stahovanie

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
P07

stahovanie

Príspevok od užívateľa P07 » 19. Marca 2006, 22:34

Prosím o radu
nedá sa mi sťahovať súbory z e-mailovej schránky centrum.cz Na druhom compe mi to beží bez problémov. Ak zadám stiahnuť tak mi namiesto požadovaného súboru (akéhokoľvek) stiahne len download.php. Neviem čo som si prestavil alebo čo som spravil zle poradíte mi prosím ako to napraviť?

Užívateľov profilový obrázok
Daniel_Medo
moderátor
moderátor
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 12:38
Bydlisko: pri PC
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daniel_Medo » 19. Marca 2006, 22:40

nemusi byt chyba u teba ale u nich, pokial ti download funguje spravne inde, je mozne ze to je chyba servera nie tvoja.

P07

Príspevok od užívateľa P07 » 19. Marca 2006, 22:44

Ono mi to ale nefakčí už dlhšiu dobu a nejde to len na notebuku a neviem prečo

Užívateľov profilový obrázok
Daniel_Medo
moderátor
moderátor
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 12:38
Bydlisko: pri PC
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daniel_Medo » 20. Marca 2006, 12:00

aha, no som si nevsimol v prvom prispevku ze na druhom PC ti to ide normalne. Skus ist do Nastroje > Moznosti > Stahovanie > Akcie Stahovania > Zobrazit a upravit akcie, ci nahodou tam nemas nieco zle priradene. Mimo to skus este stiahnut subory z ineho prehliadaca. Skus si pozriet ci nemas nejake rozsirenie ktore by to mohlo sposobovat, takysto mozes skusit tvorbu noveho profilu.

miro159

Príspevok od užívateľa miro159 » 9. Apríla 2006, 13:33

Mne to robi tak isto!

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 9. Apríla 2006, 13:35

Neviete nahodou ako možem uprednosniť druhy program na sťahovanie?? Ide o moc rychlejšie,napište na E-mailovú adresu miro_belak@centrum.sk

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 9. Apríla 2006, 13:49

Tak, že si nainštaluješ nejaký download manažér a nastavíš v ňom integráciu s Firefoxom. Pozri si to tu:
http://www.mozilla.sk/firefox/firefox-5 ... ako/4/#o24
Pokiaľ ide o to sťahovanie príloh z centrum.sk, skúsim to - ale zatiaľ stále čakám kým mi do tej schránky vôbec testovací e-mail dorazí.
admin SME.sk

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 9. Apríla 2006, 14:07

Test sťahovania príloh z centrum.sk dopadol takto - všetky prílohy (DOC, JPG a PDF) stiahnuté úplne v poriadku (jednotlivo, aj všetky naraz - stiahnu sa zbalené v archíve ZIP).
Po kliknutí na Stiahnuť sa Firefox opýta, čo má so súborom spraviť, dám Uložiť a uloží ich (v predvolenom nastavení na plochu).
Takže ktoré konkrétne prílohy nechce stiahnuť normálne? Nespôsobuje to náhodou nejaký download manažér, ktorý máte nainštalovaný? Ako sa to sťahuje v inom prehliadači (IE, Opera)?
Robí to aj v núdzovom režime?
Štart > Spustiť > firefox.exe -safe-mode
admin SME.sk

Zamknuté