15:19

Na stranke odkial sa rozsirenie instaluje je upozornenie, ze nefunguje sucastne s rozsirenim Megaupload Toolbar. Pokial toto mate, tak ho zakazte a rozsirenie bude fungovat. Inak napiste do vyssie uvedeneho vlakna aku mate verziu rozsirenia, aky mate Firefox(aj jazykovu mutaciu).

Užívateľov profilový obrázok
caesar1987
pokročilý diskutujúci
pokročilý diskutujúci
Príspevky: 283
Dátum registrácie: 9. Mája 2006, 00:03
Bydlisko: Nové Zámky
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa caesar1987 » 29. Augusta 2007, 13:52

ked kliknem na ikonku aby mi zobrazilo program na naseldujucich... tak tam nie je aktualny program, ktory by tam podla mna bolo dobre dat...

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PeePay » 1. Septembra 2007, 14:52

ako mam pochopit ten filter?
ked tam napr. dam "spravy;sport;pocasie" tak ktora z nasledujucich moznosti sa stane?
-bude zobrazovat upozornenia len na programy ktore obsahuju jedno z tych slov
-bude zobrazovat upoz. na vsetky okrem tych ktore obsahuju jedno z tych slov
-bude zobrazovat upoz. na vsetky, ale tie co obsahuju jedno z tych slov zvlast zvyrazni
-alebo este nieco ine...?
prosim o vysvetlenie :wink:
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Príspevok od užívateľa Mazarik » 2. Septembra 2007, 10:34

Znamena to, ze pokial tam mate nieco zadane, tak sa zobrazuju iba upozornenia, ktore obsahuju v casti svojho nazvu jedno z casti filtrovacieho retazca(cast filtrovacieho retazca je od ";" po ";" alebo zaciatok a koniec tohoto zoznamu retazcov). Tym ako vyzera priklad takehoto retazca som chcel naznacit, ze sa neberie do uvahy velkost pismen a neberu sa do uvahy prazdne znaky od ";" po zaciatok filtrovacieho retazca a rovnako aj z druhej strany. Je vsak nutne zadat retazec s diakritikou, pretoze prekodovavanie do iso latin1 mi pride prilis pomale vzhladom na to, aky to ma efekt na pohodlnost uzivatela. Dufam, ze som to aspon troska osvetlil. Dalsie filtre by som mohol este niekam zaradit, po zhodnoteni, ci by to bolo vhodne, pretoze by som nechcel, aby sa z tohoto maleho rozsirenia stal "otvarak na pivo" a zaroven by to okrem ineho vedelo pracovat aj s tv programom;)

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PeePay » 2. Septembra 2007, 13:19

este by bodol opacny filter, teda aby sa zobrazovali vsetky, len nie tie co su vo filtri.

btw vsimol som si ze kazda stanica uverejnuje vekovu dostupnost inac, nebude to potom problem spravit jednotne tie ikonky?
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Užívateľov profilový obrázok
branor
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 539
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:28
Bydlisko: EU-SR-TN(BA)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa branor » 2. Septembra 2007, 18:01

no o tych ikonkach este musime porozmyslat, lebo tie ikonky su aktualne iba na slovensku :wink: ale inak uz su pripravene....

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PeePay » 2. Septembra 2007, 18:05

ved to nevadi, zobrazovali by si iba pri slovenskych staniciach
(dufam ze uz tie nove, cislo v cervenom kruzku a bez tvaricky :?: )
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Zamknuté