Waterfox (64 bit)

Fórum o prehliadači Waterfox
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
Ansambl
moderátor
moderátor
Príspevky: 664
Dátum registrácie: 10. Januára 2015, 14:55

Waterfox (64 bit)

Príspevok od užívateľa Ansambl » 6. Augusta 2019, 12:05

Obrázok

Waterfox je internetový prehliadač, ktorý je určený špeciálne pre 64-bitové systémy a je založený na zdrojovom kóde Mozilla Firefox. Tvorcovia tohto prehliadača mysleli hlavne na výkon a rýchlosť. Využívajú na to výhody rôznych technológií nachádzajúcich sa v procesoroch Intel a AMD, ako napríklad SSE3, AVX a Jemalloc. Vďaka tomu je jeho výkon vyšší ako pri 32-bitových verziách. Vzhľadovo je aplikácia veľmi podobná Mozille Firefox, až na modrý dizajn a pár ďalších úprav. Samozrejmosťou je podpora všetkých pluginov a doplnkov ako Adobe Flash, Sun Java, MS Silverlight a ďalšie. Fungujú v ňom všetky doplnky Firefoxu na ktoré ste boli zvyknutý až do verzie 56.

Stiahni si najnovšiu verziu Waterfox:

Kód: Vybrať všetko

https://www.waterfoxproject.org
Nemusíte vyhľadávať balík jazykov, pretože Waterfox už hneď po inštalácii obsahuje jazykové balíky pre všetky podporované jazyky. Mate možnosť zvoliť si jazyk, ktorý sa nachádza v priečinku Tools - Option - Preferences -> General - Locale sect. Tuna si navolte svoj jazyk a reštartujte Waterfox.

johny_sk
návštevník
návštevník
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 21:39
Bydlisko: Kosice

Re: Waterfox (64 bit)

Príspevok od užívateľa johny_sk » 7. Augusta 2019, 16:11

Zdravim, co je rychlejsie 64bit Mozilla 56.0.2, alebo Waterfox?

Užívateľov profilový obrázok
Ansambl
moderátor
moderátor
Príspevky: 664
Dátum registrácie: 10. Januára 2015, 14:55

Re: Waterfox (64 bit)

Príspevok od užívateľa Ansambl » 7. Augusta 2019, 19:49

Waterfox - pretože je stále pravidelne aktualizovaný. Dnes je už vo verzii 56.2.12.

johny_sk
návštevník
návštevník
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 21:39
Bydlisko: Kosice

Re: Waterfox (64 bit)

Príspevok od užívateľa johny_sk » 8. Augusta 2019, 11:03

Dik, presiel som na W, ocenujem hlavne funkcnost vsetkych mnou pouzivanych doplnkov, preto som zostal na FF 56.0.2 (64bit), pri instalacii mi migroval cely profil z FF vratane hesiel a zaloziek, dokonca mi dovolilo nainstalovat poslednu verziu Tab Mix Plus, co FF odmietal, takze profil zostal ako bol na FF. Dufam ze doplnky "pojdu" aj pri dalsich aktualizaciach W.
Vdaka za tip.

Zamknuté