FoxIMHD

Rozšírenia a témy vzhľadu vyvíjané komunitou okolo Mozilla.sk
Neregistrovaný

Release 0.2.1

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 1. Decembra 2006, 12:59

Ráno som zistil že verzia na serveri nie je tá, ktoru mám aktuálne v svn :shock: takže ak ste si už nainštalovali tú predošlú, preinštalujte si ju novou verziou (na tej istej stránke) - malo by vám to vlastne aj v Tools>Extensions ukázať, že je nová verzia, keďže som zmenil aj update.rdf-ko - tam samozrejme stačí kliknúť na update :)

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Re: Release 0.2.0

Príspevok od užívateľa PeePay » 11. Decembra 2006, 18:26

deb00t napísal:a ze mam dnes taku melancholicku naladu, mozete si to skusobne nahodit a vyskusat :)

Kód: Vybrať všetko

http://dev.deboot.sk/firefox/foximhd
...
skusal som to, no nefici mi to. v mojom profile sa po nainstalovani foximhd uz neda kliknut na nic, ako by na polovicu zmrzol (na polovicu preto, lebo v aktualnej stranke sa da pohybovat hore a dole. len na kliknutia nereaguje - ani na kliknutia na veci typu subor, upravit, zobrazit atd...) nechce sa mi to skusat s ktorym rozsirenim sa to bije lebo ich mam cez 30 a to by bola babracka skusat po jednom.
skusil som to v cistom profile. tam to po technickej stranke fungovalo, ale: ked som si pridal spoj, tak sa mi ukazala len ikonka autobusu - bez cisla (ak som z toho popisu spravne pochopil, malo tam byt aj cislo). a po druhe, po kliknuti na tu ikonku sice otvorilo v novej karte komplet grafikon z http://www.imhd.sk, ale ked som iba prisiel mysou na tu ikonku, mali sa mi ukazat najblizsie odchody - no a mne sa sice ukazalo to okienko, aj s grafikou v pozadi, aj napisom o copyrighte atd, ale obsahovo bolo prazdne. tam kde mali byt odchody bola prazdna plocha.
je to chyba rozsirenia a bude nova verzia? alebo to ostatnym fici ok a iba mne torobi toto?
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

deb00t
návštevník
návštevník
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 18. Januára 2006, 15:19
Kontaktovať užívateľa:

Re: Release 0.2.0

Príspevok od užívateľa deb00t » 11. Decembra 2006, 21:33

PeePay napísal:
deb00t napísal:a ze mam dnes taku melancholicku naladu, mozete si to skusobne nahodit a vyskusat :)

Kód: Vybrať všetko

http://dev.deboot.sk/firefox/foximhd
...
skusal som to, no nefici mi to. v mojom profile sa po nainstalovani foximhd uz neda kliknut na nic, ako by na polovicu zmrzol (na polovicu preto, lebo v aktualnej stranke sa da pohybovat hore a dole. len na kliknutia nereaguje - ani na kliknutia na veci typu subor, upravit, zobrazit atd...) nechce sa mi to skusat s ktorym rozsirenim sa to bije lebo ich mam cez 30 a to by bola babracka skusat po jednom.
skusil som to v cistom profile. tam to po technickej stranke fungovalo, ale: ked som si pridal spoj, tak sa mi ukazala len ikonka autobusu - bez cisla (ak som z toho popisu spravne pochopil, malo tam byt aj cislo). a po druhe, po kliknuti na tu ikonku sice otvorilo v novej karte komplet grafikon z http://www.imhd.sk, ale ked som iba prisiel mysou na tu ikonku, mali sa mi ukazat najblizsie odchody - no a mne sa sice ukazalo to okienko, aj s grafikou v pozadi, aj napisom o copyrighte atd, ale obsahovo bolo prazdne. tam kde mali byt odchody bola prazdna plocha.
je to chyba rozsirenia a bude nova verzia? alebo to ostatnym fici ok a iba mne torobi toto?
Poprosím ťa (aj ostatných, čo sa s tým chcete pohrať), pošlite mi link grafikonu, ktorý ste si nahodili. Testoval som kadečo (momentálne tu mám na testing otvorenú 92, 95, combo 1+4+5+9+12 a combo 34+83+5 a vyzerá, že to v pohode fičí. Ale možno si trafil nejakú zastávku/linku, kde je niečo neštandardné. Uvidíme.
Linky a commenty môžete posielať na devZAVINACdebootBODKAsk, so subjectom FoxIMHD (najlepšie aj s verziou).

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PeePay » 20. Decembra 2006, 21:30

ako som uz pisal, nefungovalo mi toto rozsirenie. teraz som zistil zaujimavu skutocnost: ako obyvatel dlhych dielov som si vzdy na skusku zadal to co nam sem ide - teda linku 32, 33 alebo 133. a neislo mi to. no teraz som vyskusal aj inu linku a to mi uz islo. vsimol som si tam ze sa ikonkou ukazuje typ linky - autobus/trolejbus/elektricka. teda on si asi na stranke "precita" ci to je autobus alebo trolejbus atd. figel je v tom ze na dlhe diely od septembra tohto roka zaviedli droty pre trolejbusy ale zaroven tu este jazdia aj autobusy. teda tieto linky (32,33,133) maju na strankach imhd.sk statut "autobus&trolejbus". nebude to nahodou tym, ze toto rozsirenie takyto typ linky nepozna (pozna len zakladne autobus/trolejbus/elektricka) a preto mi zblbne?
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PeePay » 20. Decembra 2006, 21:35

ako som uz pisal, nefungovalo mi toto rozsirenie. teraz som zistil zaujimavu skutocnost: ako obyvatel dlhych dielov som si vzdy na skusku zadal to co nam sem ide - teda linku 32, 33 alebo 133. a neislo mi to. no teraz som vyskusal aj inu linku a to mi uz islo. vsimol som si tam ze sa ikonkou ukazuje typ linky - autobus/trolejbus/elektricka. teda on si asi na stranke "precita" ci to je autobus alebo trolejbus atd. figel je v tom ze na dlhe diely od septembra tohto roka zaviedli droty pre trolejbusy ale zaroven tu este jazdia aj autobusy. teda tieto linky (32,33,133) maju na strankach imhd.sk statut "autobus&trolejbus". nebude to nahodou tym, ze toto rozsirenie takyto typ linky nepozna (pozna len zakladne autobus/trolejbus/elektricka) a preto mi zblbne?
este ma v rychlosti napadlo ze dopravny podnik bratislava zaviedol po dohode so zsr aj vlakovu linku 155. takyto typ ("vlak") to berie?
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

brm
návštevník
návštevník
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 27. Októbra 2006, 10:39

Príspevok od užívateľa brm » 20. Decembra 2006, 23:33

Otázočka.. v akom časovom horizonte by mohla byť reálna verzia aj pre KE? :D

deb00t
návštevník
návštevník
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 18. Januára 2006, 15:19
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa deb00t » 21. Decembra 2006, 00:29

brm napísal:Otázočka.. v akom časovom horizonte by mohla byť reálna verzia aj pre KE? :D
no, najprv by som rád odbugoval aktuálnu verziu pre bratislavu, keďže mi tam hádže do časov divné veci. ale potom by to už nemuselo dlho trvať - budem informovať ;)

deb00t
návštevník
návštevník
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 18. Januára 2006, 15:19
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa deb00t » 21. Decembra 2006, 00:36

este ma v rychlosti napadlo ze dopravny podnik bratislava zaviedol po dohode so zsr aj vlakovu linku 155. takyto typ ("vlak") to berie?
v princípe by to malo fungovať, len by som potom ešte pridal ďalšiu ikonku pre typ "vlak" :)

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PeePay » 21. Decembra 2006, 20:25

to deb00t:
mozem poprosit odpoved na to co som uz raz pisal?:
PeePay napísal:ako som uz pisal, nefungovalo mi toto rozsirenie. teraz som zistil zaujimavu skutocnost: ako obyvatel dlhych dielov som si vzdy na skusku zadal to co nam sem ide - teda linku 32, 33 alebo 133. a neislo mi to. no teraz som vyskusal aj inu linku a to mi uz islo. vsimol som si tam ze sa ikonkou ukazuje typ linky - autobus/trolejbus/elektricka. teda on si asi na stranke "precita" ci to je autobus alebo trolejbus atd. figel je v tom ze na dlhe diely od septembra tohto roka zaviedli droty pre trolejbusy ale zaroven tu este jazdia aj autobusy. teda tieto linky (32,33,133) maju na strankach imhd.sk statut "autobus&trolejbus". nebude to nahodou tym, ze toto rozsirenie takyto typ linky nepozna (pozna len zakladne autobus/trolejbus/elektricka) a preto mi zblbne?
nechcem hned vyriesenie, iba ci to moze byt tym alebo nie. vdaka
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

deb00t
návštevník
návštevník
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 18. Januára 2006, 15:19
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa deb00t » 22. Decembra 2006, 09:26

PeePay napísal:to deb00t:
mozem poprosit odpoved na to co som uz raz pisal?:
PeePay napísal:ako som uz pisal, nefungovalo mi toto rozsirenie. teraz som zistil zaujimavu skutocnost: ako obyvatel dlhych dielov som si vzdy na skusku zadal to co nam sem ide - teda linku 32, 33 alebo 133. a neislo mi to. no teraz som vyskusal aj inu linku a to mi uz islo. vsimol som si tam ze sa ikonkou ukazuje typ linky - autobus/trolejbus/elektricka. teda on si asi na stranke "precita" ci to je autobus alebo trolejbus atd. figel je v tom ze na dlhe diely od septembra tohto roka zaviedli droty pre trolejbusy ale zaroven tu este jazdia aj autobusy. teda tieto linky (32,33,133) maju na strankach imhd.sk statut "autobus&trolejbus". nebude to nahodou tym, ze toto rozsirenie takyto typ linky nepozna (pozna len zakladne autobus/trolejbus/elektricka) a preto mi zblbne?
nechcem hned vyriesenie, iba ci to moze byt tym alebo nie. vdaka
Mohlo by byť, momentálne si typ transportu určujem natvrdo podľa čísla, a keď som ich dával dokopy, asi ešte nefičali duobusy. Hádžem si to do buglistu, dík.

deb00t
návštevník
návštevník
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 18. Januára 2006, 15:19
Kontaktovať užívateľa:

Release 0.3.0

Príspevok od užívateľa deb00t » 1. Marca 2007, 10:16

- rozlišovanie mesta
- aktuálne implementované mestá - BA, BB aj KE
(Ak má niekto záujem o implementáciu iného mesta ktoré má grafikony na IMHD.sk (NR, PO, ZA), ozvite sa, inak ich budem riešiť priebežne)
- pridaný typ duobus, minibus

brm
návštevník
návštevník
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 27. Októbra 2006, 10:39

Príspevok od užívateľa brm » 1. Marca 2007, 10:39

Super.. už fungujú aj košice.. ;) Ďakujem! :D

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PeePay » 1. Marca 2007, 16:22

vyskusam to, lebo mne to neslo ani ked ostatnym hej... :)
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Re: Release 0.3.0

Príspevok od užívateľa PeePay » 1. Marca 2007, 16:42

deb00t napísal:- pridaný typ duobus, minibus
ak tym "duobus" mas na mysli linky 32,33 a 133 na dlhych dieloch, tak si dovolim oponovat. na samotnych strankach imhd.sk bol venovany cely clanok tomu, ze ludia to, co teraz jazdi na dlhych dieloch nazyvaju duobusmi, no duobusy to nie su. su to "trolejbusy s pomocnym naftovym agregatom" ak mam byt presny. :P

male technicke okienko (alias rozdiel medzi duobusom a trolejbusom s pomocnym naftovym agregatom):
-duobus ma dva plnohodnotne a rovnocenne motory (jeden elektricky pre elektrinu z drotov a druhy naftovy), z ktorych moze jeden ci druhy samostatne pohanat kolesa vozidla.
-trolejbus s pomocnym naftovym agregatom je iba plnohodnotny trolejbus a len polovicny autobus. tu je dovod: trolejbus s pomocnym naftovym agregatom na elektrifikovanych tratiach ide na elektriku (to je jasne :D ), no na tratiach bez elektrickych drotov si pomocou akehosi dynama naftovym motorom vyraba elektrinu, ktora potom pohana elektricky motor (ten isty co pouziva aj na zatrolejovanych tratiach) a tento nasledne pohana kolesa.

tot rozdiel, ak nechces nemusis to tam menit, je to len na upresnenie situacie :wink:
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PeePay » 1. Marca 2007, 16:59

PeePay napísal:vyskusam to, lebo mne to neslo ani ked ostatnym hej... :)
no nepomozem si, ale mne to stale nejde :x :(
do mojho profilu sa to po predchadzajucich skusenostiach uz ani nepokusam dat, rovno idem do cisteho profilu a stale mi po zobrazeni ikonky v stavovom riadku a ukazani mysou na nu ukaze len prazdny obdlznik(teda je tam ten background obrazok, aj ze "BA"), ale nie je tam inak obsahovo nic.
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Zamknuté