problemy s googlom

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
spooky
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 9. Júna 2012, 10:54

problemy s googlom

Príspevok od užívateľa spooky » 9. Júna 2012, 11:12

Dobry den. Mam tento problem uz dlhsiu dobu a uz ma to stve. Problem je v tom ze ked chcem ist na hocijaku stranku co sa tyka googla tak mi pise:

Zabezpečené pripojenie zlyhalo

Pri pripájaní k mail.google.com sa vyskytla chyba.

Prijali ste neplatný certifikát. Obráťte sa na správcu servera alebo odosielateľa e-mailovej správy a poskytnite im tieto informácie:

Váš certifikát obsahuje rovnaké sériové číslo ako iný certifikát vydaný certifikačnou autoritou. Je potrebné získať nový certifikát obsahujúci jedinečné sériové číslo.

(Kód chyby: sec_error_reused_issuer_and_serial)

Stránku nemožno zobraziť, pretože pravosť prijímaných údajov sa nedá overiť.
Obráťte sa na vlastníkov stránky a informujte ich o tomto probléme. Môžete použiť aj príkaz v ponuke Pomocník a nahlásiť chybnú webovú stránku.

Ale to sa netyka iba mailu od googla ale aj google.sk mi to robi aj play.google.com...proste hocico co sa tyka googla tak ak mi viete poradit co s tym tak vam budem velmi vdacny :)

PS: Najprv mi to robili vsetky webove browsery ale ako som preinstaloval pocitac tak mi to robi iba mozilla a nechcem ju opustit lebo som doteraz s nou bol velmi spokojny.

Užívateľov profilový obrázok
Krylias
profesionál
profesionál
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 3. Marca 2008, 14:39

Re: problemy s googlom

Príspevok od užívateľa Krylias » 11. Júna 2012, 00:09

Nepoužívaš náhodou ESET Smart Security 5.2.9 ?

Ak náhodou áno tak tu máš riešenie
Those who have this problem because of ESET Smart Security 5.2.9, there is no need to uninstall it. go to the program interface: setup>enter advanced setup>extend web and email tree>choose SSL> at SSL protocol checking choose "Do not scan SSL protocol. then press OK.

after that the problem will resolve.
Prípadne
It took me a while to figure it out from googling, but the solution is simply to delete the cert8.db from your FireFox profile, usually found in C:\Documents and Settings\<yourname>\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\<yourprofile>. Easier still just search for cert8.db in your computer and delete that file.

Oh….. you need close FireFox first
http://support.mozilla.org/sk/questions/790114
„Nevěř ostnatému drátu, byť by se stokrát tvářil jako stonek růže...“ (Karel Kryl)

Užívateľov profilový obrázok
Krylias
profesionál
profesionál
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 3. Marca 2008, 14:39

Re: problemy s googlom

Príspevok od užívateľa Krylias » 11. Júna 2012, 00:11

Teraz pozeram,ze sa to riesilo aj tu http://forum.mozilla.sk/viewtopic.php?f ... 203#p39486
„Nevěř ostnatému drátu, byť by se stokrát tvářil jako stonek růže...“ (Karel Kryl)

spooky
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 9. Júna 2012, 10:54

Re: problemy s googlom

Príspevok od užívateľa spooky » 11. Júna 2012, 10:55

Ano pouzivam eset a uz som spravil podla navodu len neviem ci to pomohlo lebo to robieva iba obcas tak ak sa to znova objavi tak sa ozvem ale ak nie tak dakujem za pomoc :)

Napísať odpoveď