Addon pre T-Com softphone Slovak

Rozšírenia a témy vzhľadu vyvíjané komunitou okolo Mozilla.sk
Zamknuté
whiplash
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 7. Januára 2008, 12:11

Addon pre T-Com softphone Slovak

Príspevok od užívateľa whiplash » 7. Januára 2008, 20:48

Zdravim vsetkych,

chcel by som sa spytat, ci by sa nenasiel nejaky ochotny developer, ktory by mal zaujem pozriet sa na zubok jednej dolezitej (pre mna urcite) veci. Jednalo by sa o vyvoj/upravenie addonu, ktory by umoznoval toto:
- rozpoznavanie telefonnych cisel v medzinarodnom formate (+421*) na webstranke
- spustenie aplikacie na VoIP telefonovanie (najlepsie T-com Softphone Slovak, viem, ze na Skype take nieco uz existuje)
- vytocenie cisla.

Som totiz obchodny zastupca a casto telefonujem. Problem je ale v tom, ze vyuzivame program na telefonovanie cez pocitac (T-com-acky softphone) a vzdy z naseho firemneho CRM systemu (je online) musim cislo opisat a zadat, resp. skopirovat a vlozit do softveru na telefonovanie. A to je strasna otrava. Zistil som medzitym, ze ten T-comacky Softphone je vlastne lokalizovany SJ Phone (http://www.sjlabs.com), s ktorym sa da telefonovat globalne. Dokonca existuje aj rozsirenie SJ Call, ktore presne takto cisla rozpoznava, ale ked si ho nainstalujem, tak mi nedokaze spravne rozpoznat, ze mam uz v pocitaci nainstalovanu aplikaciu SJ Phone (stale vypisuje, ze treba nainstalovat...), pricom jeden moment som mal nainstalovane oba, aj originalny SJ Phone, aj lokalizovany T-com softphone.

Nasiel by sa nejaky ochotny developer, ktory by pomohol spravit nejake taketo rozsirenie ??? Verim, ze by to predstavovalo super pomoc pre stovky ludi.

S pozdravom

Whiplash

PS:Vsetkym developerom prajem vsetko najlepsie do noveho roku, je super, ze Slovensko ma vlastnu aktivnu Mozilla komunitu. Open-source rocks !! :ilovefirefox:
PS2: Ak by mal ten add-on naviac moznost (pravym tlacidlom mysi) vybrat si, z akeho softveru na telefonovanie (T-com softphone, Skype, VoIPstunt, ...) sa ma "oznacene" cislo na stranke vytocit, bolo by to uplne uzasne.

millan
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 22. Marca 2007, 22:05

Re: Addon pre T-Com softphone Slovak

Príspevok od užívateľa millan » 14. Marca 2010, 10:56

niekedy tu bolo rozšírenie, http://www.mozilla.sk/rozsirenia/abbeynet-voip/, ale netuším či ešte funguje, skúšal som aj na účet voip od t-com.

Zamknuté