Nefunguje mi "pridať medzi záložky" a "Pridať k záložkám"

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
Sibil
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 13. Augusta 2008, 09:30

Re: Nefunguje mi "pridať medzi záložky" a "Pridať k záložkám"

Príspevok od užívateľa Sibil » 21. Apríla 2009, 15:48

Nie mne ide o to, že mám heslá už len v súbore "usernames-passwords{default}.json" a potrebujem ich dostať späť do Firefoxu. Po vymazaní profilu sa mi "stratili". Mne blblo len pridávanie do záložiek - či už originál "Pridať k záložkám", alebo "Pridať medzi záložky"!Inak ďakujem za pomoc! Vďaka tomuto zásahu sa mi zrýchlilo aj surfovanie na net-e, ktoré nebolo síce pomalé vďaka rýchlosti pripojenia, ale rýchlosť načítania stránky bola medzi 12 sek-1 minútou aj dlhšie). Teraz v porovnaní s predchádzajúcim stavom sa to nedá ani porovnať. Java ConsoleX som odinštaloval podľa odkazu vyššie! Yahoo! activeX Plug-in Bridge bohužiaľ zase nemá odinštalačné tlačítko - tak som ho aspoň zakázal!

Sibil
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 13. Augusta 2008, 09:30

Re: Nefunguje mi "pridať medzi záložky" a "Pridať k záložkám"

Príspevok od užívateľa Sibil » 21. Apríla 2009, 15:49

V záložnom súbore "usernames-passwords{default}.json"!

Sibil
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 13. Augusta 2008, 09:30

Re: Nefunguje mi "pridať medzi záložky" a "Pridať k záložkám"

Príspevok od užívateľa Sibil » 28. Apríla 2009, 06:53

Mám zálohy záložiek v dvoch formátoch uložené s starom profile, ktorý mam na HDD-D.Sú v týchto formátoch "bookmarks-2008-06-xx.html" kde xx je (16, 19, 21, 22, 23) a "záložky-2009-04-xx.json" kde xx je (13, 14, 15, 19, 20) tu sú súbory 13 a 14 väčšie o 141Kb a preto by som z týchto potreboval obnoviť záložky. Ako by som to mal urobiť, aby som o záložky, ktoré už mám čiastočne obnovené neprišiel - tie som jednoducho obnovil zo súborov s príponou html. V tých súboroch s príponou .json mám záložky, ktoré nemám od dátumu 16.16.2008.

Inak privítal by som (možno aj iní používatelia Firefoxu) dáky návod, kde by bolo vysvetlené ako obnoviť zálohy zo starých profilov, zo záloh FEBE tak aby, sa po trebárs po reinštalácii systému ľahšie obnovil Firefox do pôvodného stavu pred reinštaláciou (heslá, záložky, možno história, doplnky, témy atď.)

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Nefunguje mi "pridať medzi záložky" a "Pridať k záložkám"

Príspevok od užívateľa Mazarik » 28. Apríla 2009, 08:07

Namiesto FEBE skuste MozBackup.

Sibil
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 13. Augusta 2008, 09:30

Re: Nefunguje mi "pridať medzi záložky" a "Pridať k záložkám"

Príspevok od užívateľa Sibil » 28. Apríla 2009, 14:37

MozBackup mám nainštalovaný, ale môj problém to nerieši, to by som tie zálohy musel už mať v tomto programe urobené. Potrebujem odzálohovať terajšie záložky - to viem urobiť cez záložky/spravovať záložky atď. a to vo formáte .html.
Potrebujem obnoviť vis. nižšie - záložky zo súboru .json, lebo tieto záložky (súbory) sú novšie, než tie čo mám teraz vo Firefoxe!!

Pýtam sa na to preto, aby som buď nevymazal tieto čo už vo Firefoxe sú, alebo nainštaloval dáko (AKO???) najskôr záložky cez súbor s príponou .json a potom záložky s príponou .html.

Neviem ktorá záloha sa má inštalovať skôr a či sa dajú obnoviť najskôr z .json a potom z .html tak aby sa mi záložky znovu obnovili.

Mám zálohy záložiek v dvoch formátoch uložené s starom profile, ktorý mam na HDD-D.Sú v týchto formátoch "bookmarks-2008-06-xx.html" kde xx je (16, 19, 21, 22, 23) a "záložky-2009-04-xx.json" kde xx je (13, 14, 15, 19, 20) tu sú súbory 13 a 14 väčšie o 141Kb a preto by som z týchto potreboval obnoviť záložky. Ako by som to mal urobiť, aby som o záložky, ktoré už mám čiastočne obnovené neprišiel - tie som jednoducho obnovil zo súborov s príponou html.
V tých súboroch s príponou .json mám záložky, ktoré nemám od dátumu 16.16.2008.

Zamknuté