Link downloadovaneho suboru

Rozšírenia a témy vzhľadu vyvíjané komunitou okolo Mozilla.sk
Zamknuté
rougeman
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30. Augusta 2009, 15:12

Link downloadovaneho suboru

Príspevok od užívateľa rougeman » 30. Augusta 2009, 15:35

Ked napise mozilla ponuku ci ulozit alebo spustit subor tak by ste tam mali dat aj link na ten subor.. aby som to mohol vlozit priamo do download managera - kedze v mozille je taky kvalitny ze ked stahujem vecsi subor tak takmer nie je sanca ho stiahnut - staci mensi vypadok netu a uz to napise ze stahovanie bolo "dokoncene".. a ked stahujem z niektorych serverov tak staci ze sa kus zo suboru mozillou stiahne a uz to od zaciatku nejde tahat.. takze ziskat link tym ze pri stahovani vyberem moznost skopirovat adresu niekedy nestaci.. jednoducho pri "ulozit" a "otvorit" nech to pise aj link suboru..

pokial mi odpoviete ze staci dat zkopirovat adresu suboru tak to plati mozno tak pri jednoduchych <a href> linkoch, ktore sa pri upload serveroch vyskytuju zriedkavo, a skumat cele java scripty ktore cez par stranok spustia docasny subor na stahovanie platny par hodin je trocha neprakticke xD

A vazne nechcem koli niecomu takemuto hladat iny web browser.. :ilovefirefox:

P.S. pokial som do dal do zlej temy tak sorry ale skumat vase forum a hlavnu stranku 10 minut mi stacilo a lepsie miesto som nenasiel :)

Užívateľov profilový obrázok
gmandca
mierne pokročilý
mierne pokročilý
Príspevky: 151
Dátum registrácie: 1. Októbra 2007, 14:25

Re: Link downloadovaneho suboru

Príspevok od užívateľa gmandca » 30. Augusta 2009, 17:58

Keby ze sa jedna len o to, ze by ste chceli vediet, presny link na to kde je ten dany subor ulozeny, tak mozila to ukazuje.
Staci len podrzat chvilku dlhsie mysku na tu stranku ktora je napisana za "umiestneny na serveri" a zobrazi sa vam cely link na subor, ale musite ho len prepisat vid priloha.
To je jedna moznost ako vam mozem teraz poradit, to je uz na vyvojaroch ci take veci zaradia do dalsej verzie alebo nie.
Prílohy
Download.jpg
Windows 7 Home Premium x64 SP1 SK, Firefox 25, Thunderbird 24;
HP Pavilion dv-7; i7 Q720; nVidia GF 320M 1GB VRAM; 4GB DDR3 1333 MHz

rougeman
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30. Augusta 2009, 15:12

Re: Link downloadovaneho suboru

Príspevok od užívateľa rougeman » 31. Augusta 2009, 19:40

aha mno dik, ale mohlo by to byt dostupne viac nez len takymto trikom xD pretoze tento prispevok si sotva precita vecsina uzivatelov..

-no dobre by bolo aj kebyze sa "OPRAVI" ten spravca preberania suborov.. akoze ked na chvilu vypadne net tak to hned povie ze je subor ulozeny tak to nie je velmi prijemne.. alebo ako sa mi naposledy stalo - na viste je cudna ta priorita pripojeni, kablom som mal net od freezony a cez wifi od t-comu, ale wifi som pripojil a zacalo to tahat cez novu IP, na ktoru to stahovanie nebolo povolene, tak ten mudry downloader zastal.. a ked som zas wifi odpojil tak sa to uz, samozrejme, nepohlo xD

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Link downloadovaneho suboru

Príspevok od užívateľa Mazarik » 31. Augusta 2009, 20:46

Na stahovanie pouzite na to specialne urcene programy. Firefox je preto webovy prehlaidac, ze Vam v prvom rade umoznuje prezerat webove stranky.

ps:tiez by som prijal niektore vylepsenia stahovania, ale to nie je podla mna na Firefoxe ta najhlavnejsia vec ,preco ho pouzivam

Užívateľov profilový obrázok
Hooonza
profesionál
profesionál
Príspevky: 354
Dátum registrácie: 8. Mája 2008, 10:33

Re: Link downloadovaneho suboru

Príspevok od užívateľa Hooonza » 14. Septembra 2009, 16:30

Používám All-in-One Sidebar, takže nevím, jestli to je jeho vlastnost, protože se mi Správce stahování otevírá teď v postranní liště. Možná jde podobný postup provést i v nativním Správci stahování (menu Nástroje/Správce stahování). Normálně můžu kopírovat stahovaný odkaz:
Prílohy
copy.jpg
Link na stahovaný odkaz
Hooonza - OpenPGP ID: 0x5C314D52
1. Petrův 2,24

Zamknuté