mozilla.sk

Čiastočne alebo vôbec nefungujúce stránky v prehliadačoch Mozilla, spolupráca s webdizajnérmi
Zamknuté
johny_sk
návštevník
návštevník
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 21:39
Bydlisko: Kosice

mozilla.sk

Príspevok od užívateľa johny_sk » 9. Januára 2011, 20:45

...zda sa mi, ako by stranka trocha "zaspavala" dobu, aktualizacia je velmi slaba.

Užívateľov profilový obrázok
branor
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 539
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:28
Bydlisko: EU-SR-TN(BA)
Kontaktovať užívateľa:

Re: mozilla.sk

Príspevok od užívateľa branor » 10. Januára 2011, 07:41

Som rad ze si to niekto vsimol, velmi radi Vas uvitame v nasom mini kolektive a uvitame kazdu Vasu aktivitu, ktora tento stav napravi...
Vedúci prekladov do slovenčiny...

johny_sk
návštevník
návštevník
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 21:39
Bydlisko: Kosice

Re: mozilla.sk

Príspevok od užívateľa johny_sk » 14. Januára 2011, 18:25

Nebol by problem, keby som bol v IT "zbehly", ja som len dochodcovsky user so zaujmon o nove IT technologie. Sledujem tuto stranku a trocha ma zamrzelo, ze pri pisani mojho prispevku bola prezentovana aktualna verzia: 3.5, ked v skutocnosti bola uz 3.6.13, nehovorim o verzii 4 - ked posledna beta verzia na stranke je 5 a teraz je uz tusim 9. Stranka v CZ mutacii reaguje skoro kazdy den na zmeny a novinky. Bez urazky, ale ak nieco robim (a chcem) tak to robim poriadne - ak nechcem tak skoncim. Pekny den.

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: mozilla.sk

Príspevok od užívateľa Mazarik » 14. Januára 2011, 19:24

Tu chybu v pravom pruhu na hlavnej stranke som opravil.
Ja osobne som rad, ze komunita(y) aspon nejako funguju a pouzivatelia maju prelozene programy. Je nas malo v oboch komunitach(SK a CZ) a kazdy ma nieco ine na starosti. Myslim si, ze nema cenu duplikovat alebo superit s uverejnovanim noviniek ohladne produktov mozilly. Mozete sledovat aktualne horuce novinky na mozilla.cz. Skor si myslim, ze je dolezite uverejnovat spravy a odkazy na nove stabilne verzie, pomahat ludom s problemami na fore a udrzovat web v chode. Kazdy z nas to robi vo svojom volnom case a zdarma, rovnako ako vacsina ludi komunity okolo produktov mozilly. Podla mna je fajn, ze takyto software je k dispozicii zdarma a ma okolo seba ludi, ktory Vam dokazu poradit. Pamatam doby, ked sa za prehliadac platilo a internet nebolo prijemne miesto pre beznych pouzivatelov(vacsinou Vas totiz odkazali na dokumentaciu, ktora casto ani neexistovala).

Užívateľov profilový obrázok
Eddward
Prispievateľ Mozilla.sk
Prispievateľ Mozilla.sk
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 4. Mája 2010, 23:17

Re: mozilla.sk

Príspevok od užívateľa Eddward » 16. Januára 2011, 13:33

No nejaku tu vetu o novej beta verzii Firefoxu 4 by nebolo zle napisat. Posledna bola ako spominal johny_sk este piata beta. Dnes je uz deviata. Taktiez uplne navrchu stranky je este Mozilla Developer Preview 4, teda 4 alfa verzia FF4, co uz je dost stara a neaktualna vec. Tiez by bolo dobre castejsie aktualizovat aspon zhruba polozku Ocakavame, kde su ocakavane dalsie verzie, teraz je tam stale co vyjde v auguste a septembri...
Firefox x64 || Firefox for Android || Win 10 Pro x64

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: mozilla.sk

Príspevok od užívateľa Mazarik » 16. Januára 2011, 18:04

to edward: ok, zaradim si to do todo.

Zamknuté