Firefox nejde nastartovat

Čiastočne alebo vôbec nefungujúce stránky v prehliadačoch Mozilla, spolupráca s webdizajnérmi
Zamknuté
Anka111
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 16. Septembra 2010, 14:35

Firefox nejde nastartovat

Príspevok od užívateľa Anka111 » 16. Septembra 2010, 14:46

V počítačoch sa moc nezvyznám, a neviem správne vysvetliť môj problém ...tak vam ho nejak opíšem.... Mozila Firefox mi doteraz stále išla ...neviem kolkatku mam pretoze mi to nejde uz ani otvoriť.... včera sa mi v začalo niečo inštalovať, ani som to nestihla zrušiť...a potom keď som si otvorila mozilu tak to bolo uplne zblbnute ... polka stranky je biela...nemam tam vôbec okienko kde pisem URl adresu... nemam tam ani tie ikonky ako napr. Súbor, nadstavenia, záložky...atd... Ale dnes mi to už nejde otvoriť vôbec , len mi to otvára tabulku kde mam odoslat správu o chybe, ale ani to mi nejde... ale vceraj ked sa mi to pokazilo a otvorila som mozilu tak sa mi tam vždy otvorila nejaka domovska stranka... volala sa tusim Ahoolly... čo mám robiť ?
Mazarik:Zmenil som nadpis na nieco vystiznejsie

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Firefox nejde nastartovat

Príspevok od užívateľa Mazarik » 17. Septembra 2010, 09:20

Robi Vam to aj v nudzovom rezime(vo Windows dostupne z menu start; pred spustenim musite zavriet vsetky okna Firefoxu)?
Prekontrolujte si pocitac na pritomnost skodliveho softwaru.

Anka111
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 16. Septembra 2010, 14:35

Re: Firefox nejde nastartovat

Príspevok od užívateľa Anka111 » 18. Septembra 2010, 00:00

robilo to aj v núdzovom režime, ale teraz mi to už len zobrazuje tú tablku : zlyhanie operácie ....

simrit
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18. Septembra 2010, 12:04

Re: Firefox nejde nastartovat

Príspevok od užívateľa simrit » 18. Septembra 2010, 12:09

mám presne tento istí problem nikdy som takíto problem nemal najprv my zacala mozila strasne sa zasekavat a teraz uz nejde ani spustit vždy to napíše Firefox sa stretol s neočakávaným problémom a zlyhal už som ho skušal aj znovu nainštalovať ale stále to robí to iste :(

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Firefox nejde nastartovat

Príspevok od užívateľa Mazarik » 20. Septembra 2010, 09:12

Prekonktrolujte si operacny system na skodlivy software.
Robili ste nejake instalacie/preinstalacie/nastavenia predtym, nez to prestalo fungovat?

Asler
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 19. Februára 2011, 17:10

Re: Firefox nejde nastartovat

Príspevok od užívateľa Asler » 19. Februára 2011, 17:26

dobry den, mam dosť podobny problem ide asi o toto :
Pri akejkoľvek snahe spustiť modzillu ako prehliadač odomna vyžaduje zmenu nastaveni v počitači no doteraz to fungovalo bezchybne,tak som tu zmenu zamietol a nestalo sa nič prehliadač sa nespustil. skusil som to aj s tou zmenou nastaveni čo odomna vyžiadalo no stalo sa jedine to že procesor mi začal pracovať z nejakych 9% na 100% využitia no aj tak sa nespustil , zdalo sa mi to podozrive tak som pozrel cez spravcu uloh a ten zobrazoval momentalne 56 preiehajucich procesov a využitie pamäte na 420 058 K a to len u firefoxu .
Čo sa tyka operačneho systemu fungujem na ,,win7 ultimate" a kontrola antivirusom ,,eset smart security 4" prebehla v poriadku bez žiadnych nežiaducich zistení.
poradte čo mam robiť lebo mam tam doležite založky ktore potrebujem do diplomovej prace a neviem sa k nim dostať .

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Firefox nejde nastartovat

Príspevok od užívateľa Mazarik » 21. Februára 2011, 09:24

No a aku zmenu nastaveni to chcelo? Instalovali ste Firefox ako Administrator alebo bezny uzivatel?

Asler
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 19. Februára 2011, 17:10

Re: Firefox nejde nastartovat

Príspevok od užívateľa Asler » 22. Februára 2011, 13:26

inštalovane to bolo ako administrator no prihlaseny som bol ako uživateľ a preto asi vyžadovalo tu zmenu, no zmenu ako taku to nevykonalo žiadnu respektive žiadnu ktoru by som mohol najsť

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Firefox nejde nastartovat

Príspevok od užívateľa Mazarik » 22. Februára 2011, 13:43

Este skuste, ci to robi aj v nudzovom rezime?

Zamknuté