problém s mailom na atlas.sk

Čiastočne alebo vôbec nefungujúce stránky v prehliadačoch Mozilla, spolupráca s webdizajnérmi
Zamknuté
pankratz

problém s mailom na atlas.sk

Príspevok od užívateľa pankratz » 4. Decembra 2005, 08:55

Zdravím . Naištalovanie FF vz.1.5 mi išla bez toho , aby som odinštaloval predošlú verziu. Ovšem teraz som zisltil, že mi nefunguje mail na stránke atlas.sk, ktorý mi bežal na vz. 1.0.5 bez problémov. Po vložení adresy prijímateľa mailu mi kurzor neide ďalej, prípadne hneď zmizne a nedá sa pokračovať ani v texte, ano v iných rubrikách. Ďakujem za pomoc.

Užívateľov profilový obrázok
Gohom
profesionál
profesionál
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 28. Novembra 2005, 17:52

Re: problém s mailom na atlas.sk

Príspevok od užívateľa Gohom » 4. Decembra 2005, 09:10

pankratz napísal:Zdravím . Naištalovanie FF vz.1.5 mi išla bez toho , aby som odinštaloval predošlú verziu. Ovšem teraz som zisltil, že mi nefunguje mail na stránke atlas.sk, ktorý mi bežal na vz. 1.0.5 bez problémov. Po vložení adresy prijímateľa mailu mi kurzor neide ďalej, prípadne hneď zmizne a nedá sa pokračovať ani v texte, ano v iných rubrikách. Ďakujem za pomoc.
Je dobré pre reinštaláciou zálohovať všetko pomocou tohoto SW: http://www.jasnapaka.com/cz/stahnout.php. Potom by malo všetko včetne nastavení účtov pracovať bez problémov.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Re: problém s mailom na atlas.sk

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 4. Decembra 2005, 10:19

Gohom napísal:
pankratz napísal:Zdravím . Naištalovanie FF vz.1.5 mi išla bez toho , aby som odinštaloval predošlú verziu. Ovšem teraz som zisltil, že mi nefunguje mail na stránke atlas.sk, ktorý mi bežal na vz. 1.0.5 bez problémov. Po vložení adresy prijímateľa mailu mi kurzor neide ďalej, prípadne hneď zmizne a nedá sa pokračovať ani v texte, ano v iných rubrikách. Ďakujem za pomoc.
Je dobré pre reinštaláciou zálohovať všetko pomocou tohoto SW: http://www.jasnapaka.com/cz/stahnout.php. Potom by malo všetko včetne nastavení účtov pracovať bez problémov.
Co to ma s tym spolocne? Vyskusal som to a je to pravda, na Atlase sa neda napisat Nova sprava, da sa napisat e-mailova dresa adresata, ale kurzor sa uz z toho pola nepohne dalej. Ani kliknutim, ani klavesom Tab. Inak napriklad v Opere to funguje.
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wladow » 6. Decembra 2005, 00:07

Už by mal Atlas chodiť, chyba bola na ich strane :D
:ilovefirefox:

Zamknuté