FoxIMHD

Rozšírenia a témy vzhľadu vyvíjané komunitou okolo Mozilla.sk
Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PeePay » 25. Septembra 2007, 17:09

po vyse mesiaci pouzivania noveho pocitaca som si spomenul na problemy ktore som mal s tymto rozsirenim. hovorim si: iny comp, teda komplet ina konfiguracia, dokonca aj verzia windowsu ina, tak to vyskusam, aby som zistil ci bol problem iba v tom predchadzajucom pocitaci, alebo co.
skusil som - a neislo. :D
tak som zacal logicky vylucovat. co mam rovnake ako na tom predchadzajucom pocitaci?... no jasne! pripojenie do internetu! takze mily moj provider, idem ti napisat mail :P
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

deb00t
návštevník
návštevník
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 18. Januára 2006, 15:19
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa deb00t » 25. Septembra 2007, 17:17

tak to je milé :) potom daj prosím ťa vedieť, či si niečo vyriešil.

inak sa ospravedlňujem, že som dosť dlho nereagoval, mám za sebou hard-time, takže som nemal nejako veľa času sledovať veci a nebodaj mať aj čas na vývoj. Ale v poslednej dobe sa snažím spraviť "kešovanie" údajov, aby nebolo nutné pre každú inicializáciu načítavať znova dané cestovné poriadky, plus kompatibilitu s ff3.0. Keď bude niečo nové, postnem info :)

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 5. Decembra 2007, 16:24

Čo spolupráca so samotným webom imhd.sk? Že by mali toto rozšírenie pre používateľov Firefoxu k dispozícii aj na svojich stránkach? Práve je o nich článok na Sme.
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PeePay » 5. Decembra 2007, 16:48

deb00t napísal:tak to je milé :) potom daj prosím ťa vedieť, či si niečo vyriešil.
sorry, ze som neodpisal, no cakal som aku odpoved dostanem... a cakal som... a cakal... az som na tento post zabudol.
...a dodnes som ziadnu odpoved nedostal...
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PeePay » 5. Decembra 2007, 16:59

SlovakSoft napísal:Že by mali toto rozšírenie pre používateľov Firefoxu k dispozícii aj na svojich stránkach?
nepochopil som presne zmysel tejto vety...
to je otazka, basnicka otazka, nepriame konstatovanie, alebo co?

btw nemaju ho
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 5. Decembra 2007, 17:03

Obrátiť sa s ponukou na spoluprácu na autorov webu imhd.sk, mohli by potom toto rozšírenie umiestniť aj na svoje webové stránky.
admin SME.sk

deb00t
návštevník
návštevník
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 18. Januára 2006, 15:19
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa deb00t » 5. Decembra 2007, 17:54

ahojte, tiez som si všimol ten článok, chlapík vyzerá vcelku pozitívne, skúsim sa im ozvať, čo by na to povedali.

peepay:
som v poslednej dobe dosť (akože DOSŤ :) ) vyťažený, takže na FoxIMHD som absolútne nemal čas, len na nejake drobné fixy v devel verzii. Tak som aj zabudol, že si sa niečo u providera chcel pýtať :)

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PeePay » 5. Decembra 2007, 17:57

deb00t napísal:ahojte, tiez som si všimol ten článok, chlapík vyzerá vcelku pozitívne, skúsim sa im ozvať, čo by na to povedali.

peepay:
som v poslednej dobe dosť (akože DOSŤ :) ) vyťažený, takže na FoxIMHD som absolútne nemal čas, len na nejake drobné fixy v devel verzii. Tak som aj zabudol, že si sa niečo u providera chcel pýtať :)
ved aj ja :D


a clanok som cital tiez, dostal som sa nanho z imhd.sk :)
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

deb00t
návštevník
návštevník
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 18. Januára 2006, 15:19
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa deb00t » 20. Decembra 2007, 14:21

mno, nevyzerá to dobre. dostal som odpoveď, že je to pekná iniciatíva, ale nemá "ekonomický" zmysel. takže vám budem vďačný, ak vám napadne nejaké možné komerčné využitie, s ktorým by sme sa mohli ozvať. bez neho sa to asi ďalej nepohne :(

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 20. Decembra 2007, 14:27

Z našej strany žiadne úvahy o komerčnom využití asi nebudú :-)
Autor rozšírenia si s tým samozrejme môže robiť čokoľvek.
admin SME.sk

deb00t
návštevník
návštevník
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 18. Januára 2006, 15:19
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa deb00t » 20. Decembra 2007, 14:37

Neviem, či sme sa pochopili správne :) Myslel som jednotlivcov :) Ja nad nejakým komerčným využitím pre iMHD už rozmýšľam, len keby náhodou niekoho napadlo, ako by z toho niečo mohlo iMHD mať, uvítam :) Alebo ak by sa to priečilo fóru, tak do private message alebo mail :)

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 20. Decembra 2007, 14:51

Neviem ani ja, či sa chápeme. Hovorím o tom, že tu nemáme ani nebudeme mať nič, za čo by mal platiť používateľ. Sú rozšírenia, za ktoré sa platí – ak majú aj "okresanú" bezplatnú verziu, tak ich tu máme. Ak sú len platené, tak tu nie sú a nebudú. Možno nejaká reklama/link v rozšírení, za ktoré vývojárovi/hostujúcemu serveru (ale nie nám) zaplatí nejaký sponzor. To je dosť bežná prax v rozšíreniach.
Myslel som, že ten server rozmýšľa aj free a vie dať zadarmo svojim návštevníkom aj nástroj do prehliadača a to tak, že z toho nič pri tom nemá.

Ak ale hovoríme o niečom inom, tak beriem svoje úvahy späť. Ťažko hovoriť, keď neviem, čo presne tým mysleli. Takže vyjadrujem len svoje osobné pocity na jednu tému :-)
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PeePay » 20. Decembra 2007, 15:15

deb00t napísal:Neviem, či sme sa pochopili správne :) Myslel som jednotlivcov :) Ja nad nejakým komerčným využitím pre iMHD už rozmýšľam, len keby náhodou niekoho napadlo, ako by z toho niečo mohlo iMHD mať, uvítam :) Alebo ak by sa to priečilo fóru, tak do private message alebo mail :)
napriklad do okna o rozsireni by mohol ist link podporit autora stranky imhd cez paypal...

deb00t napísal:mno, nevyzerá to dobre. dostal som odpoveď, že je to pekná iniciatíva, ale nemá "ekonomický" zmysel. takže vám budem vďačný, ak vám napadne nejaké možné komerčné využitie, s ktorým by sme sa mohli ozvať. bez neho sa to asi ďalej nepohne :(
asi pan Dekánek nepocul tu znamu vetu, ze najlepsie veci na svete su zadarmo... :D

"informovat" ho o tom, ze firefox a veci okolo toho su na 99,9% freeware by asi nepomohlo, co? :wink:
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

deb00t
návštevník
návštevník
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 18. Januára 2006, 15:19
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa deb00t » 20. Decembra 2007, 21:38

SlovakSoft napísal:Neviem ani ja, či sa chápeme. Hovorím o tom, že tu nemáme ani nebudeme mať nič, za čo by mal platiť používateľ. Sú rozšírenia, za ktoré sa platí – ak majú aj "okresanú" bezplatnú verziu, tak ich tu máme. Ak sú len platené, tak tu nie sú a nebudú. Možno nejaká reklama/link v rozšírení, za ktoré vývojárovi/hostujúcemu serveru (ale nie nám) zaplatí nejaký sponzor. To je dosť bežná prax v rozšíreniach.
Myslel som, že ten server rozmýšľa aj free a vie dať zadarmo svojim návštevníkom aj nástroj do prehliadača a to tak, že z toho nič pri tom nemá.
Presne tú druhú myšlienku som mslel, nejaký spôsob 3rd party reklamy partnerov iMHD alebo niečo podobné, samozrejme že som nemal na mysli platený produkt :wink:
PeePay napísal:asi pan Dekánek nepocul tu znamu vetu, ze najlepsie veci na svete su zadarmo...
no, na jednej strane ho chápem, veď práve preto to existuje aby ľudia chodili na stránku, a predpokladám, že žijú z reklamy, ale aj tak som čakal trochu pozitívnejšiu reakciu :( uvidím, možno nájdem nejakú cestu.

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PeePay » 20. Decembra 2007, 22:38

ale jasne, to bol len taky moj myslienkovy prud...
keby som mal ja taku stranku, tiez by som bol radsej keby mi ludia chodili na nu a nie iba z nej tahali data a zobrazovali si ich v niecom.
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Zamknuté